Тема за футболни прогнози

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

niki.al
Мнения: 183
Регистриран на: 07 ное 2017 09:40

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот niki.al » 14 юни 2018 09:51

Не е необходимо много обяснение. Мисля, че Уругвай има едно от най-добрите нападения в Cavani / Suarez , но също така има един от най-добрите отбрани Godin и Jimenez. Трябва да преминат своята група с лекота и дори спечелят в компанията на другите три отбора, което ще им даде лек жребии за следващата фаза за да достигне най-малко до 1/4 финал.

Uruguay to reach the Quarter Final (2.62, bet365)

ras7ara
Мнения: 31
Регистриран на: 18 яну 2017 13:13
Контакти:

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот ras7ara » 10 юли 2019 12:42

20:00 Шампионска Лига
Бате Борисов - Пяст Гливице
Прогноза: 1
Коеф 1.75

ras7ara
Мнения: 31
Регистриран на: 18 яну 2017 13:13
Контакти:

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот ras7ara » 24 юли 2019 16:10

21:00 Шампионска Лига
Ференцварош - Валета
Прогноза: Над 2.5

ras7ara
Мнения: 31
Регистриран на: 18 яну 2017 13:13
Контакти:

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот ras7ara » 17 сеп 2019 14:04

22:00 Шампионска лига
Дортмунд - Барселона
Прогноза: Г/Г

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот DanailG » 27 авг 2020 10:47

Tur de france 2020 Най-добър катерач Жулиан Алафилип @ 4.50

Ще направя една прогноза за започващата в събота обиколка на Франция по колоездене. Първо, държа да споделя, че следя редовно колоезденето от доста вече години. Въпреки това, всички специалисти очакват тазгодишния тур да е уникален в историята си, от гледна точка пандемията от ковид, по-късият сезон, стриктните допълнителни правила, които ще бъдат въведени за тура, и ред още причини, които ще ни представят едно различно състезание. От тази гледна точка, искам да предупредя всички любители на залозите, които смятат да последват този залог, или да заложат на каквото и да било относно тура, да бъдат предпазливи, защото както по-горе споменах, се очаква да имаме една различна обиколка с голям брой отказали и наказани, и вероятно изненадите ще изобилстват.
Въпреки това, това, което съветвам аз да се играе , е краен победител за фланелката за най-добър катерач в края на състезанието. За мен, както и за букмейкърите, най-вероятен победител е Жулиан Алафилип. И веднага ще се аргументирам. Миналата година френския състезател направи много силна обиколка, като дълго бе водач в класирането, но загуби състезанието последните два етапа. Тази година амбициите според него са отново да се бори за крайно класиране, но според мен добре знае, че това в триседмично състезание няма как да се случи, още повече, че отбора, за който се състезава, не разполага със състезатели, които да му помагат в изкачванията, а ще разчитат както обикновенно на повече етапни победи. Също така, формата на Алафилип тази година преди тура е по-слаба от миналогодишната му. За това смятам, че ще се съсредоточи в спечелванто на друга фланелка, която му пасва отлично с оглед добрите му катерачески умения и уникалните му качества при спринт на изкачвания. В миналите издания на тура сякаш тази фланелка е абонирана за френски състезатели, затова съм в голяма степен предубеден, че отново ще бъде спечелена от французин, а коефициента от 4.50 е доста добър, въпреки че миналата седмица той бе 5.00. Успех на всички.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43832
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот rhaegar » 27 авг 2020 15:38

Към Аланфилип ще има доста повече внимание от другите отбори и не мисля, че ще го оставят в откъсващи се групи, че да обира точки на височините.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот DanailG » 29 авг 2020 00:07

Tour de France 2020

Да завърши в топ 10 Гийом Мартен@2.00

Ще споделя още две прогнози на приличен коефицент, които аз ще използвам за тура. Първата е лидера на кофидис да завърши в топ 10 на крайното класиране. Миналата година младият французин завършва 12ти, тази година показва повече опит и много добра моментна форма, най-вече в генералната репетиция на тура-дофине, където не беше изръсен на нито една височина, и дори завърши на подиума. Ако не му се случи нещо до края, то съм убеден, че ще влезе в десятката.

Да спечели етап Джакомо Ницоло Да@2.10

Другия ми залог е за спринтьора на НТТ да спечели един от етапите. Италианеца е във формата на живота си, като миналия уикенд спечели шампионата на Италия, а преди два дни стана европейски шампион. Сигурен съм, че тази му форма ще му донесе и етапна победа в тура.

На линия
Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14709
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот smoothc » 29 авг 2020 03:11

Случайно прочетох темата, никога не съм се интересувал от колоездене, поразгледах набързо някои неща и за сефте ще си пробвам късмета.
Заложих 30-чка на Тибо Пино(7.00 коефициент) да спечели Тур дьо Франс 2020.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43832
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот rhaegar » 05 сеп 2020 17:33

smoothc написа:Случайно прочетох темата, никога не съм се интересувал от колоездене, поразгледах набързо някои неща и за сефте ще си пробвам късмета.
Заложих 30-чка на Тибо Пино(7.00 коефициент) да спечели Тур дьо Франс 2020.


Мисля, че току що загуби 30 лева.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот DanailG » 09 сеп 2020 12:04

Tour de france 2020

Етап 11 един срещу друг Максимилиан Валшайд-Андре Грайпел@Максимилиан Валшайд 2,20

Ще направя една прогноза за днешния етап на тура, която според мен букмейкъра не използва по някаква причина правилно. Залога ми е кой от двамата състезатели ще завърши на по-предна позиция на финала . Спрял съм се на един дуел, в който фаворит според залозите е по-именития състезател, но класата на Грайпел далеч не онази от годините, когато постигаше своите победи. Германеца в момента е на 38 и е доста по-възрастен от своя съперник. Както вече писах в темата за колоездене, в днешния етап има една много важна подробност, и тя е, че няколко километра преди финала има изкачване около един километър, на което ще се кара много здраво за добра позиция във финалните километри от състезанието. Именно това очаквам да бъде пречката за Грайпел да бъде по-свежия от двамата на финала. Валшайд от своя страна бе резервния спринтьор на НТТ, но тяхния първи избор получи контузия и се отказа от състезанието, отбора няма фаворит за главно класиране, за това от тук нататък ще се кара единствено за Валшайд. Това ме кара да мисля, че в този дуел той ще е състезателя, който ще завърши на по-предно класиране.

Не е печеливш.
Последна промяна от DanailG на 10 сеп 2020 10:01, променено общо 1 път.


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: smoothc и 5 госта