Тема за друг размисъл!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Lyubooo
Мнения: 1988
Регистриран на: 08 окт 2008 08:11
Местоположение: Варна
Контакти:

Тема за друг размисъл!

Мнениеот Lyubooo » 04 сеп 2016 21:01

Та, трансферния прозорец свърши, а аз нийде не виждам коментар по случая, който да съпостави и българските отбори на фона на тенденциите! То, само в спортал мернах нещо старо, а в гонг въобще не съм си и помислял да погледна!
Бяха похарчени за футболистчета милиарди евро, като бяха отчетени нови върхове за трансферни суми и сред футболистите и сред клубовете. Естествено първенец се оказа Премиър Лиг, защото там и куц кон да продаваш, трябва задължително да му сложош седем цифрена сума за цена!
Та, ми се искаше някоя медия, не само да сумира и сравнява цифрите, но и да ги сравни с тези на българските отбори и да поразсъждава върху резултатите!
Аз от примависта мога да кажа само следното:
- клубовете ни изостават якооо и за това не е виновен Лудогорец, както твърдят някои капацитети!
- въпреки гръмките обещания на стари и нови собственици, не се очертава в България да стъпи играч, който поне да е близко до средната класа!
- изключението Лудогорец, може и да привлече такъв играч, но то той със сигурност ще е чужденец, а не българин, както бленуват други футболни капацитети! Просто у нас не можеш да намериш футболист, който да отговаря на средните стандарти в Европа - трансферна сума 10 милиона в евро!!! Просто няма такъв! За това и в Лудогорец ще продължават да се пазарят чужденци!
- въпреки покачващите се трансферни суми, у нас продължават да се купуват чужденци, вместо да се търси на вътрешния пазар. Това според мен натоварва много крехките бюджети на клубовете!

Предполагам, че могат да се добавят още много щрихи от по-запознатите!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Тема за друг размисъл!

Мнениеот Дидо » 04 сеп 2016 21:10

Трябва да седнеш и да размислиш сериозно върху живота си,това да пускаш подобни теми в който и да е форум клони към лудницата :mrgreen:
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Тема за друг размисъл!

Мнениеот Балкански Орел » 04 сеп 2016 21:17

Честно казано ми е през уя, коя бягаща печка е продадена/купена за ент милн от някой арабски шейх с маркучи на главата.
Тоя футбол вече не е ФУТБОЛ.
[center]Levski & Lazio[/center]

kubik
Мнения: 3414
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: Тема за друг размисъл!

Мнениеот kubik » 04 сеп 2016 21:20

Специално за Лудогорец ,всяко влизане в ШЛ им осигорява 2 години след това Шампионската титла в ''а'' група.Имат най-добрият отбор,но си осигурява комфорта и със съдии да е сигурен.
Домусчиев е предприемчив и знае,инвестираш в играчи печелиш.Левски изпуснаха влака преди години да се утвърдят.

Другите отбори караме на свободни и ако нещо изскочи да продадем.Живуркане!
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

Потребителски аватар
olympic teteven
Мнения: 1845
Регистриран на: 30 авг 2013 13:39
Местоположение: Тетевен
Контакти:

Re: Тема за друг размисъл!

Мнениеот olympic teteven » 04 сеп 2016 21:24

Lyubooo написа:Та,
....
Та,

Дай още едно "та", та да станат три за щастие... :mrgreen:

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Тема за друг размисъл!

Мнениеот Мистри » 04 сеп 2016 21:28

"Който не краде, не трябва да яде."
Стара нубийска поговорка. :lol:
Последователи -ГГ , КД, ...
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Тема за друг размисъл!

Мнениеот Red Warrior » 04 сеп 2016 21:30

Какви български футболисти да се купуват? Не виждаш ли, че след Бербатов не можем да извадим централен нападател, който може да си върже обувките, а България винаги е имала поне 3-ма класни център-нападатели, които са се конкурирали. За сравненията с Англия... не знам с какъв акъл искаш да ги правиш. :roll:
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Тема за друг размисъл!

Мнениеот Мистри » 04 сеп 2016 22:00

Red Warrior написа:Какви български футболисти да се купуват? Не виждаш ли, че след Бербатов не можем да извадим централен нападател, който може да си върже обувките, а България винаги е имала поне 3-ма класни център-нападатели, които са се конкурирали. За сравненията с Англия... не знам с какъв акъл искаш да ги правиш. :roll:


Кой беше Бербатов?
Това не е ли този, когото плюхте , че не можел да вкара гол на Левски , та майка му повече не го пусна да играе при вас?Този, който плака пред портите на Олд Трафорд, но после не игра финал?Този, който "Ше ни опраи футбола"?
Този , който дори и в Гърция не го помнят?
Темата е за размисъл, но припознавачите що пишат?Не могат да мислят, камо ли да размишляват.В Нубия не е така.
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Тема за друг размисъл!

Мнениеот Red Warrior » 04 сеп 2016 22:06

Мистри написа:
Red Warrior написа:Какви български футболисти да се купуват? Не виждаш ли, че след Бербатов не можем да извадим централен нападател, който може да си върже обувките, а България винаги е имала поне 3-ма класни център-нападатели, които са се конкурирали. За сравненията с Англия... не знам с какъв акъл искаш да ги правиш. :roll:


Кой беше Бербатов?
Това не е ли този, когото плюхте , че не можел да вкара гол на Левски , та майка му повече не го пусна да играе при вас?Този, който плака пред портите на Олд Трафорд, но после не игра финал?Този, който "Ше ни опраи футбола"?
Този , който дори и в Гърция не го помнят?
Темата е за размисъл, но припознавачите що пишат?Не могат да мислят, камо ли да размишляват.В Нубия не е така.

Не бих си направил труда да напиша тъпотия като твоята - честно! :|
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Тема за друг размисъл!

Мнениеот Мистри » 04 сеп 2016 22:07

Red Warrior написа:
Мистри написа:
Red Warrior написа:Какви български футболисти да се купуват? Не виждаш ли, че след Бербатов не можем да извадим централен нападател, който може да си върже обувките, а България винаги е имала поне 3-ма класни център-нападатели, които са се конкурирали. За сравненията с Англия... не знам с какъв акъл искаш да ги правиш. :roll:


Кой беше Бербатов?
Това не е ли този, когото плюхте , че не можел да вкара гол на Левски , та майка му повече не го пусна да играе при вас?Този, който плака пред портите на Олд Трафорд, но после не игра финал?Този, който "Ше ни опраи футбола"?
Този , който дори и в Гърция не го помнят?
Темата е за размисъл, но припознавачите що пишат?Не могат да мислят, камо ли да размишляват.В Нубия не е така.

Не бих си направил труда да напиша тъпотия като твоята - честно! :|


Защото не ти стига акъла.А и друг пише вместо теб.Ти си неграмотен. :lol:
Изображение


Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта