Шампионска лига - сезон 2018/2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот ivan56 » 19 юли 2018 13:43

JackPackage написа:

:? :? :?

Вторник са мачовете по преименувания оператор, в сряда по ьТВ :|



bTV Media Group придоби правата за излъчване на срещите в сряда от УЕФА Шампионска лига до 2021 г. Двубои от най-популярния и комерсиален футболен турнир в света, включително финалните мачове между двата най-добри отбора през пролетта на 2019, 2020 и 2021 г., ще бъдат излъчвани в каналите bTV Action, Ring и Voyo.bg.


Явно да :(
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32579
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот 1914.1902 » 19 юли 2018 13:51

Поне да пуснат този спортен канал на всички оператори ...

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот doktora25 » 19 юли 2018 23:27

Аз миналата година ви говорих нещо и призовавах за бойкоти, вие си го преместихте от единия крачол в другия и никой почти не ме подкрепи. Някои правиха опити да пречупват само през какво законово право имат Диема да взимат пари за определена услуга в един конкретен период и толкоз. Никой обаче не искаше да мисли за общото благо, за принципните положения, за това че с Диема екстра бе зелена светлина за платения футбол у нас и че това може да бъде само началото, начало което явно ви харесва и никой сега няма право да мрънка и да се оплаква. И от БТВ очаквам да се активизират и да пуснат повече неща по Войо.

Да ни е честита мутренско-пазарната икономика и да ѝ се радваме!
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43887
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот rhaegar » 19 юли 2018 23:42

Аз и сега си го местя в другия крачол. Ако си мислят че на тия ще им дам пари, изобщо не са познали. Аз не помня кога последно съм гледал мач от ШЛ вкъщи, така или иначе.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот insaneboy1 » 19 юли 2018 23:58

doktora25 написа:Аз миналата година ви говорих нещо и призовавах за бойкоти, вие си го преместихте от единия крачол в другия и никой почти не ме подкрепи. Някои правиха опити да пречупват само през какво законово право имат Диема да взимат пари за определена услуга в един конкретен период и толкоз. Никой обаче не искаше да мисли за общото благо, за принципните положения, за това че с Диема екстра бе зелена светлина за платения футбол у нас и че това може да бъде само началото, начало което явно ви харесва и никой сега няма право да мрънка и да се оплаква. И от БТВ очаквам да се активизират и да пуснат повече неща по Войо.

Да ни е честита мутренско-пазарната икономика и да ѝ се радваме!

Очевидно номерът минава и затова диема спорт от 4 лв вече е 7 лв. Сега и това ще е 3-4. Не смятам да плащам. Вземете си един HDMI кабел и оправяте положението със стрийм. Друг вариант няма освен бойкот защото и този канал ще стане 7 лв. После ще пуснат нов канал по който ще дават испанското за 5+ лв и ще е само за един (трети) оператор.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43887
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот rhaegar » 20 юли 2018 00:19

insaneboy1 написа: После ще пуснат нов канал по който ще дават испанското за 5+ лв и ще е само за един (трети) оператор.


После? То е така от години на Булсата. Пускат мачове и по безплатния им канал, ама топ мачовете са винаги по платения.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43887
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот rhaegar » 20 юли 2018 07:21

Udoji90 написа:Розенборг са били на ръба и те да се орезилят срещу Валур, ама ЛОРД Бендтнер ги е спасил от дузпа в добавеното време. 8-)


Току що гледах репортаж от мача. Съдия е бил нашето момче Апостолов, а и трите осъдени дузпи са пълен смях. Не спорни, абсолютно несъществуващи и трите.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16756
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Udoji90 » 20 юли 2018 07:25

Да, и аз го разбрах това впоследствие вчера, ама още не съм си пуснал да видя и да се посмея.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Mathias_Coureur » 20 юли 2018 08:51

Аз съм абонат на Мсат и ако си мислят тия от прекръстения Мтел, че ще се преместя на техния оператор са сбъркали. Ако трябва ще гледам мачовете по Bein Sport, SK, Arena Sport и т.н. На Диема Спорт достатъчно им давам 7 лв омръзна ми отвсякъде да ме дерат! Дано поне испанската Ла Лига правата да не ги вземат от А1( новото име на Мтел), а някой нормален канал!

Поне А1 (Мтел) да си пуснат каналите и на другите оператори!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16756
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Udoji90 » 20 юли 2018 09:06

Мда, сега гледах репортаж от Розенборг - Валур. Нашият съдия наистина яко се е изложил. :| От 3 дузпи по-скоро нито 1 не беше правилна. Особено тази за исландците направо счупи тъпомера - там нямаше дори минимален контакт с нечия ръка. :lol:
Колкото до взимането на част от мачовете от MAX sport, това поне при мен нищо не променя генерално. Тъй или иначе и досега се случваше да гледам в Интернет някой мач по мой избор, когато тези по телевизията не ме вълнуват. И сега така ще правя с двубоите на Валенсия или интересни сблъсъци между други отбори, ако нямам възможност да ги гледам по ТВ. Стриймове винаги има достатъчно. Разбира се това е от моята гледна точка. За много други хора вероятно тази промяна би създала доста неудобстава и като цяло може би е дразнещо това, което се случва.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта