Жребий за груповата фаза на ШЛ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ

Мнениеот Kamisha » 26 авг 2016 01:08

Kamisha написа:
1914.1902 написа:
Група 1: ЦСКА Москва , Борусия Дортмунд , Тотнъм , Динамо Загреб

Група 2: Ювентус , Севиля , Борусия Мьонхенгладбах , Монако

Група 3: ПСЖ , Наполи , Спортинг Лисабон , Бешикташ

Група 4: Реал Мадрид , Манчестър Сити , Олимпик Лион , Лудогорец

Група 5: Бенфика , Атлетико Мадрид , Базел , Ростов

Група 6: Барселона , Арсенал , Динамо Киев , ФК Копенхаген

Група 7: Байерн Мюнхен , Порто , Брюж , Легия Варшава

Група 8: Лестър , Байер Леверкузен , ПСВ Айндховен , Селтик



Нищо лично,колега,но кaкто се казва - "Пепел ти на езика" :!: Има 5 отбора,които не искам да се падат с Юве този жребий и ти си нацелил баш три от тях :mrgreen: (др 2 са Атлетико Мадрид и Байер Леверкузен).Арсенал в никакъв случай не ги искам в група с Барса,защото за пореден път Меси,Суарез и ко ''ще ги бият,тъй както и циганин не е бил коня си" :( За Лудогорец пък не желая да играят с Реал Мадрид (не ги понасям),Базел(адски неудобни са им) и Тотнъм (не ги понасям и ги смятам за евентуално неудобни :mrgreen: ). Групата на Борусия Д - бива :)
Аз ще прогнозирам само и единствено групите на отборите,към които имам симпатии -

Група А: ЮВЕ,Порто,Базел,Легия Варшава
Група D: Байерн Мюнхен,Арсенал,Динамо Киев,Лудогорец
Група Е: Барса,Борусия Д,Брюж,Бешикташ.

P.S.:Снимката с жребия е от 2015-а :lol:


Почти нищо не познах от групите,които прогнозирах,но пък уцелих,че любимият ми английски отбор ще гостува в БГ за първи път в историята :!: Мн съм доволен,че делиорманци докарват Арсенал и съм сигурен,че на 1-ви Ноември "Васил Левски'' ще бъде изпълнен до краен предел :)
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

miroxp
Мнения: 119
Регистриран на: 30 авг 2014 18:38

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ

Мнениеот miroxp » 26 авг 2016 01:19

Гледам жребия от другия край на света и се радвам, че Лудогорец ще се забавлява в компанията на големи отбори. После чета тук разказите на пъпчиви бачкатори с жълто (или бяло) около устата...На мястото на Домусчиеви щях да пратя отбора да играе в чужда страна под тяхно знаме. Напълно съм съгласен, че Лудогорец не е булгаристански отбор! Слава Богу! Вие булгарчетата си заслужавате грандове с велика история като Славия, Подуяне и най-голямото недоразумение съществувало някога - онова с четирите букви, но не знам в какъв ред. Да си ритате за здраве с кравите и овцете по къровете и да се надъхвате колко сте велики. Докато света се върти в другата посока и вие отдавна сте далечен спомен в огледалото за обратно виждане...бедни, прости, изчезващи неандерталци...

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ

Мнениеот ММ1914 » 26 авг 2016 01:44

miroxp написа:Гледам жребия от другия край на света и се радвам, че Лудогорец ще се забавлява в компанията на големи отбори. После чета тук разказите на пъпчиви бачкатори с жълто (или бяло) около устата...На мястото на Домусчиеви щях да пратя отбора да играе в чужда страна под тяхно знаме. Напълно съм съгласен, че Лудогорец не е булгаристански отбор! Слава Богу! Вие булгарчетата си заслужавате грандове с велика история като Славия, Подуяне и най-голямото недоразумение съществувало някога - онова с четирите букви, но не знам в какъв ред. Да си ритате за здраве с кравите и овцете по къровете и да се надъхвате колко сте велики. Докато света се върти в другата посока и вие отдавна сте далечен спомен в огледалото за обратно виждане...бедни, прости, изчезващи неандерталци...

Мюмюне, името на държавата все още е Република България. Необходимо ли е да пишеш нещо, за което нямаш никаква представа?
На Домусчиеви отборът/проектът/ Лудогорец им трябва в България, ползите от него са тук и те не са футболни - това е на последно място. Чрез съществуването на този проект се спестяват данъци от фирмите на Домусчиев/разходите за реклама/. Бизнес пораждащ друг бизнес - мечта. Бизнесменът придоби голяма популярност в страната - председател на КРИБ /или нещо подобно-една от работодателските организации в страната/. При строежа на сектора негова фирма /или поне фирма със значително негово участие, спечели поръчка за милиони - няколкостотин хиляди печалба, но защо да ги броим. Да проектът се управлява разумно и е доста по-успешен отколкото може да се очаква от подобен проект в България - за това Домуса трябва да бъде поздравен. Но проектът си е негов, рисковете, разходите и печалбите също. Защо аз да трябва да се радвам или да го превъзнасям? Не му преча да си работи. Не ходя да гърбя артикули на Лудогорец - то и е смешно човек да си го помисли да го прави. Аз си имам отбор, избрал съм го преди години, каквото постигнат Лудогорец , за тях си е - живи и здрави, но театралните зрители, не са футболни и определено не предизвикват уважение на футболният стадион. Футболът е за хората, не за индустриалците, това е водещото. Лудогорец е един страхотен проект и можем да им пожелаем успех в Шампионската лига, но не забравяйте едно - никой не е безсмъртен и това е проект, който е на две снимки през окуляр от закриване.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

lans22
Мнения: 65
Регистриран на: 11 авг 2015 20:03
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ

Мнениеот lans22 » 26 авг 2016 05:51

Смех! Ако Лудогорец е пред закриване, останалите футболни отбори в България са си нпараво закрити....
без футболни качества, без управленски потенциал, без пари.
ПЪРВИ ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ ИМ Е НАЙ-НАЙ-НАЙ ВЪРХОВНОТО ПОСТИЖЕНИЕ В ЕВРОПА ЗА МОМЕНТА.
Домуз, мести си проекта в Германия.
КОГАТО НЯКОЙ НЕ ЦЕНИ ЕДНО НЕЩО, КОГАТО ГО ПРИТЕЖАВА, ТРАБВА ДА ГО ЗАГУБИ.
Най ми смешно напоследък, новите опорни на пропагандаторите, че с 2-3 българи н отбора не можело да се създада силен национален отбор.
ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ, НИЩО ПОВЕЧЕ....
НЯМАМЕ И НЯМА ДА ИМАМЕ НАЦИОНАЛЕН ПО ФУТБОЛ, ЩОТО ВМЕСТО ДА СЕ УЧАТ НА ФУТБОЛ И ДА РАБОТЯТ - младите се повлияват от средата, желанията и край. анаболна физика /требва да се харесаме мускулести на жените/, край на дисциплината и.............готово.
ДА НЕ ЗАБРАВА! БОЙКОТ НА НАЦИОНАЛНИЯ! Почна се неква пропаганда да идеме на мача на 6-ти септември. ми там за цел мач нема да има събития на терене, колкото за десет минути на мач на лудогорец.

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ

Мнениеот ММ1914 » 26 авг 2016 06:39

lans22 написа:Смех! Ако Лудогорец е пред закриване, останалите футболни отбори в България са си нпараво закрити....
без футболни качества, без управленски потенциал, без пари.
ПЪРВИ ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ ИМ Е НАЙ-НАЙ-НАЙ ВЪРХОВНОТО ПОСТИЖЕНИЕ В ЕВРОПА ЗА МОМЕНТА.
Домуз, мести си проекта в Германия.
КОГАТО НЯКОЙ НЕ ЦЕНИ ЕДНО НЕЩО, КОГАТО ГО ПРИТЕЖАВА, ТРАБВА ДА ГО ЗАГУБИ.
Най ми смешно напоследък, новите опорни на пропагандаторите, че с 2-3 българи н отбора не можело да се създада силен национален отбор.
ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ, НИЩО ПОВЕЧЕ....
НЯМАМЕ И НЯМА ДА ИМАМЕ НАЦИОНАЛЕН ПО ФУТБОЛ, ЩОТО ВМЕСТО ДА СЕ УЧАТ НА ФУТБОЛ И ДА РАБОТЯТ - младите се повлияват от средата, желанията и край. анаболна физика /требва да се харесаме мускулести на жените/, край на дисциплината и.............готово.
ДА НЕ ЗАБРАВА! БОЙКОТ НА НАЦИОНАЛНИЯ! Почна се неква пропаганда да идеме на мача на 6-ти септември. ми там за цел мач нема да има събития на терене, колкото за десет минути на мач на лудогорец.

На Киро от хапчетата ли взимаш? Анаболна физика? Ти български младежи виждал ли си? Те футболистчетата на по 17 години тежат 50 кила и като духа силен вятър не играят.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
Lyubooo
Мнения: 1988
Регистриран на: 08 окт 2008 08:11
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ

Мнениеот Lyubooo » 26 авг 2016 07:53

Ууух, ако Ибра не бързаше да приключва кариерата си в МЮ, щеше да е интересно как се мъчи да вкарва на Стоянов! Инак парижани, са доказали, че единствения им противник е подценяването, и се очертават 2 категорични загуби за лудогорци.
Топчийте са надъхан отбор, но тук пък мисля, че програмата ще помогне на разградчани. Мачовете са чак в 3-ти и 4-ти кръг, един след друг, като втория е насред София. Това е шанса на Лудогорец, да направи сериозен удар в турнира и да се протегне към 3-тото място.
Базел са гъдела в групата. Както се казва, все едно провидението ги праща, за да може Лудогорец да направи един сладък реванш, за отпадането преди няколко години!

Отделно е много шибано, програмата ти да почва с гостуване и да завършва с гостуване! От рано режещо крилца ми се вижда! За това мисля, че 3-тото място е програма максимум.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 26 авг 2016 08:29

Ей-сега вече избихте рибата: Кирчо щял да си мести проекта в Германия, щото българите били много неблагодарни и не заслужавали такъв велик клуб :) :) :) :) :) :) :)

Верно, анаболите и синтетиката не прощават :)

Повечето българи ще си го преместят от единия крачол в другия като чуят тъжната вест. Не заради друго, ами защото имат далеч по-важни екзистенциални проблеми да решават от това дали Кирчо се чувства оценен или не.

Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ

Мнениеот HekakaB » 26 авг 2016 08:48

Леле колко синьо-оранжева/корекция/ мъка носят успехите на Лудогорец.Пожелавам им от сърце да успеят, за да донесат още повече мъка в празните свинско-говежди сърчица.
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ

Мнениеот iliev72 » 26 авг 2016 09:20

Някои хора наистина не разбират , че с тези пари Киро само в БГ може да шампион.
Със същите пари ако се пробва дори в Сърбия едва ли ще е в тройката.За Германия 3 бундеслига в средата :)
Ще е забавно , че някои смятат ПСЖ за отбор който може да бъде равен на Лудогорец.
Емери е с класи над физкултурника и знае как се печелят мачове в ЕКТ.
И като предишният път и сега ако вземат нещо ще е от Базел.Не вярвам Венгер да се издъни като тогава Роджърс.
Макар , че тогава взеха онези 3т с такъв късмет , че не вярвам това да се повтори особено след късмета с Виктория.
Да видим дали сега ще му стиска на Кирето да пусне комбо билети само заради Арсенал ;)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
PorcoRosso
Мнения: 201
Регистриран на: 10 юни 2015 10:11
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ

Мнениеот PorcoRosso » 26 авг 2016 10:21

Кофти жребий за Домуса.Аз лично се надявах на ЦСКА Москва, че както им върви на горъта на чукат прокажани комунистически изчадия, можеха барем и свинята майка да опънат.Нищо, поне ся ще видим новата колекция шуби есен/зима на Гошко и Мосюто. :lol:


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта