Хосеп Гуардиола - Официална тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

rainman
Мнения: 84
Регистриран на: 19 яну 2012 22:25
Контакти:

Re: Хосеп Гуардиола - Официална тема

Мнениеот rainman » 30 май 2021 16:26

pomiqrat написа:
doktora25 написа:Бива ли тая тема да пустее днес? Кажете някоя добра дума за човека да не кажа аз. :lol:


Понеже Абрамович не може да си го позволи взе ученика му за треньор.



И баш ученикът, му изнесе лекция на тема "Футбол"...

А за какво му е на Абрамович Пеп... да го разори ли... Човекът си няма безчетни стада от камили, нито несметни барели с нафта...

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17589
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Хосеп Гуардиола - Официална тема

Мнениеот pomiqrat » 30 май 2021 16:32

rainman написа:
pomiqrat написа:
doktora25 написа:Бива ли тая тема да пустее днес? Кажете някоя добра дума за човека да не кажа аз. :lol:


Понеже Абрамович не може да си го позволи взе ученика му за треньор.



И баш ученикът, му изнесе лекция на тема "Футбол"...

А за какво му е на Абрамович Пеп... да го разори ли... Човекът си няма безчетни стада от камили, нито несметни барели с нафта...


Довери се на сентенцията: ученикът надминава учителя и спечели с по-малко рзходи. А, нямал! Купи си яхта за $600 млн.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

rainman
Мнения: 84
Регистриран на: 19 яну 2012 22:25
Контакти:

Re: Хосеп Гуардиола - Официална тема

Мнениеот rainman » 30 май 2021 16:35

Да дадеш 600 млн. за яхта, не е като да дадеш 1 000 000 000 за стадо камили, чийто пастир да ти загуби най-важния мач евър... :lol:

CSKA69
Мнения: 4480
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Хосеп Гуардиола - Официална тема

Мнениеот CSKA69 » 30 май 2021 18:06

Няколко думи за Пеп ли - снощи беше на път да спечели 31- ия си трофей в кариерата като треньор, но не успя. Въпреки това остава най- успешният треньор на домашната сцена в топ първенствата на Европа в момента с 9 титли от 12 години треньорстване :lol: :shock: Всичко това постигнато с налагането на уникален стил на игра и променяне нагласите и представата за футбола в Испания, Германия и Англия.. Феномен 8-)
Изображение

Изображение

rainman
Мнения: 84
Регистриран на: 19 яну 2012 22:25
Контакти:

Re: Хосеп Гуардиола - Официална тема

Мнениеот rainman » 30 май 2021 19:02

Той беше на път, ама, както казваше Гонзо - нямаше малшанс. :lol: :)

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13808
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Хосеп Гуардиола - Официална тема

Мнениеот Pichichi » 31 май 2021 15:04

Пеп би получил признанието ми ако стане треньор на един отбор от Бундеслигата различен от Байерн
и го направи шампион. Същото важи и за такъв отбор от Ла Лига различен от Реал/Барса или от ВЛ но да не е
Сити/ Юнайтед/Челси или Пулл. И естествено още едно условие да не похарчи млрд. Е!
Да иде в Италия да стане треньор на Лацио примерно и да спечели титлата.
При положение че беше треньор на Барселона в най-доброто им поколение футболисти, треньор на
Байерн в Германия и на Сити с неограничен бюджет не мога да кажа че е най-добрият треньор ако ще
и да спечели 13 титли за 12г.

Тъй като това няма да стане никога то аз не мога да кажа че Пеп е най-добрият треньор.

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6496
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Хосеп Гуардиола - Официална тема

Мнениеот Alexx » 04 юни 2021 13:31

Pichichi написа:Тъй като това няма да стане никога то аз не мога да кажа че Пеп е най-добрият треньор.

Проблемът на Пеп, е че не може да работи с играчи които не пасват на профила който той иска да бъдат независимо от тяхната класа. Например той не би могъл да работи с играч като Лукаку или Кейн макар и да са класни футболисти.Той не е като Клоп например който може да работи с това което има налично.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6134
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Хосеп Гуардиола - Официална тема

Мнениеот KOPScousers » 23 юли 2021 12:19

Pichichi написа:Пеп би получил признанието ми ако стане треньор на един отбор от Бундеслигата различен от Байерн
и го направи шампион. Същото важи и за такъв отбор от Ла Лига различен от Реал/Барса или от ВЛ но да не е
Сити/ Юнайтед/Челси или Пулл. И естествено още едно условие да не похарчи млрд. Е!
Да иде в Италия да стане треньор на Лацио примерно и да спечели титлата.
При положение че беше треньор на Барселона в най-доброто им поколение футболисти, треньор на
Байерн в Германия и на Сити с неограничен бюджет не мога да кажа че е най-добрият треньор ако ще
и да спечели 13 титли за 12г.

Тъй като това няма да стане никога то аз не мога да кажа че Пеп е най-добрият треньор.

Аз съм на абсолютно същото мнение за Гуардиола като треньор. Феномен, ама друг път... Феномен е Йохан Кройф, лека му пръст на човека. Всичко, което Пеп направи като треньор, е да приложи вижданията и убежденията на Кройф като треньор, а за капак имаше на разположение най-силното поколение в историята на Барселона. Поколение, което сякаш беше направено специално за този стил на игра и успяваше да го практикува до съвършенство, а Меси беше просто един огромен бонус.

Успехите му в Байерн не мога да ги взема на сериозно, защото те си стават шампиони на Германия и чат-пат вдигат купата, без значение кой им е треньор. Просто в Германия имат по-малко конкуренция, отколкото има Лудогорец в България. В Англия пък пое шейховете, дето са най-богатите собственици във ВЛ и похарчи милиардче, завалията, без което нямаше да е постигнал и половината на това, което спечели със Сити до момента. Нека стане треньор на Арсенал, Тотнъм или Лестър и като спечели титлата с тях, тогава ще го призная за наистина голяма работа. Дотогава е един късметлия със скучен стил на игра и най-добрия състав, където и да отиде. :oops:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Ponko
Мнения: 4048
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Хосеп Гуардиола - Официална тема

Мнениеот Ponko » 24 мар 2022 16:25

Раниеро го направи с Лестър....

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Хосеп Гуардиола - Официална тема

Мнениеот Thsmith » 05 май 2022 00:53

Футбол не съм гледал от 1/2 година, но ми се мерна че някой пак са го направили на гуардила а.к.а. идиот, тЪ да му е честито новото постижение.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта