Ла Лига - Сезон 2018/2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43844
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот rhaegar » 17 авг 2018 17:41

Тоя оръфляк Мунир още ли се води футболист на Барса ве? :lol: Мислех, че отдавна е по някое Леванте.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот JackPackage » 17 авг 2018 17:44

rhaegar написа:Тоя оръфляк Мунир още ли се води футболист на Барса ве? :lol: Мислех, че отдавна е по някое Леванте.

Върнаха си го, че е прекалено класен, даже имаше слухове че Пако ще продават във Бетис, така че гранде Мунир може да стане първа р-ва на Суарез (който беше трагичен в половината сезон) :lol:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот SilentKiller » 17 авг 2018 20:48

Хахаха и сега кво ? Фейсбук ще предава Ла Лига ама само за тия примати от третия свят... :lol:

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 17 авг 2018 21:00

Мунир игра супер в Алавес, сигурно става за резерва при онези. Не е по-лош от Денис Суарес да кажем.
Дано сезонът започне с два хубави мача. Жирона и Валядолид очаквам да се намесят в борбата за оцеляване, така че е важно как ще започнат, особено за гостите. Каталунците успяха да запазят отбора от миналия сезон, което явно беше основна цел, но смяната на Мачин с Еусебио според мен ще има отрицателно влияние, а и реално погледнато надскочиха себе си и според мен тая година ще им е доста по-тежко. "Pucela" и те не рискуваха много и в общи линии влизат в Примера със състава от Сегунда, но без Хайме Мата, а малкото попълнения са ми съмнителни. Примерно него ще го заменя Иви... но за отбор със сериозни финансови проблеми в последните години е нормално.
Бетис и Леванте очаквам да са стабилни през сезона. Севилци даже могат да надградят още, макар че едва ли има как да спечелят по-предно място, но играта може би ще е още по-добра. Леванте също с позитивна селекция, а и при Пако Лопес нещата тръгнаха отлично и си мисля, че "жабчетата" няма да треперят извънредно за запазването на мястото си в Примера.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот Furious_Monk » 18 авг 2018 00:11

Бетис и Леванте правят интересен мач, поне до момента- на висока скорост, с много борба. Страхотно движение и демонстриране на техника от страна и на двата отбора.

Уилям Карвальо показва хубави плеймейкърски умения. Малко е странно човек с такива габарити да играе толкова предпазливо, да не кажа на моменти дори и плахо, без много агресия в играта си, но пък се справя добре с разпределянето на топката.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3519
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот rebelheartous » 18 авг 2018 00:53

Бетис с тая зверска халфова линия (Каналес, Уилям Карвальо, Гуардадо) едвам създават някакви положения и Леванте ги изклатиха на контри. Моралес голям гол в стил Меси.

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 18 авг 2018 01:05

Жирона и Валядолид се сбориха, но нивото очаквано беше ниско. При каталунците от средата на пролетния полусезон се вижда, че си имат изграден стил, някои мого добри футболисти, но някак си играта взема да върви все по-мъчно и този сезон започна по същия начин. От гостите пък ми хареса само това момче на левия фланг - Тони Вия. Ясно, че за новак със скромен състав е много важно да не загуби в началото, но щом още на Монтиливи излизаш толкова консервативно и без никакъв стремеж към нещо по-градивно...
Бетис и Леванте също логично пък представиха добро зрелище. Страхотно изпълнение от El comandante Morales наистина, рядко се вижда, близо 80 метра дрибъл на убийствена скорост и такова хладнокръвие в сюблимния момент...Кике Сетиен практикува много луд футбол, който ако не му върже и става страшно. Манди, Федал и Карвальо ти изнасят топката на крак и то дълбоко в противниковата половина, останалите са си по постоянен адрес в атака, така че остава един Бартра, който е винаги на щрек, но срещу него излизат бързаци като Моралес, Джейсон и Рожер например. Никакъв шанс! Стилът им е такъв, че не се ли получават нещата в нападение, то всичко заминава на вятъра.
Леванте пък продължава позитивната линия от края на изминалия сезон. Много добре стояха днес. Когато и Дуамена и Боатенг са готови нещата за тях ще са още по-добри, защото малко им липсваше един такъв човек в атака, който да дава малко по-тежко присъствие и да работи с гръб към вратата.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3519
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот rebelheartous » 18 авг 2018 01:12

Моралес им еба майката. :oops:

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот Mathias_Coureur » 18 авг 2018 01:24

Равностоен мач между Бетис и Леванте с незаслужено голяма загуба за зелено-белите. Леванте ни хванаха на контри. В средата на терена определено си личи липсата на Фабиан Руиз , който ни беше основен играч миналия сезон. Отборът все още не е достатъчно сработен предвид това , че има доста нови попълнения , които играха днес - Пау Лопез, Уилям Карвальо, Серхио Каналес , Такаши Инуй , Франсис Гереро(който е юноша на Бетис и миналия сезон игра твърде малко).
Все още сме само първи кръг, така че не смятам да правя генерални заключения и крайни изводи за представянето ни. Има още много мачове и не се знае къде ще сме в края на сезона.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот Udoji90 » 18 авг 2018 11:41

Ако Леванте успеят възможно най-дълго да си задържат представянето от края на миналия сезон, не само ще се спасят с лекота, ами даже може да си влязат в горната половина като пичове. Вчера показаха много висока ефективност в атака, макар да не ми допадна особено, че в големи периоди напълно бяха оставили инициативата на Бетис. При домакините вече и очакванията и напрежението са завишени спрямо миналия сезон. Като добавим някои промени в състава им, нормално да имат известни ядове поне в началото. Все пак съм доста учуден, че макар да имаха много повече удари, реално не създадоха нито едно 100-процентово положение (поне до 85-тата минута, когато ми се доспа и спрях да гледам). И другото изненадващо нещо за мен е, че Карвальо след почивката се измори сравнително бързо, започна да допуска доста леки грешки и логично беше заменен.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта