Поздравления за прогресиращите отбори!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Поздравления за прогресиращите отбори!

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 14 окт 2014 00:03

Искам да изкажа възхищението си от най-вече ИСЛАНДИЯ! Вече втори много добри квалификации. И ако в предните бяха един много корав и борбен отбор, който беше на крачка от СП, сега вече имат много ясно избистрен стил, спокойствие в играта и са готови за голямо първенство. Също така вече няколко години прогрес се наблюдава и при Албания, Люксембург, а според мен и Израел и Финландия макар да не са постигнали още много завидни резултати. Словакия след РЮА 2010 сякаш замлъкна, но сега отново мачкат. Чехия също напомня за доброто Евро 2012, след като пропусна СП. Тези отбори имат всичко, което ние нямаме. Желание за работа, за игра и някаква идея за развитие. И като тип футболисти, които да се използват и като стил на играта ;)
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Поздравления за прогресиращите отбори!

Мнениеот Балкански Орел » 14 окт 2014 00:09

Бате, мислиш ли че ми дреме на топките за албания и компания.Много сори, уважавам те като мнения които постваш, ама с тази тема ми дойде в повече особено след загубата ни тази вечер.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9080
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Поздравления за прогресиращите отбори!

Мнениеот Soulen » 14 окт 2014 00:19

Прав е човека, и аз се зарадвах за Исландия, нищо, че ми развалиха фиша :mrgreen:

Нашите чалгари не ме вълнуваха, предния път ги бях играл 1Х и ме издъниха. Сега не ги играх и ми бяха безразлични. Само на малката перука и чичака се дразня :evil:
Последна промяна от Soulen на 14 окт 2014 00:19, променено общо 2 пъти.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Поздравления за прогресиращите отбори!

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 14 окт 2014 00:19

Балкански Орел написа:Бате, мислиш ли че ми дреме на топките за албания и компания.Много сори, уважавам те като мнения които постваш, ама с тази тема ми дойде в повече особено след загубата ни тази вечер.

Е, извинявай ;) . Аз просто си гледам мачовете неутрално, понеже не ми се хабят нерви и се радвам на тези, които се трудят. Именно затова искам да обърнем внимание на хубавите неща, които правят други скромни във футболно отношение страни. Не че нещо зависи от мен например. И да имаме някакви идеи и мнения все тая :?
Изображение Изображение

Потребителски аватар
parazit
Мнения: 1085
Регистриран на: 10 сеп 2014 12:36

Re: Поздравления за прогресиращите отбори!

Мнениеот parazit » 14 окт 2014 00:32

Исландия са нагледен пример как от отбор боксова круша за 10 години правилна работа,без корупция,упоритост създадоха един много силен отбор за такава малка държава.Исландия са под 1 милион население,а биха Турция и Холандия на футбол.

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Поздравления за прогресиращите отбори!

Мнениеот haha » 14 окт 2014 00:35

Много ми харесаха исландците как сгънаха Холандия, накрая и греда удариха, иначе отиваше на 3:0. Ще им стискам палци да задържат позициите си в групата и да се класират директно.
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
mironi88
Мнения: 1802
Регистриран на: 23 дек 2008 17:17
Местоположение: навсякъде с ЦСКА
Контакти:

Re: Поздравления за прогресиращите отбори!

Мнениеот mironi88 » 14 окт 2014 05:00

От другата страна наред с нас например едни Азербайджан и Грузия в чийто футбол се наливат страшно много пари, а резултатите им са далеч от исландските. Хубава е темата. Очаквам в следващите години избухване от Беларус където БАТЕ вече дава тон на клубно ниво, а тази година и Динамо Минск влезе в Лига Европа. А последните години Люксембург и Малта вече са си сериозни съперници, които винаги поне веднъж объркват сметките на някой от кандидатите за класиране.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
mannoli
Мнения: 346
Регистриран на: 28 апр 2009 15:09
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Поздравления за прогресиращите отбори!

Мнениеот mannoli » 14 окт 2014 06:31

Малката перука,доминираше с изпълненията си по терена-уникат!
Чичовото:На който не му харесва,да духа супата!
Лек ден на всички!

Потребителски аватар
mannoli
Мнения: 346
Регистриран на: 28 апр 2009 15:09
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Поздравления за прогресиращите отбори!

Мнениеот mannoli » 14 окт 2014 06:31

......треньор на няколко отбора искаше да става тоя, хайван!
Ужас,Катинкее.....ужас!

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Поздравления за прогресиращите отбори!

Мнениеот Der Führer » 14 окт 2014 09:40

parazit написа:Исландия са нагледен пример как от отбор боксова круша за 10 години правилна работа,без корупция,упоритост създадоха един много силен отбор за такава малка държава.Исландия са под 1 милион население,а биха Турция и Холандия на футбол.

Ако трябва да сме точни на преброяването през 2013-а , населението на Исландия е 323 000 ... което е по-малко от населението на Пловдив . Това което правят последните години е нещо невероятно предвид крайно ограничения кадрови потенциал с който разполагат .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта