Бербатов в Юнайтед, а Гонзо в Левски...

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

levski4
Мнения: 358
Регистриран на: 24 мар 2008 17:19
Контакти:

Re: Бербатов в Юнайтед, а Гонзо в Левски...

Мнениеот levski4 » 13 авг 2008 13:17

Tova sa te kompleksarite-uj fenove na CSKA,a se radvat za MU!?Samo da vi kaja-Berbatov e ot 6kolata na Pirin,a v CSKA (dokato igrae6e)predimno reve6e,a maminka mu trie6e sulzicite :D Taka 4e temata mi se vijda leko glupovata :mrgreen:

dembata
Мнения: 4
Регистриран на: 13 авг 2008 12:54
Контакти:

Re: Бербатов в Юнайтед, а Гонзо в Левски...

Мнениеот dembata » 13 авг 2008 13:18

Добър ден.
Да ви кажа честно ми се повръща от цялата тази ваша история...ЦСКА - Левски - простотии....в крайна сметка всички сме Българи и трябва да се радваме за нашите играчи извън нашата пародийна футболна действителност. Да съгласен съм че ЦСКА пускат играчите си на време и те за това прогресират. Да съгласен съм че Левски правят обратното (аз съм фен на Левски) но това не ми пречи миналият сезон да изгледам всички мачове на Тотнъм и Манчестър Сити (макар че съм заклет фен на Юнайтед от 92-ра насам). Мога да кажа че ако Берба отиде в Юнайтед ще се превърне в най-добрият нападател на България за всички времена. Поради простата причина че е невероятен талант. Пената го откри и го прати в Леверкузен...където го развиха и го показаха на света. Тотнъм го купиха и той подобри играта си с глава с което стана вече завършен нападател от най-високо ниво. Дори Йън Райт каза в едно интервю за вестник Сън че Бербатов е следващият Кантона. Но лично според мен е по добър от Кантона поради една проста причина, а тя е че Бербатов е добро момче а не луд, груб, надут и невъздържан французин. За това главите горе и нека всички подкрепяме Българите зад граница без значение дали са на ЦСКА или Левски. А за феновете на ЦСКА дето плюят само че не си даваме талантите на време ще им кажа че политиката вече се променя...погледнете Курдов и Домовчийски... :) и за финал едно мощно GLORY GLORY MAN UNITEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEED :)

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Бербатов в Юнайтед, а Гонзо в Левски...

Мнениеот Sardukar » 13 авг 2008 13:27

a boy named goo написа:
Sardukar написа:хаха а вие маи го изгонихте ???Я кажи колко трофея взе с чорбата само ако може??


Ако един футболист бъде продаден в силен отбор в Германия това гонене ли е ?
Факт е, че футболистите на ЦСКА се реализират в Европа повече от колкото тези на Левски, най-вече заради това, че ЦСКА ги "гони" още когато трябва. Гонзо беше футболист със страхотно бъдеще и съм сигурен, че щеше да има също успешна кариера както един Мартин Петров например, обаче от глупост и алчност Левски просто му развали бъдещето, нещо което става и ще продължава да става и с други футболисти.

Кажи колко трофея са взели с чорбата???Я кажи за колко го продадоха в Германия ...Кой от 2мата има повече голове в мачове м/у 2та отбора????
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
a boy named goo
Мнения: 1606
Регистриран на: 24 мар 2008 17:12
Контакти:

Re: Бербатов в Юнайтед, а Гонзо в Левски...

Мнениеот a boy named goo » 13 авг 2008 13:39

Sardukar написа:
a boy named goo написа:
Sardukar написа:хаха а вие маи го изгонихте ???Я кажи колко трофея взе с чорбата само ако може??


Ако един футболист бъде продаден в силен отбор в Германия това гонене ли е ?
Факт е, че футболистите на ЦСКА се реализират в Европа повече от колкото тези на Левски, най-вече заради това, че ЦСКА ги "гони" още когато трябва. Гонзо беше футболист със страхотно бъдеще и съм сигурен, че щеше да има също успешна кариера както един Мартин Петров например, обаче от глупост и алчност Левски просто му развали бъдещето, нещо което става и ще продължава да става и с други футболисти.

Кажи колко трофея са взели с чорбата???Я кажи за колко го продадоха в Германия ...Кой от 2мата има повече голове в мачове м/у 2та отбора????


Мисля че има един трофей с ЦСКА, за колко пари са го продали в Леверкузен въобще не ме интересува,а това колко гола имат Георги Иванов и Димитър Бербатов в директните мачове между ЦСКА и Левски на никой не му пука. Едно е ясно, Бербатов е футболист известен в цяла Европа със силните си мачове за Леверкузен и Тотнъм, вероятно му предстои трансфер в един от най-добрите отбори в света,докато Гонзо може само да мечтае за неговата кариера.
Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните реалности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал.
Джон Фицджералд Кенеди

Потребителски аватар
a boy named goo
Мнения: 1606
Регистриран на: 24 мар 2008 17:12
Контакти:

Re: Бербатов в Юнайтед, а Гонзо в Левски...

Мнениеот a boy named goo » 13 авг 2008 13:41

levski4 написа:Tova sa te kompleksarite-uj fenove na CSKA,a se radvat za MU!?Samo da vi kaja-Berbatov e ot 6kolata na Pirin,a v CSKA (dokato igrae6e)predimno reve6e,a maminka mu trie6e sulzicite :D Taka 4e temata mi se vijda leko glupovata :mrgreen:


Бербатов е от школата на Пирин, но ако не беше ЦСКА можеше само да си мечтае да играе във Висшата лига.
Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните реалности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал.
Джон Фицджералд Кенеди

Потребителски аватар
ministur
Мнения: 414
Регистриран на: 02 авг 2008 16:47
Контакти:

Re: Бербатов в Юнайтед, а Гонзо в Левски...

Мнениеот ministur » 13 авг 2008 13:56

абе кво се правите?не помните ли как го псувахте на мачовете с Левски същият тоя Бербатов????вече като е голям играч почнахте много да го обичате?дано и той не излезе неблагодарник като Ицето и да плямпа как България го мрази!

barri
Мнения: 203
Регистриран на: 19 май 2008 12:30
Контакти:

Re: Бербатов в Юнайтед, а Гонзо в Левски...

Мнениеот barri » 13 авг 2008 14:07

10Rivaldo написа:А Домовчйиски бе свине тъпи ?!?



7-ма резерва в още един смешен отбор.

Потребителски аватар
a boy named goo
Мнения: 1606
Регистриран на: 24 мар 2008 17:12
Контакти:

Re: Бербатов в Юнайтед, а Гонзо в Левски...

Мнениеот a boy named goo » 13 авг 2008 14:12

10Rivaldo написа:А Домовчйиски бе свине тъпи ?!?


Домовчийски можем само да му пожелаем успех, има доста път извърви докато стигне Бербатов.
Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните реалности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал.
Джон Фицджералд Кенеди

Потребителски аватар
user
Мнения: 60
Регистриран на: 06 авг 2008 09:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бербатов в Юнайтед, а Гонзо в Левски...

Мнениеот user » 13 авг 2008 14:29

10Rivaldo написа:А Домовчйиски бе свине тъпи ?!?


:D - за Домовчийски,а за Бербатов - ще видим как ще е сред силни,аз лично имам съмнения относно неговото бъдеще,но дано греша!Марто...той за мен е най-сърцатия и можещ БГ играч!При него няма 4 гола в един мач,но и няма половин година суша и/или нежелание за игра,както при Берба!Стискам палци на всичсите...Моля,поне без убиди...а и не видях голям смисъл от тази тема,освем поредния повод да се ругаете взаимно!Впрочем,май този форум е за да могат комплексарите от всички "цветове" да намирят поле за "изява"!?
ОБИЧАМ РОДИНАТА,МРАЗЯ ДЪРЖАВАТА!!!

Потребителски аватар
al_ex1
Мнения: 711
Регистриран на: 04 авг 2008 08:42
Местоположение: България

Re: Бербатов в Юнайтед, а Гонзо в Левски...

Мнениеот al_ex1 » 13 авг 2008 14:35

Ти да не би да правиш изключение от комплексарите,защото и ти пишеш в този форум? :oops:


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта