Мюлер обиди Сан Марино, но си го получи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6528
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Мюлер обиди Сан Марино, но си го получи

Мнениеот Alexx » 15 ное 2016 11:42

Прав е Томас. Такива мачове са безсмислени, да не говорим колко са скучни.Вместо тая седмица да гледаме истински футбол от клубните първенства сега се налага да гледаме малко футбол от имитацията на футбол наречена национални отбор,че и трябва и нашия нац. отбор да гледаме.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Мюлер обиди Сан Марино, но си го получи

Мнениеот Warped » 15 ное 2016 11:48

Alexx написа:Прав е Томас. Такива мачове са безсмислени, да не говорим колко са скучни.Вместо тая седмица да гледаме истински футбол от клубните първенства сега се налага да гледаме малко футбол от имитацията на футбол наречена национални отбор,че и трябва и нашия нац. отбор да гледаме.

Ето точно тва е. Това убива футбола и го превръща само и единствено в пари. Скоро футболистите няма да искат да играят за националните отбори. А кое е истински футбол е въпрос на мнение. 8-)
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Sorcerer
Мнения: 97
Регистриран на: 24 сеп 2013 20:45
Контакти:

Re: Мюлер обиди Сан Марино, но си го получи

Мнениеот Sorcerer » 15 ное 2016 11:54

MCMXIII написа:
Sorcerer написа:Точка 10 му е достатъчна :) :) :)

Да се смееш на Мюлер, че носи така джапанки, е все едно да се смееш на шотландец за полата :) ...

Смея се,че са натрили носа на наглецът! Доволен съм,че са сложили на място самозабравилата се баварска " звезда "!
Другите 9 довода също са много силни , надявам се, че Немският футболен съюз, ще накара въпросното л..но, да се извини публично на хората :!:
Левски това е България

ivailo1403
Мнения: 327
Регистриран на: 06 юли 2013 11:12
Контакти:

Re: Мюлер обиди Сан Марино, но си го получи

Мнениеот ivailo1403 » 15 ное 2016 11:58

На страната на Мюлер съм, особено след този "достоен" отговор изпълнен със злоба и комплекси... Междувременно и Йоаким Льов застана на страната на Мюлер , което е правилната реакция, а не да го кара да се извинява, да съжалява за думите си и прочие глупости.

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: Мюлер обиди Сан Марино, но си го получи

Мнениеот Red thunderstorm » 15 ное 2016 12:58

Самозабравил се немски селянин. Казали са му каквото и както трябва. И без друго в главата прилича на дърта проскубана патица...Ама бил световен шампион! Е, и? Тогава да се държи като такъв!
Някой от белгийците що не се изцепи по подобен начин срещу Естония? Все пак биха с 8:1. Или понеже не са световни шампиони, та нямат право да говорят така?
Ами Гибралтар? Те сигурно трябва да си прережат вените и да се самообесят по дърветата, щото видите ли Мюлер, и то не кой да е Мюлер, а Томас Голямата работа ще поразцъка на терена им. Ай сиктир ве драги зрители!

ivailo1403 написа:На страната на Мюлер съм, особено след този "достоен" отговор изпълнен със злоба и комплекси... Междувременно и Йоаким Льов застана на страната на Мюлер , което е правилната реакция, а не да го кара да се извинява, да съжалява за думите си и прочие глупости.

Льов? Този, дето седейки на скамейката си бърка в гащите и се побарва отпред и отзад? :lol:

nghcvth
Мнения: 3594
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Мюлер обиди Сан Марино, но си го получи

Мнениеот nghcvth » 15 ное 2016 13:10

Каква злоба, напротив, отговорили са му много умно и културно. И си го заслужава.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

ivailo1403
Мнения: 327
Регистриран на: 06 юли 2013 11:12
Контакти:

Re: Мюлер обиди Сан Марино, но си го получи

Мнениеот ivailo1403 » 15 ное 2016 13:33

Льов? Този, дето седейки на скамейката си бърка в гащите и се побарва отпред и отзад? :lol:[/quote]
Тоя същия с който Германия стана световен шампион като би Бразилия със 7-1 и Аржентина с Меси... Мен като фен на немския футбол ме интересува повече, че националния отбор на Германия не пада по-ниско от трето място на голямо първенство с този треньор, а къде си бърка малко ме вълнува.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 4006
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Мюлер обиди Сан Марино, но си го получи

Мнениеот Странджата » 15 ное 2016 13:35

Имперското его трудно може да бъде потиснато от свръхаза, когато той е неустойчив. Но и реакции от типа - он че ми каже, погледни го какъв е грозник и как си бърка в носа, не са кой знае колко по-приемливи, защото издават същият дефект на свръхаза, само дето егото не е имперско, а (пост)колониално.

fullmoon
Мнения: 123
Регистриран на: 16 май 2016 21:04
Контакти:

Re: Мюлер обиди Сан Марино, но си го получи

Мнениеот fullmoon » 15 ное 2016 17:51

Red thunderstorm написа:Льов? Този, дето седейки на скамейката си бърка в гащите и се побарва отпред и отзад? :lol:


Не този, а този, дето си бърка в носа и изчопленото го слага в устата. Мен лично такова поведение ме отвращава, но който иска нека да си го харесва, негова си работа.

Колкото до казаното от двете страни - сигурно си имат своите аргументи, затова ще приема, че и двамата са от правилната страна. ;)
"This british homosexual broke the game" - един Великан.
Българите помним до вчера, някои и по-малко.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Мюлер обиди Сан Марино, но си го получи

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 15 ное 2016 18:12

"- Господине, попитайте и наша Събка - каза чорбаджи Мичо на Огнянова.
Едно живо, русокосо момиченце стоеше вече пред него и го гледаше кротко в очите. Огнянов помисли малко и попита:
- Събке, кажи ми сега, кой цар освободи българите от гръцко робство?
- От турско робство освободи българите... - захвана момичето погрешно.
Мичо чорбаджи извика:
- Събке, стой! Ти кажи, татовата, от гръцко робство царят, дето ги освободи, а то от турското има кой цар да ги избави.
- Което си е речено от бога, то ще стане - продума поп Ставри.
Простодушието загатване на чорбаджи Мича извика съчувствена усмивка по много лица. Шъпот и глухо кискане се разнесе из залата.
Събка извика звънливо:
- От гръцко робство избави българите цар Асен, а от турско робство ще ги избави цар Александър, от Русия!

Тя зле разбра думите на баща си.
Цялата зала утихна подир думите на ученичката.
По много лица се изобрази недоумение и безпокойство
Подир минутно стряскане видяха, че работата не заслужва особено внимание. Едно дете, по невинност, казало няколко безместни, но прави думи... та какво от това? Тишината се пак възстанови..."
Иван Вазов, "Под Игото", глава XI "Радини вълнения"
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта