Ла Лига (сезон 2023/2024)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16941
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Udoji90 » 23 май 2024 10:00

Barcelona are pushing in contacts with Hansi Flick, he's been waiting for Barça option as his favorite one for months.
Flick, never in talks with Chelsea and fully focused on Barça option if Xavi will leave the club.
He's the main option for president Laporta.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

ElCapitana_Puyol
Мнения: 757
Регистриран на: 11 апр 2024 20:44
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот ElCapitana_Puyol » 23 май 2024 16:39

То е ясно, че е отлична опция Флик ама с какъв мат'рял ще разполага е основния въпрос. Няма ли пари за солидна селекция, отговаряща адекватно на нивото на което е Реал, все тая кой ще е треньор. А, да се разчита отново на сумати юноши от школата, тогава е ясно че целите няма да са високи. За големите трофеи си трябват класни и опитни играчи горяли в такива битки.
Барса и Лудогорец, але, алеее... Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16941
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Udoji90 » 24 май 2024 16:01

Вече е сигурно освобождаването на Шави и назначаването на Флик.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11125
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Furious_Monk » 24 май 2024 19:34

Много страхлив подход, да искаш много, но да даваш малко, алчен, но страхлив.

Той ли е магьосникът, който ще създаде своя собствена реалност, която да се противопостави на сегашната...или пък е човекът, който ще извлече най-доброто от момента, защото Барселона не са чак толкова назад като организация и клуб, към този момент.

Когато играхме с тях към края на сезона, те бяха много добри.Имат и качеството и уменията да се противопоставят на Реал....но главния въпрос е на кого ще оставят този потенциал.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

ElCapitana_Puyol
Мнения: 757
Регистриран на: 11 апр 2024 20:44
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот ElCapitana_Puyol » 24 май 2024 19:35

BREAKING |

Xavi has been sacked, also directly informed today by Barcelona president Joan Laporta.

Hansi Flick, set to become new Barça head coach soon.

@FabrizioRomano

Айде към требъла... Да живее Хер Флик ! Изображение

Барса и Лудогорец, але, алеее... Изображение

CSKA69
Мнения: 4571
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот CSKA69 » 24 май 2024 19:50

Да вземеш треньора, бил те с разгромното 8-2 му се вика Стокхолмски синдром :lol: Германец начело на Барса, определено ще е интересно. За мен лично най-вече дали най-сетне те ще имат треньор, който да наблегне на позиционната игра (juego de posicion), донесла всички тези крупни успехи на тима, защото от Енрике насам те нямаха такъв треньор..
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11125
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Furious_Monk » 24 май 2024 19:54

Много по-добри сте на терена от това, което показвате като резултати, към този момент.

Напълно възможно е Флик да даде необходимия ви импулс.

Ще е забавно, винаги е забавно...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18135
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот kingofpop » 24 май 2024 22:47

е с Флик няма как да сме по-зле отколкото сега :D айде Мбапе и Вини да се ловят за гушите кой ще бие дузпите и да се изпокарат като кучета и им взимаме титлата :D :D дано поне им някаква интрига догодина, а не пак шампионът да е ясен януари и да липсва каквато и да е интрига да се гледа:D
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11125
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Furious_Monk » 24 май 2024 22:55

Имайки предвид вашите комплекси, има как да сте по-зле.

Трябва да си луд, за да предизвикаш най-добрите, а вие просто не сте такива. Искате всичко, но го искате по лесния начин, без болка, страдание, и вътрешни конфликти.

Ние воюваме постоянно, един с другиго, брат с брата е враг.Един път, като стигнеш до върха, това не е края, това е само началото.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13620
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот sapio0o » 24 май 2024 23:13

Честно казано Барселона не са толкова зле, колкото изглежда. Имам предвид откъм резултати. Реал се е запътил към 96 точки, а Барса в двата си сезона на требъл не успя да спечели толкова. Дори да бяха по-силни щеше да е почти непосилно да се сборят с Реал конкретно този сезон. От друга страна, не знам дали и Шави е проблемът или играчите им. Аз не виждам повече от трима футболисти в техния състав, които са наистина световна класа. Това са Щеген, Гюндоган и Левандовски, но са пред пенсия и не може да се разчита на тях дългосрочно. Ямал е с много голям потенциал, но на 16 не го виждам световна класа все още. Останалите са тотал щета. Името на Барселона си тежи и в Ла Лига няма да са извън топ 3, какъвто и да им е съставът. Това мисля не подлежи на съмнение. Но за повече, за това, което те си представят след ерата Меси поне за мен им трябва повечко класа, а предвид финансовото им състояние ще е трудно. А и не можеш да разкараш цял отбор току така. За мен им предстоят по-преходни години. Титла все ще видят, той Карло обича да пуска фандък редовно, но не мисля, че ще е догодина.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта