Райън Мейсън вече е в стабилно състояние....

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Райън Мейсън се бори за живота си....

Мнениеот E_pluribus_unum » 23 яну 2017 13:19

maldin1 написа:
Udoji90 написа:Е, какво са ти виновни Челси в случая? Инциденти стават във футбола. Кейхил в никакъв случай не го е направил нарочно... Дано се оправи.
Ако си играл дори и махленски футбол знаеш, че има един определен тип селяни, които скачат без да мислят, подлагат крак нарочно и с действията си застрашават здравето на другите играчи. Засилването и скачането към противник със затворени очи ми се струва точно от тоя особен тип селяни, които не ги интересува здравето на противниковия играч. Разчитат, че ще ги стреснат и ще се отместят. В случая Мейсън дори не го видя просто защото беше с гръб към него. За мен си е 90% виновен!!!


До сега не съм видял някой от нас тези,които играем"махленски"футбол да е получавал такава травма.Много си далеч от истината.
Последна промяна от E_pluribus_unum на 24 яну 2017 14:45, променено общо 2 пъти.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Райън Мейсън се бори за живота си....

Мнениеот Udoji90 » 23 яну 2017 15:48

maldin1 написа:
Udoji90 написа:Е, какво са ти виновни Челси в случая? Инциденти стават във футбола. Кейхил в никакъв случай не го е направил нарочно... Дано се оправи.
Ако си играл дори и махленски футбол знаеш, че има един определен тип селяни, които скачат без да мислят, подлагат крак нарочно и с действията си застрашават здравето на другите играчи. Засилването и скачането към противник със затворени очи ми се струва точно от тоя особен тип селяни, които не ги интересува здравето на противниковия играч. Разчитат, че ще ги стреснат и ще се отместят. В случая Мейсън дори не го видя просто защото беше с гръб към него. За мен си е 90% виновен!!!

Да, играл съм и съм попадал на подобни индивиди, ама за мен този случай не е такъв. При всички положения Кейхил скача за топката, а не за да удари съперника - ако го направи с втория мотив, най-малкото рискува сам да си нанесе травма, а едва ли би желал това. ;) Отделно доста футболисти (вероятно повечето) скачат със затворени очи, когато играят с глава, така че и тук не виждам нищо нередно.
Важното е, че Мейсън вече е по-добре. ;)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта