Летен трансферен прозорец 2023

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44067
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2023

Мнениеот rhaegar » 14 авг 2023 08:38

Soulen написа:
rhaegar написа:Нагъзихме се яко на Брайтън. Не знам, дано си заслужава. Талантът го има но това са ужасно много пари, за играч с един силен сезон на високо ниво.

Тука беше лично за Тод. Искаше да покаже кой е по-голямата акула. Чисто психологически, този трансфер ни доближава до Сити.



Не мисля че трябваше да се стига до тук, честно казано. Очевидно беше от месеци, че Брайтън няма да приемат под 100м за него. Можеше да го вземем преди 20 дни за 10-15м по-малко и да избегнем тия разправии. Айде, клаузата при продажба която запазват не ме притеснява много - с тая трансферна сума и 7-8 години договор, единственият шанс да напусне е ако Реал извадят 200м за него през 2028-ма примерно. Така щеше да е провел някаква подготовка с отбора и да е започнал да свиква.

Иначе Енцо е супер хайпнат за трансфера, следи и лайква всеки пост на Романо. И той знае, че помощта идва.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9117
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2023

Мнениеот Soulen » 14 авг 2023 08:48

rhaegar написа:
Soulen написа:
rhaegar написа:Нагъзихме се яко на Брайтън. Не знам, дано си заслужава. Талантът го има но това са ужасно много пари, за играч с един силен сезон на високо ниво.

Тука беше лично за Тод. Искаше да покаже кой е по-голямата акула. Чисто психологически, този трансфер ни доближава до Сити.



Не мисля че трябваше да се стига до тук, честно казано. Очевидно беше от месеци, че Брайтън няма да приемат под 100м за него. Можеше да го вземем преди 20 дни за 10-15м по-малко и да избегнем тия разправии. Айде, клаузата при продажба която запазват не ме притеснява много - с тая трансферна сума и 7-8 години договор, единственият шанс да напусне е ако Реал извадят 200м за него през 2028-ма примерно. Така щеше да е провел някаква подготовка с отбора и да е започнал да свиква.

Иначе Енцо е супер хайпнат за трансфера, следи и лайква всеки пост на Романо. И той знае, че помощта идва.

Мисля, че парите в Челси не са проблем. Вярвам, че можем да изсипваме чувалите всеки прозорец. Освен това имаме и доста активи и всичките ни трансфери реално струват повече след като дойдат при нас като на млади играчи. Тод построи комунизма и целта за мен ще бъде да сме най-силния отбор в света до няколко години.

Освен това ффп е за бедняците. Счетоводството на топ отборите знае какви врътки и измами да направи. Няма шанс някога да накажат топ отбор. Особено тези, които могат да поведат пак бунт срещу Уефа, ако са недоволни от правилата.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1831
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2023

Мнениеот locke » 14 авг 2023 08:56

rhaegar написа:Нагъзихме се яко на Брайтън. Не знам, дано си заслужава. Талантът го има но това са ужасно много пари, за играч с един силен сезон на високо ниво.


Цунами има по-добри статистики от Мойсей :mrgreen:
Само се чудя защо Сити, Реал, Байерн и Псж дори не се поинтересуваха от Кайседо :?
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44067
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2023

Мнениеот rhaegar » 14 авг 2023 09:10

Soulen написа:
Освен това ффп е за бедняците. Счетоводството на топ отборите знае какви врътки и измами да направи. Няма шанс някога да накажат топ отбор. Особено тези, които могат да поведат пак бунт срещу Уефа, ако са недоволни от правилата.


Аз ли нещо дементирам, или точно нас наказаха? Верно че не си дадохме особено зор да обжалваме, но като знам как ни обичат УЕФА и особено ФА...

Иначе да, проектът на Тод изглежда много обещаващ на хартия, особено ако всички тези млади играчи реализират потенциала си.


locke написа:
Цунами има по-добри статистики от Мойсей :mrgreen:
Само се чудя защо Сити, Реал, Байерн и Псж дори не се поинтересуваха от Кайседо :?


Е това сега не е вярно. Има си прилични статистики човека, във важните за ДМ неща.

Сити и Реал нямат нужда да дават 100м за дефанзивен халф, те са подсигурени на позицията. ПСЖ взеха Угарте, който беше първата ни цел тоя джам. Байерн не знам, но то там е пълна каша в момента, а и такива трансфери са в твърдо противоречие с тяхната политика, това с Кейн е някакво абсолютно изключение.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9117
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2023

Мнениеот Soulen » 14 авг 2023 09:19

rhaegar написа:
Soulen написа:
Освен това ффп е за бедняците. Счетоводството на топ отборите знае какви врътки и измами да направи. Няма шанс някога да накажат топ отбор. Особено тези, които могат да поведат пак бунт срещу Уефа, ако са недоволни от правилата.


Аз ли нещо дементирам, или точно нас наказаха? Верно че не си дадохме особено зор да обжалваме, но като знам как ни обичат УЕФА и особено ФА...

Иначе да, проектът на Тод изглежда много обещаващ на хартия, особено ако всички тези млади играчи реализират потенциала си.


locke написа:
Цунами има по-добри статистики от Мойсей :mrgreen:
Само се чудя защо Сити, Реал, Байерн и Псж дори не се поинтересуваха от Кайседо :?


Е това сега не е вярно. Има си прилични статистики човека, във важните за ДМ неща.

Сити и Реал нямат нужда да дават 100м за дефанзивен халф, те са подсигурени на позицията. ПСЖ взеха Угарте, който беше първата ни цел тоя джам. Байерн не знам, но то там е пълна каша в момента, а и такива трансфери са в твърдо противоречие с тяхната политика, това с Кейн е някакво абсолютно изключение.

Наказваха ни няколко пъти защото преговаряме с деца и подписваме споразумения с 16-17 годишни. Реално чисто финансово мисля че сме топ и след като Абрама изчисти дълговете, се оказа че можем да инвестираме повече от половин милиард чисто. А ние и продадохме играчи в този период. Според мен още поне 200 милиона можем да дадем след Кайседо. Надявам се на нападател само вече и още едно крило.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1831
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2023

Мнениеот locke » 14 авг 2023 11:36

Дано Тот ни отърват от Лукакуту :evil:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
Liquidator
Мнения: 4430
Регистриран на: 17 мар 2012 21:30
Местоположение: Stamford Bridge
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2023

Мнениеот Liquidator » 14 авг 2023 11:50

Пак станахме за смях, няма две мнения. Цяло лято се пише, че искат 100 млн., а нашите са готови да платят до 80. Първата отхвърлена оферта беше за 65! Идва Ливърпул и вдига цената, нищо чудно и умишлено, и ти вече си съгласен на цена от 115 млн. + процент при продажба. А за да им го върнеш, си готов да им отмъкнеш Лавия (предстои да видим), пак на по-висока от обявената цена. Който все пак е и наша цел, но ако толкова много си го искал, защо не беше купен преди месец? А още по-смешното е, че за пореден път в преговорите се намесва Егбали, след като отговорните лица не могат да договорят добри условия, и въпреки това накрая пак надплащаме. Така стана и с Енцо. Въобще има ли дотук преговори, от които са излезли победители? Дано след време не си спомняме за похарчените пари, защото проектът им е мега успешен. И дано до другото лято не се окаже, че ни трябват още пари, защото нямаме изявен голаджия. Единственият потенциален такъв се контузи. Ще се надяваме Мудрик и Мадуеке да се развият.

Дотук май по-успешните им трансфери са тези за по-малко пари и без очаквания. И Енцо, който вече преглътнах. Джаксън ме кефи, дано му се получи. Дано и на Фофана и догодина да му е конкуренция, да спестим едни 100 млн.
[rimg]http://store.picbg.net/pubpic/04/FE/2e0ce920fd7c04fe.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44067
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2023

Мнениеот rhaegar » 14 авг 2023 13:22

Liquidator написа: А за да им го върнеш, си готов да им отмъкнеш Лавия (предстои да видим), пак на по-висока от обявената цена. Който все пак е и наша цел, но ако толкова много си го искал, защо не беше купен преди месец?


Tук вече не разбирам какво правим, честно. Лавия не е лош, но при положение че сме взели Андрей и Лесли това лято и сме ги оставили с първия отбор до момента, защо още 60м за Лавия да се дават? От тия трансфери с единствена цел да покажем че сме по-склонни да харчим от другите, никой не печели.

Отделно че както каза, във всеки едни преговори до момента сме издоени на макс. И всички мислят нашите директори за идиоти, защото се пазарят като цигани и накрая все пак плащат това, което им е поискано от началото, че даже и отгоре. И сътоветно всички ще се възползват от това за всеки бъдещ трансфер. Марина може да беше всякаква, но в това отношение не търпеше да се ебават с нея разни Брайтъни и Саутхямптъни.

Soulen написа:[Реално чисто финансово мисля че сме топ и след като Абрама изчисти дълговете, се оказа че можем да инвестираме повече от половин милиард чисто. А ние и продадохме играчи в този период. Според мен още поне 200 милиона можем да дадем след Кайседо. Надявам се на нападател само вече и още едно крило.


Не е въпросът дали можем, сигурно е така, то даже ония фалирали отцепници могат да правят врътки. Въпросът е че в един момент показваш, че си ок с всяка една цена, която ти поискат. Да, английските отбори стават все по-богати и такива вътрешни трансфери ще са още по-скъпи за в бъдеще, но не може все едни и същи да са на пангара.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1831
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2023

Мнениеот locke » 14 авг 2023 14:52

Дишайте, Лавия ще ходи в Ливърпул. Логично, при нашите трансфери, няма логика да се забие при нас ;)
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44067
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2023

Мнениеот rhaegar » 14 авг 2023 14:57

locke написа:Дишайте, Лавия ще ходи в Ливърпул. Логично, при нашите трансфери, няма логика да се забие при нас ;)


Де да знам, сега пише че им е отказал, за да дойде. Бил близък с Джо Шийлдс (един от recruitment директорите ни), който е бил движеща сила по трансфера му от Сити в Саутхемптън.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта