УЕФА изхвърля Звезда от Европа!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Skruky
Мнения: 169
Регистриран на: 15 окт 2008 20:23
Местоположение: София
Контакти:

УЕФА изхвърля Звезда от Европа!

Мнениеот Skruky » 06 юни 2014 19:01

Радостта на Цървена звезда от спечелената шампионска титла на Сърбия не продължи особено дълго. "Звездашите" триумфираха със златните медали на 25 май, вдигайки шампионския трофей за първи път от 2008 година насам, но днес стана ясно, че от УЕФА не са дали лиценз на тима от "Мала Маракана". Шампионите на западната ни съседка трябваше да започнат участието си във втория квалификационен кръг, но мястото им ще бъде заето от вечния съперник Партизан. От УЕФА оповестиха, че "червено-белите" не са получили лиценз, защото са нарушили правилата на финансовия феърплей и по-конкретно са просрочили редица задължения. Тежката присъда е била произнесена от финансовата комисия на европейската футболна централа, която се оглавява от Жозе Нарсисо да Куня Родригеш. Цървена звезда има право да обжалва решението в 10-дневен срок.



...поне имат право да обжалват :idea:
[center]Аlways faithful to CSKA Sofia
1948
[/center]

Потребителски аватар
Red_Pride
Мнения: 4047
Регистриран на: 24 юли 2009 11:04
Контакти:

Re: УЕФА изхвърля Звезда от Европа!

Мнениеот Red_Pride » 06 юни 2014 19:05

За едни сватба за други брадва, Платини шибаняко защо не изхвърлиш ПСЖ и Ман Сити :twisted: Бедните винаги го духат :!:
[rimg]https://dl.dropboxusercontent.com/u/31972793/androidbg/10628155_946991171983886_3440970175867167846_n.jpg[/rimg]

bez-nick
Мнения: 1668
Регистриран на: 18 юли 2011 15:57

Re: УЕФА изхвърля Звезда от Европа!

Мнениеот bez-nick » 06 юни 2014 19:06

Брех да му се не види, толкова ли са по-напред сърбите от нас, че нямат корумпиран футболен съюз, който да им прикрива задълженията или държавна власт, която да им ги покрие, наистина съм респектиран от сръбското управление ако това е вярно, ето защо ще имат силен футбол и национален отбор в бъдеще!

Потребителски аватар
Червени_шампиони
Мнения: 4530
Регистриран на: 26 юни 2010 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: УЕФА изхвърля Звезда от Европа!

Мнениеот Червени_шампиони » 06 юни 2014 19:06

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=AKMtlAI9sCQ[/youtube]

:P
СЕКТОР Г - ТОВА СИ ТИ!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/O0kE0WP.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Skruky
Мнения: 169
Регистриран на: 15 окт 2008 20:23
Местоположение: София
Контакти:

Re: УЕФА изхвърля Звезда от Европа!

Мнениеот Skruky » 06 юни 2014 19:06

Red_Pride написа:За едни сватба за други брадва, Платини шибаняко защо не изхвърлиш ПСЖ и Ман Сити :twisted: Бедните винаги го духат :!:


Точно :idea:

Сити отдавна трябваше да не играят в Европа минимум за 10 години.. те там парите са им като тоалетна хартия - не свършва!
[center]Аlways faithful to CSKA Sofia
1948
[/center]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 23083
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: УЕФА изхвърля Звезда от Европа!

Мнениеот metodito » 06 юни 2014 19:08

Нека по изключение аз бъда анти-евро трола... "Феърплей" - гадни недни лицемери! Феърплей ще е ако забранят на Челси и Сити да играят в Европа. "Европа на две скорости", така ли беше? :evil: Бойкот им трябва на тея фашисти. Винаги са били мръсници!

Само дават хляб на другите фашисти - онея в червено - да разправят за "дядо Иван" и колко хубаво щяло да е, ако... Правим си една балканска федерация - България, Румъния, Гърция, Албания, Хърватия, Черна гора, Македония, Сърбия и да ги видим като почнем да цакаме всичко де минава от Азия за Европа - нефт, наркотици, газ, стоки, храни, проститутки, тирове-мирове - как ще се оправят... Ако искат през Русия, ако искат през нас. Украйна и без това ще я закрият скоро...

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: УЕФА изхвърля Звезда от Европа!

Мнениеот matador » 06 юни 2014 19:26

За ПСЖ и Сити няма наказания но за Звезда има :evil:
УЕФА да го духа :evil:

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: УЕФА изхвърля Звезда от Европа!

Мнениеот samobotev » 06 юни 2014 19:59

Челси и Сити си плащат навреме задълженията към играчите докато звезда подобно на ЦСКА преди години явно смятат , че могат да обещават големи заплати за да превлекът някой добър играч и после да не му платят. Съответно лиценз за тях няма.
Колкото до финансовия феърплей такова животно няма и ако трябва да се наказват отбори то трябва да почнат с Реал, Юнайтед и Барселона които имат огромни задължения към различни финансови институции

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: УЕФА изхвърля Звезда от Европа!

Мнениеот dreben23 » 06 юни 2014 20:04

Да, и мен ме кефят, ама... Последно се пишеше, че имат огромни дългове, ся не знам. Жалко, а твачка им решение дали няма да пренареди урните, пармалате, ти си! :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: УЕФА изхвърля Звезда от Европа!

Мнениеот Кашчей » 06 юни 2014 20:49

samobotev написа:Челси и Сити си плащат навреме задълженията към играчите докато звезда подобно на ЦСКА преди години явно смятат , че могат да обещават големи заплати за да превлекът някой добър играч и после да не му платят. Съответно лиценз за тях няма.
Колкото до финансовия феърплей такова животно няма и ако трябва да се наказват отбори то трябва да почнат с Реал, Юнайтед и Барселона които имат огромни задължения към различни финансови институции


Ти, като фен на Канарите, определено не си запознат с правилата и правилниците! Няма и да ти разяснявам, защото е време някой от вас да прочете някой Правилник на УЕФА, дори и преведен на български!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта