kingofpop написа:rhaegar написа:kingofpop написа:Alexx написа:Makarona87 написа:Макарона, ще даде една прогноза, която е сигурна. В този мач няма да има 3 точни паса и най-вероятно, ще има спукана топка със счупен крайник на някой английски дърводелец !
Представяш ли си колко ти е тъпо,че дори в това състояние английския футбол буди голям интерес?Нещо което другите дори в най-добрите си години не могат да постигнат.
![]()
![]()
![]()
Кво се чудиш? Колко хора биха гледали мач за влизане в Сегунда дивизион? Да не говорим, че го дават по телевизията и се играе на Уембли. В Испания такъв мач ако го сложат на Бернабеу/Кампа, ще отидат 500 човека.
е колко хора пък са гледали тоя мач за влизане в Чемпиъншип аз не познавам човек, дето да го е гледал![]()
но като цяло нормално след като го дават по тв-то да се гледа поне от някой, докато испанските даже не ги дават ...
Дават го защото има интерес, дори да е малък, но го има. Феновете на английския футбол се интересуват не само от любимия си отбор и конкурентите.