Висша лига (сезон 2023/2024)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

timetowaste
Мнения: 104
Регистриран на: 13 фев 2024 00:16
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот timetowaste » 25 фев 2024 20:17

glarus_ds написа:
timetowaste написа:
glarus_ds написа:
timetowaste написа:
glarus_ds написа:Иначе честито на Ливърпул, с оглед създадените чисти положения, Челси трябваше на спечели. Ливърпул обаче имаше наистина много сериозни кадрови проблеми, с титулярите, щяха да размажат трупата на малоумния сервитьор, който и Меси, Неймар и Мбапе да му докарат, пак ще намери начин да се о*ере. Опссс, ама той вече го направи май, а? Дано го уволнят по-бързо и да отива да мъчи други

Ти сериозно ли мислиш, че с тези житни бегачи и некадърници на терена, сте имали някакъв шанс?

Житни бегачи са само Мадуеке и Бежанеца Мудрик, който вероятно беше някаква политическа покупка, свързана с Украйна, няма иначе логично обяснение за този трансфер. Кои са другите житни бегачи? Та дори Клоп искаше да вземе Кайседо. Нико не съм мислил, казвам това, което виждам

Ензо какъв е? Да е показал нещо? Джаксън? Да изброявам ли още?
Клоп може и да е искал да вземе нещо като Артета, ама се вижда кой е бил прав след покупките. Не ви разбирам как можете да сте толкова заслепени и да казвате, че имате нещо. Същото както имахте Вернер, Хаверц, Пулишич. Много гръмки трансфери и все копаете дъното.

Е, ти незаслепения явно виждаш по-добре нещата. Енцо си играе прилично, днес специално не, все пак човека взе и световна титла. Джаксън показа добра игра на фланга, обаче сервитьора продължава да го държи на върха на атаката, където е ясно, че нико няма да направи. Други въпроси?
И между другото, изброените от теб взеха ШЛ, елиминирайки Реал Мадрид и финал срещу Пеп и Сити

Явно по-добре ги виждам нещата щом последната ти опорка е ШЛ, където имахте голяма доза късмет покрай Ковид. Добре че прехваленият Пеп пак предруса да си използва пасчетата, вместо да играе прагматично, както го правеше преди финала.

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1926
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот glarus_ds » 25 фев 2024 20:25

Каква опорка бе, човек, ти май не си в час, не знам какви неща виждаш. Аз твърдя, че треньорската работа е много важна, пример Клоп, Пеп. Ти ми говориш за някакви играчи. Пак казвам, Клоп и Поч днес при разменени скамейки, победител отново щеше да е Клоп, само че в редовното време.
И да ти кажа, че ШЛ не се печели без доза късмет, справка - почти всички сезони
CHELSEA

timetowaste
Мнения: 104
Регистриран на: 13 фев 2024 00:16
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот timetowaste » 25 фев 2024 20:27

А играчите къде са в тази схема? На небето може би. Или модерното днес в нета. Изобщо не знаеш къде се намираш с тези приказки.
Май като Байерн стават нещата-все тренерите виновни.

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1926
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот glarus_ds » 25 фев 2024 20:40

Играчите са на второ място, питай Клоп, Пеп, Съра и т.н. Ти от Челси ли си, та толкова си набрал на играчите? И ако не, сподели от кой отбор си. И аз повечето не ги харесвам, но не мога да отрека, че Поч не си върши добре работата :mrgreen:
CHELSEA

timetowaste
Мнения: 104
Регистриран на: 13 фев 2024 00:16
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот timetowaste » 25 фев 2024 20:43

Да съм казал, че съм от Челси? И защо все отклоняваш темата в други посоки? ШЛ, Реал... Говорим днес, не преди 10 години. Забелязах последните дни, че доста тук живеете в отминали времена. Това дразни. Говорете за днес. Играчите ви не струват, както и на много други клубове, но САФ какво бил спечелил, Моуриньо какво бил спечелил.
Идва ви новият треньор лятото и пак играете същото. Кой ще е виновен тогава?

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16942
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Udoji90 » 25 фев 2024 21:01

Сега гледах влизането на Кайседо срещу Гравенберх и се чудя как може английските VAR-аджии да са толкова безполезни... Контузеният излезе от строя, а контузилият го се размина безнаказано. Бахти идиотите...
Последна промяна от Udoji90 на 25 фев 2024 21:04, променено общо 1 път.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1926
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот glarus_ds » 25 фев 2024 21:03

Ти месиш стари играчи, сменяш темите, Байерн, Майерн и нзн си кво. И даже не си от Челси, съответно и не казваш от кой отбор си.
Ок, с латерни няма смисъл да водят разговори, така, че спирам :mrgreen:
П.с. Навремето подобни капацитети говореха така и за Бройне и Салах :lol:
CHELSEA

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1926
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот glarus_ds » 25 фев 2024 21:05

Udoji90 написа:Сега гледах влизането на Кайседо срещу Гравенберх и се чудя как може английските VAR-аджии да са толкова безполезни... Контузеният излезе от строя, а контузилият го се размина безнаказано. Бахти идиотите...

Нищо ново, не знам, какво те учудва, почти всеки мач английските съдии правят гафове, а за линиите на засада и стоп-кадрите, да не говорим :lol:
CHELSEA

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16942
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Udoji90 » 25 фев 2024 21:08

Нищо не ме учудва. Просто ми е любопитно кога ще научат правилата на играта, която уж те са измислили. :lol:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

timetowaste
Мнения: 104
Регистриран на: 13 фев 2024 00:16
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот timetowaste » 25 фев 2024 21:17

glarus_ds написа:Ти месиш стари играчи, сменяш темите, Байерн, Майерн и нзн си кво. И даже не си от Челси, съответно и не казваш от кой отбор си.
Ок, с латерни няма смисъл да водят разговори, така, че спирам :mrgreen:
П.с. Навремето подобни капацитети говореха така и за Бройне и Салах :lol:

Хайде сега като дете се нацупи и почна да бръщолевиш каквото ти падне. Може би и аз съм ти виновен, че имахте 9 точни удара и резервния вратар на Клоп спасяваше. Хич не ви харесва на някои като ви се разбърка застоялото мислене.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта