Copa del Rey (Купата на Краля)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, vaskonti

Потребителски аватар
Harbinger
Контакти:

Re: Copa del Rey (Купата на Краля)

Мнениеот Harbinger » 21 апр 2018 22:38

Много лошо тръгна тоя мач.... :( Момчетата прегоряха нещо. Още като ги видях как Васкес и Муриел гонят напред защитниците и вратаря залудо да ги пресират, се надявах да не тръгнат ва банк да връщат гол преди почивката. Мислех че Монтела ще ги успокои малко....ама те на:(

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Контакти:

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 21 апр 2018 22:49

Harbinger написа:Много лошо тръгна тоя мач.... :( Момчетата прегоряха нещо. Още като ги видях как Васкес и Муриел гонят напред защитниците и вратаря залудо да ги пресират, се надявах да не тръгнат ва банк да връщат гол преди почивката. Мислех че Монтела ще ги успокои малко....ама те на:(

Не знам дали са прегорели. Аз не виждам никаква концентрация, желание за някакъв успех. Хора като Навас, както обикновено са на ниво, но у повечето нямаше грам вяра и увереност. Не знам как може да влезеш по такъв начин в битка за трофей. Дано поне намерят някакви сили за 7 място в лигата и после да идва Капарос 8-)
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Harbinger
Контакти:

Мнениеот Harbinger » 21 апр 2018 23:00

YANTRA_FOREVER написа:Дано поне намерят някакви сили за 7 място в лигата и после да идва Капарос 8-)

Дано, дано:/

SilentKiller
Контакти:

Мнениеот SilentKiller » 21 апр 2018 23:18

И какво постигнахте с Хоакин Капарос ? Повече бих се съгласил ако бяхте казали Хуанде Рамос, с когото 2006/2007г. почти до последните кръгове бяхте наравно с Барса и Реал в битката за титлата. Спечели УЕФА 2006 и 2007г., а 2006г. размаза Барса с 3-0 във мача за Суперкупата на Европа. После Хуанде се подлъга да отиде в Тотнъм следващия сезон и остави Севиля. Сега не го знам къде е последно май беше някъде в Русия или Украйна. :roll:

Потребителски аватар
Harbinger
Контакти:

Мнениеот Harbinger » 22 апр 2018 00:20

По едно време май беше на Днипро, точно преди успехите им там с Коноплянка и останалите, ако не ме лъже паметта....но сега май е потънал вдън земя.
Не знам, аз бих се радвал и на други варианти...стига да умеят да работят психологически с играчите....и може би да махнат Муриел и Сандро от отбора, да потърсят по-добър вратар...но това последното вече си е мое лично мнение...
Ботев Пловдив, Реал Мадрид, Валенсия, Севиля, Лион, Борусия М'Гладбах, Вердер, Ливърпул, Рода, Зенит
Изображение Изображение

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Контакти:

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 22 апр 2018 01:27

С въпросните трима трябва да започне лятната чистка. Не искам да звучи сякаш преувеличавам, защото е нормално да паднеш от Барселона и Байерн и да си 7/8 в най-силното първенство, но не и с такава умряла и безхарактерна игра. Поне не бива да е, така че дано осъзнаят какви ги вършат.
Изображение
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Контакти:

Мнениеот Udoji90 » 22 апр 2018 12:14

Не очаквах баш във финала да играят чак толкова зле Севиля. Общо взето хубавите неща, които донесе Монтела, се изчерпват с елиминирането на Атлетико за Купата и Юнайтед за ШЛ, които бяха забележителни успехи, но твърде недостатъчни. Определено най-логичното нещо е треньорска смяна след края на сезона. А на Барселона може да честитим дубъла. Определено заслужиха и двата трофея. Язък за отпадането в ШЛ.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Върни се в “Футбол - Свят”