Лига Европа (сезон 2023/2024)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1861
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Лига Европа (сезон 2023/2024)

Мнениеот locke » 23 май 2024 13:26

всички нападатели на Левер бяха на пейката. Шаби почва с издънките
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9399
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Лига Европа (сезон 2023/2024)

Мнениеот bubka » 23 май 2024 13:52

locke написа:всички нападатели на Левер бяха на пейката. Шаби почва с издънките


Той по принцип си играе с един нападател в схема 3-4-2-1, тези зад него не са баш чисти нападатели. Някой по-назад е питал за Грималдо, Грималдо е атакуващ бек в схемата :д. Точно затова не го искам в Реал, такава постройка няма да върви при нас. Хубаво е, че татко Перез е десетки пъти по-умен от някои наши фенове (ЦСКАто69) и удължи договора на Анчелоти, вместо да вземе веднага Алонсо. Догодина като се издъни здраво вече няма да иска и да го взима :mrgreen:.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13873
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Лига Европа (сезон 2023/2024)

Мнениеот Pichichi » 23 май 2024 16:03

RMCF написа:Айде, тоя си спечели трансфер в Челси/Юнайтед. :lol: :lol:


Тоз младеж беше СШ с U20 на Англия и им беше една от звездите не отбора тогава.
Мисля беше играч на Евертън които така и не успяха да го наложат. После май го купиха в немския РБ
също с надеждата че ще го наложат но накрая се "отърваха" от него продавайки го на Аталанта.
Ще е много глупав ако не изиграе поне още един сезон с Аталанта. На всичко отгоре ще играе в ШЛ
и то няма да е без минути а клонящ към титуляр.

ElCapitana_Puyol
Мнения: 817
Регистриран на: 11 апр 2024 20:44
Контакти:

Re: Лига Европа (сезон 2023/2024)

Мнениеот ElCapitana_Puyol » 23 май 2024 16:54

Честно казано, както спомена един вече, от март Леверкузен го караше на мускули и повечето им мачове не бяха много гледаеми. След победата над Байерн февруари почнаха да се движат по инерция с проблясъци в някои мачове и късни изравнявания/обрати. Реално ако не беше червения картон за азерите си отпадаха още от Карабах на 1/8финала в ЛЕ. То и там двата им решаващи гола паднаха в 90+ минути срещу окапал физически отбор на Карабах. Имаше и други примери разбира се като реванша срещу Рома и т.н. Но не може да се отрече безупречния начин по който спечелиха Бундеслигата с 90т и 17 преднина пред Байерн. За идния сезон, абсолютно нищо не се знае, при този нов формат на ШЛ, когато се срещаш с отбори на случаен принцип, едните могат да изтеглят късата клечка и да се паднат срещу силни отбори, пък други да играят срещу доста по-слаби. Аз затова изобщо съм противник на тоя нов експериментален формат. Гледам че и в ЛЕ и ЛК ще бъде същото. Изображение
Барса и Лудогорец, але, алеее... Изображение

nghcvth
Мнения: 3595
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Лига Европа (сезон 2023/2024)

Мнениеот nghcvth » 23 май 2024 18:57

Само уважение за Аталанта, Гасперини и компания за всичко които правят вече толкова сезони наред. Без големи харчове направиха отбор, борещ се за челните места в Европа, играещ приятен футбол. Постоянно се продават играчи, идват нови, а нивото не спада. От онзи отбор с Папу Гомез, Йосип Иличич, Запата, Госенс, Фройлер и т.н. не остана никой, но отборът си е все така боеспособен. Победата вчера над непобедимите Байер и европейския трофей е като награда за цялостен принос за бергамаските. Щеше ми се германците да бият, заради историята, но се радвам за успеха на Аталанта.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

ElCapitana_Puyol
Мнения: 817
Регистриран на: 11 апр 2024 20:44
Контакти:

Re: Лига Европа (сезон 2023/2024)

Мнениеот ElCapitana_Puyol » 23 май 2024 19:23

Ако 2020г. в лятната (ковидна) ШЛ бяха отстранили ПСЖ на 1/4финала какво ли щяха да постигнат още тогава ? На 1/2финала ги чакаше Лайпциг (преодолим противник), не Байерн, които бяха в другия поток.
Според мен още тогава Гасперини можеше да доведе отбора до финал в Европа, и то в ШЛ...а там каквото сабя покаже.
Барса и Лудогорец, але, алеее... Изображение

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6154
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Лига Европа (сезон 2023/2024)

Мнениеот KOPScousers » 30 май 2024 18:57

bubka написа:
locke написа:всички нападатели на Левер бяха на пейката. Шаби почва с издънките


Той по принцип си играе с един нападател в схема 3-4-2-1, тези зад него не са баш чисти нападатели. Някой по-назад е питал за Грималдо, Грималдо е атакуващ бек в схемата :д. Точно затова не го искам в Реал, такава постройка няма да върви при нас. Хубаво е, че татко Перез е десетки пъти по-умен от някои наши фенове (ЦСКАто69) и удължи договора на Анчелоти, вместо да вземе веднага Алонсо. Догодина като се издъни здраво вече няма да иска и да го взима :mrgreen:.

Е, какво значи да се издъни? Отново да навърти серия от 50+ мача без загуба и да обере безапелационно трофеите в Германия ли? :lol: За мен Топ 4, добър рейд за Купата на Германия (защо не и защита на тенекето) и пробив в елиминациите в ШЛ, примерно четвъртфинал, нещо такова, би било отличен следващ сезон за Леверкузен. Перез само за следващия сезон ли продължи договора на Карло? При положение, че и Ливърпул, и Байерн се гръмнаха с мениджъри за по 3 години, макар и леко спорни/съмнителни, мисля че е ясно, че от следващата година Шаби е в Реал, колкото и да не ми се иска. :oops:

ПП. Естествено, има вариант Шаби да иде и в някой друг отбор от тия трите, но според мен е много малко вероятно. Евентуално да смени Пеп в Сити, но този сценарии е дори по-лош от това да иде в Реал, така че айде нЕма нужда... :lol:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

CSKA69
Мнения: 4571
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Лига Европа (сезон 2023/2024)

Мнениеот CSKA69 » 30 май 2024 19:53

Бубката е неспасяем случай :lol: Вярва си, че Алонсо ще играе същата схема от Леверкузен в Мадрид :o Припомням, че в Б отбора на Сосиедад Алонсо е играл предимно 4-3-3 и съм убеден, че в Мадрид, ако стане треньор, ще намери точната схема за играчите, които има ;) Освен това, драги ми бубка, откъде си сигурен, че именно чичко Перез не стои зад преминаването на Алонсо в Германия с цел обиграването му като треньор - добиване на опит и ако може да спечели някой и друг тофей и просто Шаби му е казал да изчака още година и затова поднови Татко Карло, който се издъни, припомням, миналия сезон! Нали наистина не вярваш, че Пeрез този път не го уволни, за разлика от първия престой на италианеца, само защото спечели Купата на Краля :mrgreen: :lol:
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9399
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Лига Европа (сезон 2023/2024)

Мнениеот bubka » 31 май 2024 11:30

CSKA69 написа:Бубката е неспасяем случай :lol: Вярва си, че Алонсо ще играе същата схема от Леверкузен в Мадрид :o Припомням, че в Б отбора на Сосиедад Алонсо е играл предимно 4-3-3 и съм убеден, че в Мадрид, ако стане треньор, ще намери точната схема за играчите, които има ;) Освен това, драги ми бубка, откъде си сигурен, че именно чичко Перез не стои зад преминаването на Алонсо в Германия с цел обиграването му като треньор - добиване на опит и ако може да спечели някой и друг тофей и просто Шаби му е казал да изчака още година и затова поднови Татко Карло, който се издъни, припомням, миналия сезон! Нали наистина не вярваш, че Пeрез този път не го уволни, за разлика от първия престой на италианеца, само защото спечели Купата на Краля :mrgreen: :lol:


Това в качеството на фен на кой от всичките ти 965 отбора го казваш и твърдиш? Неспасяем случай сте глорихънтарите с по 100 отбора под профила, дето мненията ви форума наподобяват монолог на хора с биполярно разстройство.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12496
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лига Европа (сезон 2023/2024)

Мнениеот wolf » 01 юни 2024 01:55

KOPScousers написа:
bubka написа:
locke написа:всички нападатели на Левер бяха на пейката. Шаби почва с издънките


Той по принцип си играе с един нападател в схема 3-4-2-1, тези зад него не са баш чисти нападатели. Някой по-назад е питал за Грималдо, Грималдо е атакуващ бек в схемата :д. Точно затова не го искам в Реал, такава постройка няма да върви при нас. Хубаво е, че татко Перез е десетки пъти по-умен от някои наши фенове (ЦСКАто69) и удължи договора на Анчелоти, вместо да вземе веднага Алонсо. Догодина като се издъни здраво вече няма да иска и да го взима :mrgreen:.

Е, какво значи да се издъни? Отново да навърти серия от 50+ мача без загуба и да обере безапелационно трофеите в Германия ли? :lol: За мен Топ 4, добър рейд за Купата на Германия (защо не и защита на тенекето) и пробив в елиминациите в ШЛ, примерно четвъртфинал, нещо такова, би било отличен следващ сезон за Леверкузен. Перез само за следващия сезон ли продължи договора на Карло? При положение, че и Ливърпул, и Байерн се гръмнаха с мениджъри за по 3 години, макар и леко спорни/съмнителни, мисля че е ясно, че от следващата година Шаби е в Реал, колкото и да не ми се иска. :oops:

ПП. Естествено, има вариант Шаби да иде и в някой друг отбор от тия трите, но според мен е много малко вероятно. Евентуално да смени Пеп в Сити, но този сценарии е дори по-лош от това да иде в Реал, така че айде нЕма нужда... :lol:

Анчелоти е с договор до 2026та не до догодина.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта