Шампионска лига - сезон (2017/18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14713
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот smoothc » 25 апр 2018 13:27

Не се прави на две и половина!
Много добре знаеш, че от 10 години насам каквото и да се случва Меси и Роналдо са по дефолт в тройката, и не само това де : )

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23313
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Thsmith » 25 апр 2018 13:30

В тройката са защото вкарват по 50 гола и накрая някой обикновено печели "купа" или "купата". Макар да не съм съгласен с почти 1/2 вината им топчета де.
Абсурдно е да се правят изводи за разни топки през Април. Да видим кой ще спечели ШЛ, кой ще вземе световното и тн. Кво правим ако Байерн спечели купата и Германия стане световен шампион? Пък и вече наградата се дава от Франс Футбол, както преди и едва ли биха пренебрегнали този победител. Изобщо има много време до топчето...
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14713
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот smoothc » 25 апр 2018 13:47

Във всеки случай няма да я спечели Томас Мюлер(или някой друг германец от Байерн), най-много да измести някой измежду Меси/Роналдо/Салах, но едва ли : )
Да, аз също не съм съгласен с някои от "ЗТ" на португалеца и аржентинеца, но...

За някои може и да е рано за изводи, но положението е такова, че просто няма кой да разбие конкуренцията на Меси, Роналдо и Салах.
Въпросът е: Дали Салах ще стане първият човек(онези са извънземни) успял да пречупи доминацията им?
Класирането на Египет(след толкова години) на СП може би също е "божи знак", че може и да стане чудото.

Иначе, абстрахирайки се от всичко кардиналният въпрос е, къде ще (за) играе Салах след 1-2 години?
Сити, ПСЖ, Реал или Барселона?

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13803
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Pichichi » 25 апр 2018 14:30

Меси никакъв шанс за топчето тая година, Аржентина ако стигнат и 1/4 финал на СП им е много!
Отделно Салах и Имобиле,Лева (Икарди също има шанс) може би ще победят Меси и Роналдо за златната обувка,
т.е. шампионатни голове! За Роналдо същото като за Меси освен ако Португалците не направят силно СП
но аз много се съмнявам в това, мисля че може и в групата си да отпаднат дори (Португалия, Испания, Иран, Мароко).
Само представянето му в ШЛ в година в която има СП едва ли ще стигне за златна топка.
Така че изглежда че това е годината за ново лице, силен фаворит е Салах, ако Пуул вземат ШЛ съм почти убеден
че ще е той, ако загубят финала може и да не е той. Как мислите А.Гризман с ЛЕ и титла от СП гарнирана
с голмайстор на турнира дали ще е достатъчно? Пък и французи ще дават наградата!
:lol: :lol: :lol:
:mrgreen:

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот sunscres92 » 25 апр 2018 15:12

Съмнително за Гризманката - даже и да го направи, ще отиде при някой от Роналдо или Меси.

Само Салах може би, има шанс - но ще трябва да вземе ШЛ и да продължи с тази форма и през новата година - нещо което не е особено вероятно.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43876
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот rhaegar » 25 апр 2018 15:42

JackPackage написа:Джордан Хендерсън да вдигне ШЛ :shock: :shock: :shock: :mrgreen:

Madre mia :lol: :lol: :lol:


Че то Игор Бишчан и Джими Траоре я вдигнаха, та Хендерсън ли няма? :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14713
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот smoothc » 25 апр 2018 16:00

Всеки си има предпочитания и фаворити.
Исторически е малко кофти, че Италия и Холандия ги няма.
Според мен няма нормален фен на футбола, който да не изпитва симпатии към "Лалетата".
От друга страна, Италия винаги е показвала устойчивост на големи форуми, независимо от всичко.
Например, беше доста кофти, че загубиха ЕВРО 2000, но пък съдбата им го върна през 2006.


Бразилия до 2002 бяха уникален отбор, а не като текущите шоумени(с талант).
Намразих ги в последните 10-на години.

Франция винаги са ми били антипатични, не знам защо. Въпреки класните имена през годините, така и не успяха да "пробудят" някаква емоция у мен.
Горе долу същата работа и с Испания.
Добре че живнаха около 2008 година, а после и затвърдиха покрай Пеп и Барселона, че инак си бяха изпаднали в десетилетна "хибернация".

Португалия винаги ми е била симпатична, а доколкото знам и на доста хора. Да,
Роналдо определено катализира огромна маса от симпатии във времето, но в случая визирам по-скоро поколението на Фиго, Руи Коща, Нуно Гомеш, Паулета, братята Пинто, Деко и пр. Хората родени през 80-те много добре знаят за какво иде реч.
Ех, носталгия...

Швабите ги уважавам и дотам.
Ако играят срещу някои от "дразнителите" съм за тях, но в останалите случаи ми е все тая.

Белгия обаче, подчертавам ! Смело можем да кажем, че диктува модата в последните 2-3 години.
Уникален колектив от всичко най-добро в играта, но...този черен вампир Мартинес...
Яд ме е, че ако нещо хубаво се случи с тях, тоз мишкар ще обере лаврите.
Вилмотс пък и той бе един прост тулуп, дори по-зле и от мургавия...
А, да видим все пак какво ще стане с белгийчетата, поне Фелата и Лукаку да намажат от цялата работа : )


В последните години обаче станах голям фен на Аржентина. Има нещо магнетично(вкл. и Меси), което ми грабна симпатиите. Присъствието на Ромеро и Рохо(двама мои любимци ) навярно също допринася за това.
Пожелавам си един "ментален финал" между Англия и Аржентина, тоз път в Москва : )
Последна промяна от smoothc на 25 апр 2018 16:03, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот JackPackage » 25 апр 2018 16:01

rhaegar написа:
JackPackage написа:Джордан Хендерсън да вдигне ШЛ :shock: :shock: :shock: :mrgreen:

Madre mia :lol: :lol: :lol:


Че то Игор Бишчан и Джими Траоре я вдигнаха, та Хендерсън ли няма? :lol:

Говоря първи да я вдигне бе пъпеш, като капитан :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43876
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот rhaegar » 25 апр 2018 16:36

JackPackage написа:Говоря първи да я вдигне бе пъпеш, като капитан :lol: :mrgreen:


Някой негер ще му я измъкне от ръцете в стил "Босингва". :lol: Вайналдум ми изглежда подходящ за целта. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Tiberius » 25 апр 2018 17:11

Салах изпревари Меси за "Златната топка"
Феноменалният мач, който изигра Мохамед Салах срещу Рома, изстреля египтянина на челните места в битката за "Златната топка" според букмейкърите в Англия. Коефициентът на звездата на Ливърпул се срина рязко за една нощ и той вече е втори фаворит за отличието след Кристиано Роналдо, а при някои къщи двамата са дори с изравнени шансове. Със сигурност Салах обаче измести Лионел Меси, който до вчера бе на второ място сред потенциалните кандидати за най-престижното индивидуално футболно отличие.

Преди снощния полуфинал коефициентът за бившия нападател на Рома бе около 12.00, а днес варира между 2.75 и 3.25. През март пък шансовете му се оценяваха на 26.00.

Салах, който има 43 гола в 47 мача през този сезон, вече бе избран за Футболист на годината в Премиър лийг, а освен това египтянинът води и в класацията за "Златната обувка".


Понеже стана въпрос. Към момента моят топ 3 за ЗТ:
1. Салах
2. Меси
3. Кристиано
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта