Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11085
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Furious_Monk » 17 апр 2024 13:39

nghcvth написа:Няма филм на света, който да ме накара да подкрепям Реал. Успех на Сити и Арсенал довечера.
Радвам се за Дортмунд, дори в тази си посредствена версия стигнаха полуфинал. Хубави голове вкараха вчера, докато на Атлетико бяха автогол и рикошети. Футболът победи. Надали ще стане, ама един финал Дортмунд- Арсенал би бил интересен.


Възможно е просто да не си гледал достатъчно филми.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

ElCapitana_Puyol
Мнения: 273
Регистриран на: 11 апр 2024 20:44
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот ElCapitana_Puyol » 17 апр 2024 14:33

Тия дето падат с 0-3 от Аталанта вкъщи къде се бутат при големите не ми е ясно, че и да дават оценки кое било камиларско дерби и кой трябвало да играе на финала. Само с име от миналото не се печелят мачове, така че Реал както падна 0-4 миналата година, така може да падне и сега дори и с повече. Същото се отнася и за Байерн.
Рашка капут, Буданов салют ! Изображение

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7373
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Los Che » 17 апр 2024 14:43

Аз съзирам причината за безславното отпадане на "матраците" и "задниците" от ШЛ в един общ признак - възрастта.
Бандата на Чоло са отбор с най-висока средна възраст в Примера - 28.8. Малко по-възрастни са от Райо - 29.1 и то заради Оскар Трехо и 38 г. Радамел Ф.
Снощи чоловците излязоха със състав в който имаше само един под 28 год. №16 а смените бяха двама на 29 , 1-24г. и горкото дете Pablo Barrios. Сигурно чичаците в съблекалнята ласкаво го щипкат по розовите бузки с най-бащински намерения.
Как няма да се уморят да тичат по петите на тези Джейдъни Маликовци Санчопансовци?
Възрастта, но с обратен знак изяде главата на веселяците от Каталуня. Веднъж при предишната реколта от Ла Масия нещата им се получиха. Но те забравиха , че не от всеки хормонален инвалид става носител на 8 златни топки. Нито от всеки симулант с артистични заложби става полузащитник. А такива като Хави и Иниеста се раждат веднаж и то само но ул. Carrer de Galileu. А такива като Жорди Алба трябва да си ги купиш след като си ги пуснал без пари. Добре е да разчиташ на собствени кадри от школата, но като не са качествени? Разни Кубарси, Педри, Ямал... Избухват за мач-два и ги обявяват за наследници на онези световните и европейски барселонци. Да,ама не!
И от всеки гениален играч не става добър треньор. А бай Шави има 8 ж.к. този сезон и 22 като треньор на Барса + 3 ч.к.
След Ногейрагейт съдиите не харесват Барса.
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9280
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот bubka » 17 апр 2024 14:49

NOMER14 написа:Уефата си е корупционна организация откъдето и да я погледнш. Чувам снощи съдията резнал Барса. Не че Барса не си го заслужава. Гледам съдията - онова унгарско лайно, което не знае правилника и пусна нередовен гол на малтийците срещу Левски. И това унгарско лайно след това правело редовно подобни грешки в евротурнирите. По-рано мръсната уефа си имаше едно турско цигане за поръчкови мачове. На Евро'24 ни чакат много нерви.


Изображение Изображение Изображение

В това мнение има точно 1% обективност.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11085
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Furious_Monk » 17 апр 2024 14:54

Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43995
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот rhaegar » 17 апр 2024 15:23

Барса трябва да се сърдят най-вече на Араухо. Сякаш в стремежа си да не направи дузпа, взе възможно най-глупавото решение за фаул отвън, който доведе до червен картон. Или трябваше да го остави да вкара, или да беше направил фаул в наказателното, което щеше да е дузпа и жълт. Шави също постъпи твърде глупаво, изоставяйки и без това не особено опитния си отбор.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6147
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот KOPScousers » 17 апр 2024 16:26

ElCapitana_Puyol написа:Тия дето падат с 0-3 от Аталанта вкъщи къде се бутат при големите не ми е ясно, че и да дават оценки кое било камиларско дерби и кой трябвало да играе на финала. Само с име от миналото не се печелят мачове, така че Реал както падна 0-4 миналата година, така може да падне и сега дори и с повече. Същото се отнася и за Байерн.

Те тия същите паднаха 0-3 преди 5 години на Камп Ноу, ама после врътнаха такова изнасилване на реванша, че отцепническите дупки са още широки... :lol: Смятай 5 години да минат и ти още да си така кисел на тема Ливърпул, не пропускаш удобен момент да се заядеш. Нямам търпение за турнира на есен, дано се срещнем още в предварителната фаза. Да може да добавим още 5 години болка и мъка. :mrgreen:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10907
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот ivan56 » 17 апр 2024 18:27

KOPScousers написа:
ivan56 написа:
KOPScousers написа:Мани майтапа, ама тоя сезон си отива отвсякъде на камиларско Дерби ал Чаршафи на финала... На кой му трябват саудитски отбори в ШЛ? :lol:

ПП. Дано Реал измисли нещо довечера, че това ще е тоталното дъно на футболчето, непосредствено след титлата на Сити от предходния сезон. :oops:


От близо седмица се бяхте покрили всички от сектата, гледам ви е дошла силата, щом е за плюене по кошмара ви :lol:

@locke, Б група ти къде се буташ и ти.
И ти си от тия къде имат тежки комплекси от Пепо и Сити, ама не е нужно всяко второ мнение да е за тях.

Ква секта бе, бай Иване? Аз в секти участия не взимам. 8-)

Иначе чак да съм се покрил? Можеш да видиш темата за ВЛ, както и тази за ЛЕ, колко точно съм се покрил. БТВ, що нападаш така @locke? Преди няма и 3 години, точно неговия отбор от Б група ви катурна на финалето в ШЛ. 8-)


Биха си ни като пичове, сега са Б група.
Всички докери сте сектанти крайни от Свидетелите на Клопо :mrgreen:
---
Днес се надявам да вкараме повече от Реал а Байерн да бъде пребит насред Мюнхен.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16825
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Udoji90 » 17 апр 2024 18:31

Е, защо така с лошо сега? Искаш в другия кръг да натупате нас, а не Байерн. :mrgreen:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

RMCF
Мнения: 2215
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот RMCF » 17 апр 2024 18:38

Айде ако може без Сити-Арсенал на 1/2 финал, моля. Тая тъпня няма да мога да я гледам още 2 пъти тоя сезон. :lol:


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта