Първа Бундеслига (сезон 2023/2024)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

На линия
Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9399
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Първа Бундеслига (сезон 2023/2024)

Мнениеот bubka » 23 май 2024 13:10

wolf написа:
rhaegar написа:То именно ония шефове на Байерн "които бяха" започнаха тоя погром над отбора си, с уволнението на Нагелсман. Нека си сърбат попарата сега.

Кан и Салихамиджич ги изгониха, тия шефове са други и еднакво неадекватни


Салихамиджич направи супер много бели там. Доколкото си спомням май го бяха изгонили преди някой друг месец.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1861
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Първа Бундеслига (сезон 2023/2024)

Мнениеот locke » 23 май 2024 13:13

Udoji90 написа:Не е шега, Романо днес няколко пъти пише за това, а последното е съвсем прясно:
Bayern are closing in on deal to appoint Vincent Kompany as new head coach, it’s imminent.
Kompany accepted Bayern job right after their first call revealed on Monday, he’s ready for new chapter.
Bayern and Burnley are in contact to get deal done on compensation fee.


пробват дали може по зле от третото място :mrgreen:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44195
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Първа Бундеслига (сезон 2023/2024)

Мнениеот rhaegar » 23 май 2024 13:47

wolf написа:
rhaegar написа:То именно ония шефове на Байерн "които бяха" започнаха тоя погром над отбора си, с уволнението на Нагелсман. Нека си сърбат попарата сега.

Кан и Салихамиджич ги изгониха, тия шефове са други и еднакво неадекватни


Кан и Салихамиджич аз ли ги обучавах за шефове и наследници с години? Или май бяха Румениге и Хьонес?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

На линия
Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9210
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Първа Бундеслига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Soulen » 23 май 2024 14:34

rhaegar написа:
wolf написа:
rhaegar написа:То именно ония шефове на Байерн "които бяха" започнаха тоя погром над отбора си, с уволнението на Нагелсман. Нека си сърбат попарата сега.

Кан и Салихамиджич ги изгониха, тия шефове са други и еднакво неадекватни


Кан и Салихамиджич аз ли ги обучавах за шефове и наследници с години? Или май бяха Румениге и Хьонес?

Наско Салихамиджич и Оливър Боримиров направиха и невъзможното да провалят Байерн. Аз лично съм много доволен от тяхното управление :)
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Първа Бундеслига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Red_Neck » 23 май 2024 14:46

rhaegar написа:То именно ония шефове на Байерн "които бяха" започнаха тоя погром над отбора си, с уволнението на Нагелсман. Нека си сърбат попарата сега.

Аз тези сегашните нито ги знам кои са, нито ги броя за живи особено след настоящата излагация с избора на треньор, ... ама те са нови :)
Бошнака и Кан обърнаха управлението на клуба с хастара навън.
"Които бяха" бяха преди тях и си следваха последователна политика, като в много отношения често бяха давани за управленски пример.
Не че ги жаля, ... пожелавам им поне 10 години да не видят титла в БЛ, но на организационно ниво исторически бяха топ, а сега са посмешище.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

ElCapitana_Puyol
Мнения: 803
Регистриран на: 11 апр 2024 20:44
Контакти:

Re: Първа Бундеслига (сезон 2023/2024)

Мнениеот ElCapitana_Puyol » 23 май 2024 17:07

Ще каже човек, че има някаква завера срещу Хари Кейн да не спечели нищо до края на кариерата си, че почват да саботират отбора шефовете, и не станаха шампиони баш когато англичанина дойде. Изображение
Даже и една кирлива Суперкупа профукаха миналото лято в първия мач на Кейн за Байерн. После отпаднаха и за Купата на Германия. Сега с Компани вероятността пак да не спечелят БЛ е доста висока. Изображение
Барса и Лудогорец, але, алеее... Изображение

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33342
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Първа Бундеслига (сезон 2023/2024)

Мнениеот 1914.1902 » 23 май 2024 21:49

Унион (Берлин) обяви името на новия си треньор

Унион (Берлин) назначи Бо Свенсон за нов старши треньор за предстоящия сезон 2024/25. 44-годишният датчанин поема поста от Ненад Биелица, който водеше отбора доскоро, след като замени дългогодишния шеф Урс Фишер през ноември миналата година.

След превъзходна кампания 2022/23, в която се класираха за Шампионската лига на УЕФА за първи път, Унион имаше затруднения през таизи кампания и си осигури оцеляването си Бундеслигата едва в последния ден с победа с 2:1 над Фрайбург.

„Взехме решение за нов спортен старт през лятото и сме убедени, че Бо Свенсон е треньор, който е подходящ за нашия клуб“, каза президентът на клуба Дирк Зинглер. "Очаквам с нетърпение да работя с него и съм сигурен, че заедно с отбора той може да гарантира, че ще играем добра роля в Бундеслигата."

Свенсон е бивш датски национал и има 33 мача за Борусия (Мьонхенгладбах) и още 122 за Майнц 05, преди да окачи обувките си през 2014 г.

„Наблюдавам Унион от дълго време и съм сигурен, че тук ще намеря добри условия за успешна работа“, каза Свенсон след назначаването си. „Единството, което Унион излъчва, и сплотеността между отбора, феновете, персонала и ръководството на клуба е много важен фактор. Очаквам с нетърпение пътя пред нас и ще направя всичко по силите си, за да гарантирам, че имаме успешен сезон."

Свенсон беше треньор на младежите в Майнц 05 между 2017-2019 г. и след двугодишен период начело на ФК Лиферинг в Австрия, той беше назначен за старши треньор на Майнц 05 през януари 2021 г. В следващите три сезона той класира тима на 12-то, 8-о и 9-о място, след което подаде оставка през ноември 2023 г. след безпобеден старт в първите девет мача на отбора.

Изображение

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33342
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Първа Бундеслига (сезон 2023/2024)

Мнениеот 1914.1902 » 23 май 2024 23:07

Фортуна разбива Бохум към момента.

ElCapitana_Puyol
Мнения: 803
Регистриран на: 11 апр 2024 20:44
Контакти:

Re: Първа Бундеслига (сезон 2023/2024)

Мнениеот ElCapitana_Puyol » 23 май 2024 23:26

Фортуна са стара класика в БЛ, ще се радвам да ги видя отново в елита.
Барса и Лудогорец, але, алеее... Изображение

ElCapitana_Puyol
Мнения: 803
Регистриран на: 11 апр 2024 20:44
Контакти:

Re: Първа Бундеслига (сезон 2023/2024)

Мнениеот ElCapitana_Puyol » 25 май 2024 22:13

Леверкузен поведе с 1-0, но и получи червен картон в края на полувремето. Да видим може ли да стане изненада.
П.С. Честита Купа на Германия на Байер Леверкузен.
Барса и Лудогорец, але, алеее... Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта