Инфантино: Видеоповторенията са нова страница в историята

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Инфантино: Видеоповторенията са нова страница в историят

Мнениеот Черният козел » 03 сеп 2016 21:23

Кашчей написа:
Черният козел написа:
Кашчей написа:
Черният козел написа:
Кашчей написа:
iliev72 написа:Както казах това не е мой проблем , а проблем на собственика на отбора.
Тези претенции ги насочи към него , а не към мен , г-н сержант !


Илиев, не знам дали осъзнаваш, че видеоповторенията, ако наистина се въведат, трябва да се използват както във ВЛ на Англия, така и в Б областната група на Видин, Враца или Силистра. Както в Испания, Германия и САЩ, така и в Сомалия, Малави и Сейнт Кроа. Това си е изгъзица отвсякъде, но някои си умирате да подкрепяте именно изгъзиците. Гледам и в темата за премахването на продълженията в елиминационните мачове има доста гении, които искат трети мач, но надали биха обяснили кога би се играл такъв, например в случая Лудогорец-Цървена звезда! Точно толкова можете да обясните и за видеоповторенията, ама нали трябва да сме "напредничави и в крак с модерните технологии"!!!

Аз съм геният с третият мач ;) Ще се играе на следващия ден ! Аз работя всеки ден по-12часа,пружинка съм и не съм спортист,е ще потичат още малко и отбора с по-добра ф.п. ще победи !!!


Мисля, че първата КЕШ на Байерн беше след преиграване на финал, но беше след два дена. Ти наистина ли мислиш, че може в сряда да се играе мач, в четвъртък да се преиграе, а в събота и след това във вторник пак да играеш?! Разходите ги оставям настрана, но кога ще бъде взето решението за мястото на третия мач, ще бъде направена организацията, за да се играе на следващия ден? Тия дребни въпроси не те занимават явно, ти си по глобалните решения на проблемите :mrgreen:

На другия ден професоре,единия отбор не може да тича,а другия с леките депресанти побеждава ! Затова има и дузпи !!!


Доценте, не отговори (ама не му е и тук мястото) кога ще бъде организиран третият мач, за да се играе на следващия ден, като трябва да е в неутрална държава за двата отбора, на лицензиран стадион!!! Същото е и с видеоповторенията..десетки камери, разположени като линиите в американския футбол (май бяха през 10 метра) и от двете страни на терена, по една поне, зад вратите и едно "ястребово око" отгоре.. със сигурност на мача Владая-Горни Пасарел ще бъде изпълнено :mrgreen:

Професоре трети мач няма да има ! Мисли малко,май си купил дипломата ! Единият отбор бие с хендикап !!!
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Инфантино: Видеоповторенията са нова страница в историят

Мнениеот Кашчей » 03 сеп 2016 21:24

защо написа:А и кога ще организират поръчка да им ушият нови екипи за следващия мач, щото тия, дето са играли с тях, трябва да се изперат, а ако е лошо времето, на простора нема да изсъхнат? Много проблеми има, ама ще ги решат те! А Копата даже нема срок за провеждане, не е нито през една, нито през две години, а когато се разберат да има.


Доста неуместна ирония, не мислиш ли?! Организацията на такъв мач май е свързана с време и разходи, а и с доста главоболия от страна на организаторите. Че те само билети за мача няма да успеят да отпечатат и продадат за по-малко от 24 часа,а какво остава да се промени изцяло наряд на полиция в друга държава, защото на Защо и Черния козел им се иска да има трети мач, вместо продължения и дузпи
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Инфантино: Видеоповторенията са нова страница в историят

Мнениеот Кашчей » 03 сеп 2016 21:27

Черният козел написа:Професоре трети мач няма да има ! Мисли малко,май си купил дипломата ! Единият отбор бие с хендикап !!!


Аха! Значи играят "Левски" и "Монтана", общият резултат е равен , както и головете на собствен и чужд терен и "Монтана" продължава напред, защото има по-висок хендикап. Нямам нищо против това :mrgreen:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Инфантино: Видеоповторенията са нова страница в историят

Мнениеот Черният козел » 03 сеп 2016 21:34

Кашчей написа:
Черният козел написа:Професоре трети мач няма да има ! Мисли малко,май си купил дипломата ! Единият отбор бие с хендикап !!!


Аха! Значи играят "Левски" и "Монтана", общият резултат е равен , както и головете на собствен и чужд терен и "Монтана" продължава напред, защото има по-висок хендикап. Нямам нищо против това :mrgreen:

Без коментар,мислех те за умен ! Бъди жив и здрав.
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Инфантино: Видеоповторенията са нова страница в историят

Мнениеот Кашчей » 03 сеп 2016 22:49

Черният козел написа:
Кашчей написа:
Черният козел написа:Професоре трети мач няма да има ! Мисли малко,май си купил дипломата ! Единият отбор бие с хендикап !!!


Аха! Значи играят "Левски" и "Монтана", общият резултат е равен , както и головете на собствен и чужд терен и "Монтана" продължава напред, защото има по-висок хендикап. Нямам нищо против това :mrgreen:

Без коментар,мислех те за умен ! Бъди жив и здрав.


Козел, за мен хендикап е несъстезателно предимство при залаганията на по-слабият участник. Какво е за теб и как го виждаш при турнирите мачове аз не мога да знам и затова дадох такъв пример.
Въобще, лично за мен, колкото по-малко безсмислени промени се правят във футбола-толкова е по-добре за играта.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Инфантино: Видеоповторенията са нова страница в историят

Мнениеот iliev72 » 03 сеп 2016 22:55

Кашчей , ти на коя планета живееш ?! По-точно в кой век си ?!
Юп Хайнкес: Футболът вече е извън пътя
Бившият старши треньор на Байерн Мюнхен Юп Хайнкес заяви, че световният футбол „вече е извън релсите“, имайки предвид колосалните суми за трансфери, които харчат големите клубове в Европа.

Трябват генерални промени защото играта вече я няма ! Има само бизнес !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Инфантино: Видеоповторенията са нова страница в историят

Мнениеот Кашчей » 03 сеп 2016 22:57

iliev72 написа:Кашчей , ти на коя планета живееш ?! По-точно в кой век си ?!
Юп Хайнкес: Футболът вече е извън пътя
Бившият старши треньор на Байерн Мюнхен Юп Хайнкес заяви, че световният футбол „вече е извън релсите“, имайки предвид колосалните суми за трансфери, които харчат големите клубове в Европа.

Трябват генерални промени защото играта вече я няма ! Има само бизнес !


И видеоповторенията ще спрат тези огромни пари, които се разиграват?! Ми аз съм убеден , че Бет къщите ще вкарат и залог за това колко спирания ще има за видеоповторение 8-) :mrgreen:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23310
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Инфантино: Видеоповторенията са нова страница в историят

Мнениеот Thsmith » 03 сеп 2016 23:28

Ама да... дай понеже парите са много да унищожим и малкото което е останало с някакви повторения.
Толкова ли няма спортове с повторения да си ги гледате тях и да не закачате футбола?
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Инфантино: Видеоповторенията са нова страница в историят

Мнениеот iliev72 » 03 сеп 2016 23:28

А ти защо си мислиш , че се залага само на спортни събития :lol: :lol: :lol:
Откъде да знае старец като теб , че на други събития се залага много по-често и много повече пари :lol: :lol: :lol:
Стига живал в 19 век , влез в 21 век , русенско сърдито старче !
Thsmith написа:Ама да... дай понеже парите са много да унищожим и малкото което е останало с някакви повторения.
Толкова ли няма спортове с повторения да си ги гледате тях и да не закачате футбола?

Не разбра ли , че това с видеото вече е решено и е въпрос на време да го въведат.Държиш се като малко дете на което са му взели играчката ! Свирено е ! Капиш ?!
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23310
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Инфантино: Видеоповторенията са нова страница в историят

Мнениеот Thsmith » 04 сеп 2016 00:35

Нищо не е свирено и не ми капишкай. Ако ще ме цитираш, отговори на въпроса който ти зададох 3 пъти и ти продължаваш да го подминаваш.

И се държа съвсем нормално към нещо което ще ме откаже да гледам футбол.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Alexx и 17 госта