Шампионска лига (сезон 2020/21)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
boys85
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот boys85 » 08 апр 2021 00:07

Въобще не очаквах ПСЖ да вземат нещо от този мач, а камо ли да удържат Байерн със защита Дагба-Данило-Кимпембе-Бакер :shock:

Тези тримата в студиото май си нямат идея, че Неймар даде две асистенции днес във втория си мач след близо 2 месеца пауза...
Последна промяна от boys85 на 08 апр 2021 00:11, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Groucho
Контакти:

Мнениеот Groucho » 08 апр 2021 00:09

Хубав мач направиха Байерн и ПСЖ. Немците бяха впечатляващи в средата на терена и в атака, но защитата им не можа да спре контратаките на гостите. Нойер с глупава грешка при първия гол, после съдията подмина дузпа за нарушение срещу Неймар, с която резултатът можеше да стане 0-3 и мачът съвсем да отиде в реката, защото напрежението върху Баварците щеше да стане още по-голямо. Байерн има силата да победи във Франция, но трябва да играе по-добре в отбрана. Голям мач на Навас, една дузина спасявания направи. Вероятно ще му се наложи още толкова положения да извади и в реванша.
Челси се класира общо-взето за полуфинала.
Don't drink and drive, don't smoke and fly, take LSD and TELEPORT!!!

...

Потребителски аватар
kingofpop
Контакти:

Мнениеот kingofpop » 08 апр 2021 00:16

boys85 написа:Въобще не очаквах ПСЖ да вземат нещо от този мач, а камо ли да удържат Байерн със защита Дагба-Данило-Кимпембе-Бакер :shock:

Тези тримата в студиото май си нямат идея, че Неймар даде две асистенции днес във втория си мач след близо 2 месеца пауза...

Пълни дебили...две асистенции + несвирена дузпа срещу него, пък нека да е слаб мач :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.

:lol:

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Контакти:

Мнениеот rhaegar » 08 апр 2021 00:20

E Генчев говори така, сякаш ако Мбапе го извади в студиото ще му го оглозга с много любов. :lol:

П.П.: харесва Рюдигер? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага

Червени Воини написа:САМО ЦСКА успява да по някакъв начин да засрами българския футбол

Потребителски аватар
smoothc
Контакти:

Мнениеот smoothc » 08 апр 2021 00:30

Минимумът, който устройва до момента губещите отбори:

Ливърпул-Реал 2-0 и 3-1
Дортмунд-Ман Сити 1-0 и 2-1
Челси-Порто 0-2
ПСЖ-Байерн 0-2/1-3 и 2-3

Погледнато от този ъгъл най-голям е рискът при Ман Сити, следван от Реал Мадрид, ПСЖ и накрая Челси.
Между другото, леко неестествено, че за 20 мача до момента има само 2 равенства(и то постигнати чрез клизма, Меси изпусна на полувремето дузпа, после пък цяло второ полувреме нямаше гол, а пък Севиля вкараха в 95-та минута за 2-2).
Уж все се говори за минимални разлики в класите, пък... :roll:

Аз не знам за кво фен на Юнайтед коментира мач между Реал и Ливърпул в ШЛ.

Темата нали е за Шампионската лига, какъв ти е проблемът, простий Скаузъре!?

да си гледа Гранада в ЛЕ и да не се тика там, където няма място

Утре ще гледам, да. 8-)

* Апропо, имам едно усещане, че много хора дебнат(с ехидна усмивка) за елиминирането на Гуардиола.

Офтопик:
Аз също, въпреки че не ми пука особено де, да става шоуто поне :lol:

Въобще не очаквах ПСЖ да вземат нещо от този мач

А, да бе! Проблемът е, че не знаеш кога Неймар-Ди Мария-Мбапе ще се развихрят, защото ако го направят - нищо и никой не може да ги спре, както се видя и днес включително и Байерн(най-силният отбор в света).
С Левандовски, без Левандовски в случая - като им тръгне на триото отпред играта и става сложно за противника.
Нас ни удариха на Олд Трафорд 3-1, Барселона удариха на Камп Ноу 4-1, Байерн удариха на Алианц 3-2.
Но разбира се, това изобщо не означава, че не могат да се о*****т на реванша, непредвидими са като колектив и това им е проблемът вече 5+ години.
В Париж пък загубиха 1-2 от Ман Юнайтед и 1-1 срещу Барса(като Барса бяха по-добрия отбор).

Така че Байерн Мюнхен предвид и философията им за колективизъм, спокойно може да се нареди до Барса и Ман Юн. постигайки "невъзможен" обрат срещу ПСЖ.
В съответните мачове 6-1 и 3-1 - Колективизмът надделя над индивидуализма!

Според мен Байерн ще вкарат 100% 2 гола в Париж, въпросът е ПСЖ дали ще вкара 2?
Предвид историята, мисля че мачът ще е Х2, но вече зависи какъв по-точно резултат и между другото, ПСЖ много рядко печели т.нар. втори мачове в Шампионската лига(независимо от резултата от първия).

Потребителски аватар
boys85
Контакти:

Мнениеот boys85 » 08 апр 2021 08:23

smoothc написа:
А, да бе! Проблемът е, че не знаеш кога Неймар-Ди Мария-Мбапе ще се развихрят, защото ако го направят - нищо и никой не може да ги спре, както се видя и днес включително и Байерн(най-силният отбор в света).
С Левандовски, без Левандовски в случая - като им тръгне на триото отпред играта и става сложно за противника.
Нас ни удариха на Олд Трафорд 3-1, Барселона удариха на Камп Ноу 4-1, Байерн удариха на Алианц 3-2.
Но разбира се, това изобщо не означава, че не могат да се о*****т на реванша, непредвидими са като колектив и това им е проблемът вече 5+ години.
В Париж пък загубиха 1-2 от Ман Юнайтед и 1-1 срещу Барса(като Барса бяха по-добрия отбор).

Така че Байерн Мюнхен предвид и философията им за колективизъм, спокойно може да се нареди до Барса и Ман Юн. постигайки "невъзможен" обрат срещу ПСЖ.
В съответните мачове 6-1 и 3-1 - Колективизмът надделя над индивидуализма!

Според мен Байерн ще вкарат 100% 2 гола в Париж, въпросът е ПСЖ дали ще вкара 2?
Предвид историята, мисля че мачът ще е Х2, но вече зависи какъв по-точно резултат и между другото, ПСЖ много рядко печели т.нар. втори мачове в Шампионската лига(независимо от резултата от първия).

Със състава от вчера и с оглед на състоянието, в което се намират (физически и психически) през целия сезон, ПСЖ могат да загубят срещу всеки един съперник във Франция, та дори и на Парк де Пренс. Ясно е, че в ШЛ мотивацията е различна, но по-скоро разликата идва от това да не играят срещу паркирани автобуси и да не излизат като фаворити. Миналия уикенд дори Лил не се посвени да се окопае, а ПСЖ бяха абсолютно безсилни да създадат нещо.

Колкото до реванша, когато допускаш толкова много положения, късметът все някога ще те изостави, така че в един момент си длъжен да вземеш нещата в свои ръце. Иначе малко хора са гледали домакинството на ПСЖ срещу РБ Лайпциг, но и тогава парижани бяха тотално надиграни , подобно на реванша с Барса.

Потребителски аватар
bubka
Контакти:

Мнениеот bubka » 08 апр 2021 08:36

smoothc написа:

С Левандовски, без Левандовски в случая...

Снощи са били и без Гнабри. Ударът е двоен. Нещо като ПСЖ да са едновременно без Неймар и Мбапе, Реал без Роналдо и Бензема, Барселона без Меси и Суарез(пускам примери от минали формации, тъй като са по-удачни да отразят това, което имам в предвид).
Офтопик:

Потребителски аватар
doktora25
Контакти:

Мнениеот doktora25 » 08 апр 2021 09:45

Реших, ще вземем Мбапе на лято!
Само Левски шампион!
Не на зимното часово време през лятото!

Потребителски аватар
Sardukar
Контакти:

Мнениеот Sardukar » 08 апр 2021 09:57

doktora25 написа:Реших, ще вземем Мбапе на лято!

Вземете Салах и си пийте кафето.
Image
Image
Image

Потребителски аватар
Groucho
Контакти:

Мнениеот Groucho » 08 апр 2021 10:12

doktora25 написа:Реших, ще вземем Мбапе на лято!

По-добре вземете един Плейстейшън на Нойер. Да цъка във виртуалната реалност либеро и да се съсредоточи повече върху пазенето във физическата реалност :lol:
Don't drink and drive, don't smoke and fly, take LSD and TELEPORT!!!

...

Върни се в “Футбол - Свят”