Световен клубен футбол

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
wolf
Контакти:

Re: Световен клубен футбол

Мнениеот wolf » 13 окт 2021 14:36

Говореше се че където и да отиде Меси ще мачка, ще ги разпорва и ще вкарва за удоволствие. Дори в откровено слабото френско първенство не мачка към момента камоли ако беше отишъл във ВЛ
Офтопик:

Потребителски аватар
insaneboy1
Контакти:

Мнениеот insaneboy1 » 13 окт 2021 17:18

wolf написа:Говореше се че където и да отиде Меси ще мачка, ще ги разпорва и ще вкарва за удоволствие. Дори в откровено слабото френско първенство не мачка към момента камоли ако беше отишъл във ВЛ

Ами като гледам смачка шампиона на великата ВЛ като им заби ебати гола, а във фермерското не знам дали има повече от 2 мача като титуляр за да се съди, ама нали сме си хейтърчета.

Потребителски аватар
1914.1902
Контакти:

Мнениеот 1914.1902 » 13 окт 2021 19:26

Знаеш ли значението на думата смачка? Ами те и Порто вкараха уникален гол на Челси миналия сезон, ама да тръгнем да твърдим, че са ги смачкали ли? :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
insaneboy1
Контакти:

Мнениеот insaneboy1 » 13 окт 2021 19:41

Сравняваш един играч с отбор? Ето колко голям е Меси.

Потребителски аватар
1914.1902
Контакти:

Мнениеот 1914.1902 » 13 окт 2021 19:47

insaneboy1 написа:Сравняваш един играч с отбор? Ето колко голям е Меси.

Просто не се сетих името на човека, който вкара страхотния гол за Порто, няма как целия отбор да е вкарал гола. :mrgreen: :mrgreen: Отвори и виж, след като видиш видеото на гола, то няма как този на Меси да е кой знае колко хубав, че да му се отдава голямо значение и да се твърди за някакво мачкане, което само ти си видял. Не ти ли писва да ти се смеят и постоянно да говорят обратното на това, което пишеш? Не съм само аз, още от миналата страница, а и от тази се вижда. :idea:

Потребителски аватар
insaneboy1
Контакти:

Мнениеот insaneboy1 » 13 окт 2021 20:41

1914.1902 написа:

Просто не се сетих името на човека, който вкара страхотния гол за Порто, няма как целия отбор да е вкарал гола. :mrgreen: :mrgreen: Отвори и виж, след като видиш видеото на гола, то няма как този на Меси да е кой знае колко хубав, че да му се отдава голямо значение и да се твърди за някакво мачкане, което само ти си видял. Не ти ли писва да ти се смеят и постоянно да говорят обратното на това, което пишеш? Не съм само аз, още от миналата страница, а и от тази се вижда. :idea:

Не, забавлявам се, защото тия от предната страница и от тая дето говорят наобратно ще трябва да приемат Златната топка на Меси като му я връчат. :lol:

Потребителски аватар
1914.1902
Контакти:

Мнениеот 1914.1902 » 13 окт 2021 23:14

В живота има и по-важни неща от ЗТ за Меси, няма смисъл да й обръщат толкова внимание.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Контакти:

Мнениеот ImmortaL_1000 » 14 окт 2021 00:33

pomiqrat написа:Това ще е трагдия за футбола. Меси в последните пет години е далеко зад Роналдо, а камо ли да му дават ЗТ

Комедия ха-ха-ха ххх Роналдо освен да седи и да гледа не съм виждал нищо друго да прави. То е ясно че ще хейтат само Меси защото е най-добрият.

Потребителски аватар
Thsmith
Контакти:

Мнениеот Thsmith » 14 окт 2021 07:39

insaneboy1 написа:
1914.1902 написа:

Не, забавлявам се, защото тия от предната страница и от тая дето говорят наобратно ще трябва да приемат Златната топка на Меси като му я връчат. :lol:

Колкото някой е "приел" някой от другите му фалшиви : 0 Както когато прекара Шнайдер примерно :lol:

Най-много просто дребния да унищожи златната топка като значимост, точно както разруши барса финансово :lol:

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
Los Che
Контакти:

Мнениеот Los Che » 15 окт 2021 11:30

Щрих към портрета на Санчо Панса със златните топки:
Меси се оплака от вятъра и съдията

беше трудно да се играе. Имаше много силен вятър, а и съперникът играеше защитно и не ни оставяше никакви празни пространства. А този арбитър, винаги когато ни свири, се държи по същия начин. Изглежда, че го прави нарочно

За справка: Вилтон Сампайо е ръководил пет срещи на Аржентина. Две от тях са завършили наравно, а в останалите три отборът е спечелил.
------------------
В испанската класика тоз борец срещу вятъра отдавна е описан:
Изображение

Върни се в “Футбол - Свят”