Ла Лига - Сезон 2018/2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7372
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот Los Che » 10 окт 2018 09:43

Alba Palacios: la primera futbolista transgénero en el fútbol español
Изображение

Това е Alba Palacios, футболистка от отбора на Las Rozas CF , състезаващ се в третото ниво на женския испански футбол.
До преди 2 години тя се е казвала Алваро и е играла за отбора Pozuelo от второто ниво на испанския футбол.
Още на 3 годишна възраст се определя като жена а преди 3 години започва хормонално лечение за смяна на пола.
Миналата седмица вкара първия си гол в женския футбол срещу Getafe.
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот JackPackage » 12 окт 2018 10:27

Пако продължава да шие навсякъде, а нашите приятели от североизтока се чудят кво да правят с формата на Ел Канибалеро :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Може ли в ШЛ да се срещнат и Пако да направи "Мориентес" на Барса :roll: :? :mrgreen: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21354
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот metodito » 12 окт 2018 21:01

Има ли тук хора, които зяпат Сегунда? Аз вече втори сезон следя това първенство и съм възхитен от футбола. Бърза игра, основно по земя, съдиите не накъсват мачовете, много голове, емоции. Миналият сезон следях по изкъсо Уеска, които напълно заслужено минаха на по-горно ниво, и Валядолид. Както и Кадис, чат-пат.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16755
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот Udoji90 » 12 окт 2018 21:09

Аз я гледам основно в края на сезоните, когато са решителните кръгове и баражите, а другите силни шампионати вече са приключили и няма какво толкова да се гледа. Доста интересни мачове се получават понякога, в които аутсайдерите бият лидерите. Този сезон още не съм гледал. Виждам, че Малага започват доста силно, и ще се радвам, ако се завърнат, макар че следващите отбори не са много далеч. Сарагоса имаха неуспешни опити в последните години и може би и на тях им е време пак да са в Примера.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот Mathias_Coureur » 13 окт 2018 10:42

Марк Бартра с гол за Испания при разгромната победа над Уелс с 4:1! 8-)
Браво на Лиус Енрике, че е дал повиквателни на Марк Бартра и Пау Лопес за националния отбор на Испания !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21354
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот metodito » 13 окт 2018 11:43

Udoji90 написа:Аз я гледам основно в края на сезоните, когато са решителните кръгове и баражите, а другите силни шампионати вече са приключили и няма какво толкова да се гледа. Доста интересни мачове се получават понякога, в които аутсайдерите бият лидерите. Този сезон още не съм гледал. Виждам, че Малага започват доста силно, и ще се радвам, ако се завърнат, макар че следващите отбори не са много далеч. Сарагоса имаха неуспешни опити в последните години и може би и на тях им е време пак да са в Примера.

Определено Сарагоса заслужават да се качат най-после.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот insaneboy1 » 14 окт 2018 00:08

Khaldoon Al Mubarak (Man City chairman): "Which player have I failed to sign? Messi. We offered him triple his Barça salary, but he never accepted it. Even Pep talked with him, but Messi's answers was that he doesn't want to leave Barca whatsoever."

Тук някои твърдяха, че Меси стоял в Барселона защото му вдигали непрекъснато заплатата, а не защото е лоялен към клуба.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 15 окт 2018 23:49

metodito написа:
Udoji90 написа:Аз я гледам основно в края на сезоните, когато са решителните кръгове и баражите, а другите силни шампионати вече са приключили и няма какво толкова да се гледа. Доста интересни мачове се получават понякога, в които аутсайдерите бият лидерите. Този сезон още не съм гледал. Виждам, че Малага започват доста силно, и ще се радвам, ако се завърнат, макар че следващите отбори не са много далеч. Сарагоса имаха неуспешни опити в последните години и може би и на тях им е време пак да са в Примера.

Определено Сарагоса заслужават да се качат най-после.

И аз така гледам предимно в края на сезона + дербитата. Тоя сезон за изкачване стискам палци на Малага, Лас Палмас, Хихон и Овиедо от по-силните отбори, които поне засега вървят прилично. С известни условности няма да се сърдя и на Гранада, Депортиво, Майорка... Всъщност от тези, които тръгнаха добре не искам само Алкоркон, защото мадридските предградия в Примера са ми достатъчно засега :lol: За изпадане предпочитам отбори като Настик, Реус и Махадаонда.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21354
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот metodito » 16 окт 2018 09:54

YANTRA_FOREVER написа:И аз така гледам предимно в края на сезона + дербитата. Тоя сезон за изкачване стискам палци на Малага, Лас Палмас, Хихон и Овиедо от по-силните отбори, които поне засега вървят прилично. С известни условности няма да се сърдя и на Гранада, Депортиво, Майорка... Всъщност от тези, които тръгнаха добре не искам само Алкоркон, защото мадридските предградия в Примера са ми достатъчно засега :lol: За изпадане предпочитам отбори като Настик, Реус и Махадаонда.

Махадаонда засега са голямата изненада, май. То е още доста рано, де. Дотук, разочарование, поне според мен са Хихон. Зяпах Гранада - Майорка, и определено домакините дават заявки, а Майорка имат много балансиран отбор. Иначе, аз този сезон засега се кефя на Албасете. И миналия сезон ми направиха впечатление на може би ограничен, но много коварен противник и сериозен домакин.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот JackPackage » 16 окт 2018 10:40

Рамос и Начо като има мачове на националния отбор в Севиля трябва да са резерви :roll: :|

Направиха онези ботушари отбор, сега Диемаджиите ще има да плямпат за "тази велика победа" с месеци напред :lol:

Лукчо и той пуска ебати съставите, Алкасер вкарва 2 гола и го оставя пейка, Родриго който във Валенсия играе краен нападател (ако не беше и резерва последните 1-2 мача) играе 9-ка :?
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта