Какво ви е мнението за коментаторите на Диема?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

veso000818
Мнения: 1
Регистриран на: 26 окт 2014 20:28
Контакти:

Re: Какво ви е мнението за коментаторите на Диема?

Мнениеот veso000818 » 26 окт 2014 20:38

Ами първото което трябва да направите е да ги пратите да поиграят малко футбол.Около 1 година поне.След това - да престанат да чертаят схеми,кръгчета/кой къде се намирал и какво е трябвало да направи-това се определя от треньора,а не от тях/Явно не им е ясно,че на терена нещата се решават за части от секундата.И това,което се вижда на мониторите,на терена е съвсем друго.И да престанат да коментират решенията на съдиите за дузпите и засадите - има кой да го прави това.Ако съдията е сгрешил има кой да го накаже.Не трябва да се забравя,че и той взема решението си за части от секундата!!!

dembi
Мнения: 47
Регистриран на: 01 май 2014 15:44
Контакти:

Re: Какво ви е мнението за коментаторите на Диема?

Мнениеот dembi » 26 окт 2014 20:45

Ако махнем Б.Касабов,тези на английските мачове са най-добрите! Друг е въпроса какво е качеството на коментаторите у нас! На световното имаше случаи когато коментатора цял мач не разбра кои отбори играят?! :mrgreen: Така че в сравнение с другите--тези са най-добрите

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Какво ви е мнението за коментаторите на Диема?

Мнениеот sunscres92 » 26 окт 2014 20:48

Боби Борисов за президент!

Шегувам се, наистина те са най-добрите, въпреки че при конкуренция Сукачев и Мексикото, не е много за хвалене. Справят се добре, има интересни предавания/анализи. Няма от какво да се оплакваме.

indi30
Мнения: 1
Регистриран на: 26 окт 2014 20:40
Контакти:

Re: Какво ви е мнението за коментаторите на Диема?

Мнениеот indi30 » 26 окт 2014 20:56

Мнемието ми не е важно....те така и така ръсят глупости.Но имат и попадения,нормално.Като цяло обаче нашите журналета са някаде към средно ниво.И на Канала 1-футбол и Диемите.Да,този на Ман-Челси не за първи път прави ''големи коментари''.Преди се радвах че коментираше френската лига и не го пускаха много-много...но сега от около две години се нанесе и в английския футбол и е меко казано ужасен.Има и още двама-те също бяха в студията с франски футбол-и те са вече във всяко студио.И този Пепи ли е,...и той е малумник.Не че аз ще съм по-добре ако коментирам....,но тези са ужасни и как се прехласват само-и то по неща дето и децата ми ги приемат за нещо маловажно.По Канала е същото..аз предпочитам тишина-смисъл без коментар-само да се чува атмосверата на стадиона.Като ходех на мачове в България никой не ми коментираше в ухото.Дори и Боби Борисов изтрещя-добър анализатор е,знае и правилата...то те не са и трудни да се научат...но изтрещя Бобката-много се вманячи и дреболиите са му все в устата.Това е футбол.Не балет.Или опера.Е...какво да се прави.Да сме живи и здрави.Дори и коментаторите като този от Ман-Челси

ravik
Мнения: 8
Регистриран на: 19 окт 2014 16:12
Контакти:

Re: Какво ви е мнението за коментаторите на Диема?

Мнениеот ravik » 26 окт 2014 20:58

Според мен тези по Диема са в пъти по-добри от останалите.

pupesh
Мнения: 253
Регистриран на: 25 сеп 2014 20:58
Местоположение: един път град
Контакти:

Re: Какво ви е мнението за коментаторите на Диема?

Мнениеот pupesh » 26 окт 2014 21:00

Тия дето ги взеха от ТВ7 са много зле...другите с малки изключение са добри.Връх на непрфесионализма са обаче,коментаторите на БНТ...ужас...
фен на еднодневката

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Какво ви е мнението за коментаторите на Диема?

Мнениеот sunscres92 » 26 окт 2014 21:00

pupesh написа:Тия дето ги взеха от ТВ7 са много зле...другите с малки изключение са добри.Връх на непрфесионализма са обаче,коментаторите на БНТ...ужас...


Тези на БТВ са по-зле.

mahtava
Мнения: 195
Регистриран на: 17 дек 2013 11:52
Контакти:

Re: Какво ви е мнението за коментаторите на Диема?

Мнениеот mahtava » 26 окт 2014 21:15

Диемаджийските коментатори до един са пеее ...си а най-големия е Дебелия Боби Борисов Арсеналската отрепка Драгоев е същия А-налски боклук некомпетенти измекяри слушащи английския коментар и симултантно превеждащи го в ефир на български малко примери -"достави топката" "стоп шотър" и т.н .

НАЙ-ВЕЛИКИЯ И ЕДИНСТВЕН коментатор си остава Николай Колев-Мичмана!!!!!!!!!

Всичко останало е жалка посредственост като всичко останало в тая територия България.

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: Какво ви е мнението за коментаторите на Диема?

Мнениеот Alonso_Massa » 26 окт 2014 21:45

Повечето наши коментатори ми напомнят за испански или арабски коментатори. Не може да крещиш "гол" 15 минути или едно име 15 минути. При тези от Диема поне тези неща са ограничени до минимум. Плюс това от време на време казват някоя интересна статистика. Дразни обаче пристрасността им. Опитвам се да не го показват, но в един момент казват нещо не на място. Плюс това от гласовете им си личи, че се радват или ядосват при гол. Ако изгледате няколко мача с английски коментар ще разберете за какво говоря. Това там трябва да са професионалисти и да не показват грам пристрасност и в същото време трябва да коментират мача, а не да крещят истерично.
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Какво ви е мнението за коментаторите на Диема?

Мнениеот гражданин от село » 26 окт 2014 21:48

Трябва да си пълен дебил,за да гледаш футбол от страната на дегенератите.


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98 и 30 госта