Най-после: Гансо в Европа!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Най-после: Гансо в Европа!

Мнениеот bobo_13 » 18 юли 2016 09:14

Заплатите на звездите в бразилското първенство са на средноевропейско ниво, затова и бразилците си изчакват хгубаво предложение или когато решат да поиграят малко в чужбина се местят.

Сега като му дадат 1-2 години за аклиматизация и ще стане на 30 :)
Интериорни врати - Врати хармоника

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21372
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Най-после: Гансо в Европа!

Мнениеот metodito » 18 юли 2016 09:38

А според мен ще е една от звездите в груповата фаза на ШЛ тази година. Догодина я Барса, я Реал... Само не знам състава на Севиля какъв ще е...

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: Най-после: Гансо в Европа!

Мнениеот matador » 18 юли 2016 11:05

Другите два трансфера за мен са по впечатляващи на Франко Васкес и Хоакин Корея ;) Кийотаке също не е зле :) ще е интересно как Севиля ще изглеждат този сезон.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21372
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Най-после: Гансо в Европа!

Мнениеот metodito » 18 юли 2016 11:30

Не бях обръщал внимание на Васкес. Изгледах му някакви клипове. Мега добър изглежда и ми напомня като стил на Гансо...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Най-после: Гансо в Европа!

Мнениеот dreben23 » 18 юли 2016 11:39

Този не го ли спрягаха за ЦСКА по едно време? От някъде ми е много познато името. Иначе като гледам не е нищо особено. По-добър от Погба, но по-слаб от Рамзи. Жалко за Евер Банега, щото е по-класен и от тримата. Ударът на бръснарите не е бразилеца, а Франко Васкез според мен. Искам да видя кви нападатели ще си вземат Севиля и ги давам фаворит за титла в Испания. :) Интер ще бъдат малко по-добри значи тази година. Евер е машина - най-добрият халф на копата общо взето. Много удивителни слагате за прохождащи в занаята футболисти бре. Малее, с Кондо ще са страшилища в средата, браво на Интер. Средата я пооправиха. Защитата засега им е добре, нападението не върши обаче. Иначе, признавам, Интер не ме кефи като отбор, но доста техни играчи ме кефят, Икарди определено не ми харесва и се моля на сейбията да не го докарват в Арсенал. :) Един нападател и треньор и може да не са най-слабия отбор в света повече нерадзурите. Вторият най-слаб е Милан, но и те правят стъпки да подсилват тук там. [offtopic]Видяхте ли, никога не четете какво ви казвам, а ЦСКА ги изплющя без никъв проблем, то добре, че замениха Хандана, че хващаше всичко, но това най-куцият отбор в света. Ето, веднага ви казвам- по-добър от Пол ми се вижда в някои елементи бразилеца, не във всичките, но е по-слаб от Рамзинаторчето примерно. Но аз не се бъркам от изкуствено завишени цени на футболисти. Най-добрите халфове в света са в моя Арсенал, там слагайте по две и три питанки и удивителни, защото и на европейското се видя товачка, ама вас ви е все смешно като ви кажа нещо, а аз ги разбирам достатъчно. :)[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Най-после: Гансо в Европа!

Мнениеот saract » 18 юли 2016 14:46

Ако беше останал Унай Емери можеше и да развие таланта на Гансо но Сампиоли...............С нищо не се е доказал в Европа-На Емери простх му писна всяка да му разпрадават най добрите играчи


Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19936
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Най-после: Гансо в Европа!

Мнениеот Drunken_Master » 18 юли 2016 21:48

Какво значи "най-после" ? Ти какво да не си му фен ? Гледал си разни клипчета в youtube и толкова...Той и Ники Димитров от Левски,го представяха там за "новия Роналдиньо"...
Изключително надценен и супер податлив на контузии...Той на тия години,ако ще се доказва...за*би...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Най-после: Гансо в Европа!

Мнениеот russia » 18 юли 2016 22:47

saract написа:Ако беше останал Унай Емери можеше и да развие таланта на Гансо но Сампиоли...............С нищо не се е доказал в Европа-На Емери простх му писна всяка да му разпрадават най добрите играчи

Кой е Сампиоли?
Да не би да има нещо общо с Хорхе Сампаоли? :)
Успех на Гансо!
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Най-после: Гансо в Европа!

Мнениеот russia » 19 юли 2016 02:30

...
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka и 28 госта