Официално: Снайдер се разбра с Галатасарай

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
riak4
Мнения: 6322
Регистриран на: 24 мар 2012 13:47
Контакти:

Официално: Снайдер се разбра с Галатасарай

Мнениеот riak4 » 21 яну 2013 13:28

Сагата около бъдещето на холандският национал Уесли Снайдер е към своя край. 28-годишният футболист прие офертата на турския Галатасарай, а трансферът официално ще бъде финализиран, след като Снайдер премине задължителните медицински изследвания.

Турският клуб и Интер постигнаха договорка около трансфера на Снайдер още преди две седмици, но до този момент холандецът отказваше да приеме личните си условия, с надеждата да получи по-изкушаваща оферта от Англия.

Най-сериозен кандидат за подписа му бе Ливърпул, но явно предложената му заплата от мърсисайдци не е била достатъчна, за да го убеди да акостира на „Анфийлд“.

„Ще бъде невероятно, атмосферата също. Нямам търпение да отида там и да изиграя първия си мач. Ще накарам феновете на Галатасарай да се гордеят и да бъдат щастливи. С нетърпение очаквам да се срещна с тях“, заяви Снайдер пред официалния сайт на турския клуб.

„Трансферът на Уесли Снайдер от Интер е договорен. Условията по сделката ще бъдат обявени публично, а футболистът ще подпише своя договор, след като мине медицинските излседвания“, се казва в официалното съобщение от турския клуб.

Снайдер не е играл в официални мачове за Интер от 25 септември миналата година, след като категорично отказа да намали заплатата си и да подпише нов договор.

Много силен трансфер за Галатасарай. Успех на Снайдер!
[center][wrapimg=]http://puu.sh/fjKd5/6ced854970.jpg[/wrapimg]
ONCE A BLUE, ALWAYS A BLUE[/center]

Потребителски аватар
Levskar_90
Мнения: 4214
Регистриран на: 05 авг 2009 10:40
Местоположение: Варна

Re: Официално: Снайдер се разбра с Галатасарай

Мнениеот Levskar_90 » 21 яну 2013 13:51

Какъв успех в Анадола. Вместо да отиде в КПР или Ливърпул, той се забучи в Турция за пари, ама и той е свършил с футбола явно :lol:
ЛЕВСКИ - ОТБОРА НА НАРОДА

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Официално: Снайдер се разбра с Галатасарай

Мнениеот shotgun blues » 21 яну 2013 13:55

Много жалко....направи силен сезон когато премина в РЕАЛ МАДРИД,след това се контузи и го изгониха.В ИНТЕР и Холандия показа каква класа е и след това се съсипа .На 28 години..има още силни години с качествата които има ,но ...ТУРЦИЯ
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: Официално: Снайдер се разбра с Галатасарай

Мнениеот DmG » 21 яну 2013 13:55

За мен е глупава постъпка , ЗА ПАРИ .... Трябваше да избере или миналия сезон във Юнайтед или сега във Ливърпул , ама пустите пари .... Жив и здрав да е , за мен изпусна огромна тръпка да играе за един от тези два отбора , нищо че за по-малко пари .

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13871
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Официално: Снайдер се разбра с Галатасарай

Мнениеот Pichichi » 21 яну 2013 13:59

Абсолютен сребролюбец !!!

Потребителски аватар
riak4
Мнения: 6322
Регистриран на: 24 мар 2012 13:47
Контакти:

Re: Официално: Снайдер се разбра с Галатасарай

Мнениеот riak4 » 21 яну 2013 14:02

Холандската звезда Уесли Снайдер обясни защо е избрал да продължи кариерата си в турския гранд Галатасарай, а не в английския Ливърпул. Офанзивният халф, който от 2009 година досега защитаваше цветовете на Интер, заяви, че в Турция шансът да печели трофей е по-голям, отколкото на "Анфийлд".

"Искам да играя за трофеи", заяви пред "De Telegraaf" Снайдер, който може да дебютира за "Джим Бом" още на 27 януари в дербито с Бешикташ.
[center][wrapimg=]http://puu.sh/fjKd5/6ced854970.jpg[/wrapimg]
ONCE A BLUE, ALWAYS A BLUE[/center]

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: Официално: Снайдер се разбра с Галатасарай

Мнениеот DmG » 21 яну 2013 14:05

Пълни глупости , да беше отишъл във Селтик , Бате или Лудогорец .
Супер много ме е яд , щях да се радвам даже да отиде във Ливърпул и да ги направи по-добри , но явно е алчен и има алчен менаджер .

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Официално: Снайдер се разбра с Галатасарай

Мнениеот Viktor4o_Rs » 21 яну 2013 14:09

Кои пък сте вие, за да съдите световна футболна звезда като Снейдер и да му давате акъл :lol: :lol: :lol: Вместо да помислим как и защо в Турция купуват един от най-добрите халфове в света и то на идеална футболна възраст, вие пак плюете. И много ясно, че Галатасарай е по-добрият избор за него, отколкото Ливърпул. Ливърпул са велик тим с огромна история, но в момента са зле и не виждам как биха се класирали за ШЛ, а е ясно че футболист като холандеца държи да играе там. С Галатасарай ще печели титли и купи и ще играе в ШЛ, докато в Пуул това трудно ще се случи. Имената вече не са това, което бяха. ;)
Изображение

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: Официално: Снайдер се разбра с Галатасарай

Мнениеот DmG » 21 яну 2013 14:14

Viktor4o_Rs написа:Кои пък сте вие, за да съдите световна футболна звезда като Снейдер и да му давате акъл :lol: :lol: :lol: Вместо да помислим как и защо в Турция купуват един от най-добрите халфове в света и то на идеална футболна възраст, вие пак плюете. И много ясно, че Галатасарай е по-добрият избор за него, отколкото Ливърпул. Ливърпул са велик тим с огромна история, но в момента са зле и не виждам как биха се класирали за ШЛ, а е ясно че футболист като холандеца държи да играе там. С Галатасарай ще печели титли и купи и ще играе в ШЛ, докато в Пуул това трудно ще се случи. Имената вече не са това, което бяха. ;)

Първо , кой те натиска че звъниш ?
Второ , купата на Турция ОМГ каква чест , дори Меси и Феномена не са я взимали . Каква чест ,ще засенчи медала от КЕШ-а .
Трето , да отидеш във Турция на 28 години си е чисто заробване .

Ще ми е интересно някой да ми посочи , поне двама супер класа футболисти , които са направили такава крачка назад и после да са постигнали нещо повече от купата на Турция .

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Официално: Снайдер се разбра с Галатасарай

Мнениеот Viktor4o_Rs » 21 яну 2013 14:17

DmG написа:
Viktor4o_Rs написа:Кои пък сте вие, за да съдите световна футболна звезда като Снейдер и да му давате акъл :lol: :lol: :lol: Вместо да помислим как и защо в Турция купуват един от най-добрите халфове в света и то на идеална футболна възраст, вие пак плюете. И много ясно, че Галатасарай е по-добрият избор за него, отколкото Ливърпул. Ливърпул са велик тим с огромна история, но в момента са зле и не виждам как биха се класирали за ШЛ, а е ясно че футболист като холандеца държи да играе там. С Галатасарай ще печели титли и купи и ще играе в ШЛ, докато в Пуул това трудно ще се случи. Имената вече не са това, което бяха. ;)

Първо , кой те натиска че звъниш ?
Второ , купата на Турция ОМГ каква чест , дори Меси и Феномена не са я взимали . Каква чест ,ще засенчи медала от КЕШ-а .
Трето , да отидеш във Турция на 28 години си е чисто заробване .


Аз мисля, че бях достатъчно ясен, че иска да играе в Шампионската лига, а ти си пиши глупости, няма лошо :lol: :lol: :lol: Не знам защо подценявате толкова турското първенство, при условие че със сигурност е в Топ 10 на континента. Може да не ги харесвам, но това не ми пречи да съм обективен ;)
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта