"Бъргър Кинг" предложи на Зенит да промени името си.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: "Бъргър Кинг" предложи на Зенит да промени името си.

Мнениеот Черният козел » 03 сеп 2016 22:18

Aleks_Ru написа:
Дидо написа:
Aleks_Ru написа:Могат само да си мечтаят, Газпром прави по няколко милиарда на минута, това просто е долна американофилска провокация към Русия.

Александров,как си ве пич,ще ядеш ли безплатни бургери на стадиона? :mrgreen:

В тези хамерикански заведения за бързо натравяне като МакОтровълс, БургерКинг, КФС и так далее не стъпвам, защото там предлагат само ГМО отрови, които приличат на храна, това са заведения за наивните хора , които вярват, че в тези "ресторанти", "храната" е полезна! Ям си в Берьозка сладледи , пирожки , пелмени, борш и най-различи супи! В последните 2-3 месеца не бях влизал във форума, понеже имам много работа в Санкт Петербург и работя 12 часа, но изкарвам много добри пари! 8-)
Относно Зенит - Зенит си остава със същото име, много им се иска на хамериканците и заадно-европейците да променят името на Зенит, но това няма да стане, сега се подсилихме с класния защитник от Ростов Иван Новоселцев, Мирча Луческу ме послуша, като му казах , че именно Новоселцев ще засили много защитата ни, когато не даде шанс с Ростов на нападателите на Аякс да имат положения! Зенит ще става все по-силен и ще мачкаме западно-европейските отборчета в ЛЕ, а Ростов направи за смях Андерлехт и Аякс и е в групите на ШЛ,където също ще мачка запдно-европейските отборчета! :!:
ВПЕРЁД ЗЕНИТ! :!:

Какво работиш ? Съветник на Луческу ли !
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Aleks_Ru
Мнения: 54
Регистриран на: 03 сеп 2016 20:31

Re: "Бъргър Кинг" предложи на Зенит да промени името си.

Мнениеот Aleks_Ru » 03 сеп 2016 22:23

Черният козел написа:
Aleks_Ru написа:
Дидо написа:
Aleks_Ru написа:Могат само да си мечтаят, Газпром прави по няколко милиарда на минута, това просто е долна американофилска провокация към Русия.

Александров,как си ве пич,ще ядеш ли безплатни бургери на стадиона? :mrgreen:

В тези хамерикански заведения за бързо натравяне като МакОтровълс, БургерКинг, КФС и так далее не стъпвам, защото там предлагат само ГМО отрови, които приличат на храна, това са заведения за наивните хора , които вярват, че в тези "ресторанти", "храната" е полезна! Ям си в Берьозка сладледи , пирожки , пелмени, борш и най-различи супи! В последните 2-3 месеца не бях влизал във форума, понеже имам много работа в Санкт Петербург и работя 12 часа, но изкарвам много добри пари! 8-)
Относно Зенит - Зенит си остава със същото име, много им се иска на хамериканците и заадно-европейците да променят името на Зенит, но това няма да стане, сега се подсилихме с класния защитник от Ростов Иван Новоселцев, Мирча Луческу ме послуша, като му казах , че именно Новоселцев ще засили много защитата ни, когато не даде шанс с Ростов на нападателите на Аякс да имат положения! Зенит ще става все по-силен и ще мачкаме западно-европейските отборчета в ЛЕ, а Ростов направи за смях Андерлехт и Аякс и е в групите на ШЛ,където също ще мачка запдно-европейските отборчета! :!:
ВПЕРЁД ЗЕНИТ! :!:

Какво работиш ? Съветник на Луческу ли !

Счетоводител в една фирма, а иначе понякога се срещам и с Луческу и обменям идеи с него относно селекцията на отбора! Втората работа я върша без пари в името на Зенит!

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: "Бъргър Кинг" предложи на Зенит да промени името си.

Мнениеот Черният козел » 03 сеп 2016 22:24

Aleks_Ru написа:
Черният козел написа:
Aleks_Ru написа:
Дидо написа:
Aleks_Ru написа:Могат само да си мечтаят, Газпром прави по няколко милиарда на минута, това просто е долна американофилска провокация към Русия.

Александров,как си ве пич,ще ядеш ли безплатни бургери на стадиона? :mrgreen:

В тези хамерикански заведения за бързо натравяне като МакОтровълс, БургерКинг, КФС и так далее не стъпвам, защото там предлагат само ГМО отрови, които приличат на храна, това са заведения за наивните хора , които вярват, че в тези "ресторанти", "храната" е полезна! Ям си в Берьозка сладледи , пирожки , пелмени, борш и най-различи супи! В последните 2-3 месеца не бях влизал във форума, понеже имам много работа в Санкт Петербург и работя 12 часа, но изкарвам много добри пари! 8-)
Относно Зенит - Зенит си остава със същото име, много им се иска на хамериканците и заадно-европейците да променят името на Зенит, но това няма да стане, сега се подсилихме с класния защитник от Ростов Иван Новоселцев, Мирча Луческу ме послуша, като му казах , че именно Новоселцев ще засили много защитата ни, когато не даде шанс с Ростов на нападателите на Аякс да имат положения! Зенит ще става все по-силен и ще мачкаме западно-европейските отборчета в ЛЕ, а Ростов направи за смях Андерлехт и Аякс и е в групите на ШЛ,където също ще мачка запдно-европейските отборчета! :!:
ВПЕРЁД ЗЕНИТ! :!:

Какво работиш ? Съветник на Луческу ли !

Счетоводител в една фирма, а иначе понякога се срещам и с Луческу и обменям идеи с него относно селекцията на отбора! Втората работа я върша без пари в името на Зенит!

:lol: :lol: :lol: Ама си готин ! Ахахаха.Наздраве :lol:
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

fixxxsers
Мнения: 98
Регистриран на: 04 май 2012 16:07
Контакти:

Re: "Бъргър Кинг" предложи на Зенит да промени името си.

Мнениеот fixxxsers » 04 сеп 2016 00:30

Много ясно, че от Зенит ще откажат. Надали от и Бъргър Кинг са се надявали на нещо друго, но пък добре са си изиграли картите. Направили са си една много евтина и ефективна реклама- на първо време ефекта е почти същия като Зенит да си е сменил името. То щом и в България се е чуло. Добре замислено!
Изображение

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: "Бъргър Кинг" предложи на Зенит да промени името си.

Мнениеот Балкански Орел » 04 сеп 2016 14:28

99% от коментарите в темата са злобни, ебати незнаех, че Зенит Санкт Петербург е такъв дразнител за повечето хора във форума.
Аз утре ще изпратя писмо да гришата, че предлагам ЦСКА-София да се прекръсти на Горнооряховска Скара-София (примерно) и ще си снимам писмото и разбира се ще пусна тема във форuма.
[center]Levski & Lazio[/center]

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: "Бъргър Кинг" предложи на Зенит да промени името си.

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 04 сеп 2016 15:26

CTAHKO написа:
damyanov1963 написа:Как така ще ядат американски и изобщо западни работи руснаците бе?! На това ли ги учеха Ленин, Сталин, Троцки и другите от шайката? Путин какво прави, спи ли :lol:

Дотук си изброил двама евреи, един грузинец и нищо руско 8-) Останалите от шайката и те са еврейчета 8-)

Станко първа поправка.90 процента от създателите на ВОСР са евреи,останалите 10 са свързани с тях.И недей се връвай на дамянчо,хамбургери ядат и в Дамаск,Триполи и Москва.Човечето не знае че има и реклама.Дори и да е лоша,все пак е реклама.Новината вече обиколи медийното пространство и целта е постигната.А Зенит е нещо като символ на града на Петър и всеки нормален човек знае че няма как да стане.Или че няма да бъде допуснато.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15052
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: "Бъргър Кинг" предложи на Зенит да промени името си.

Мнениеот miro_rz » 04 сеп 2016 20:27

БК Ст. Петербург
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта