Награда на УЕФА за сезон 2012/2013

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24570
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Награда на УЕФА за сезон 2012/2013

Мнениеот boabbb » 07 авг 2013 10:56

Niksh0 написа:
shotgun blues написа:МЕСИ и РОНАЛДО смях ....
Играчите на БАЙЕРН заслужават всички награди.За ЗЛАТНАТАТОПКА .....подиграха се със Снайдер и Роналдо,но ако сега се подиграят с играчите на БАЙЕРН.....срам за футбола,Фифа,Уефа,Платини и т.н .
МЕСИ бил най-добрия...е по тази логика,защо не даваха Златната топка на ЗИДАН всяка година.Но така е ...сега някакви футболни експерти от Танзания,Камбоджа,Таити,Таджикистан и къде ли не ,които едва ли са гледали и 2 мача през цялата година,но имат право на глас ....и естественно те знаят само МЕСИ МЕСИ МЕСИ и МЕСИ и си гласуват за него,без значение успехите на другите ...а дали го мачкат във всеки мач - във всеки турнир в ИСПАНИЯ(КР с РЕАЛ) или го мачкат за най-големият резил на БАРСА в ШЛ 7-0 е все тая 8-)

Рядко се случва, ама този път съм съгласен с теб.


Също съм съгласен, което само по себе си е странно, щом имаш blues в ника :mrgreen: . Тия моджахидини дето за 2 лева ще продадат и майка си, дадоха и световното на Катар, та 2022 ще гледаме финалите декември месец :evil:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14767
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Награда на УЕФА за сезон 2012/2013

Мнениеот smoothc » 07 авг 2013 11:00

Тенденциозното отношение и толериране на едни и същи играчи(в продължение на 4-5 сезона),предизвиква у мен отвращение към Уефа и нейните антифеърплей механизми!
Байерн Мюнхен счупиха доста рекорди тази година,размазаха с лекота почти всички отбори,играят интелигентен и директен футбол...но естествено това не е достатъчно да имат поне 2-ма играчи в призовата тройка(да не кажа и трима) ;)
Двойния стандарт на Платини...вече и слепите го видяха!!(извинявам се за израза)
Когато Барселона спечели Требъл през 2009,почти всеки техен играч присъстваше в класациите(но какво ли го коментираме...то и без Требъл пак си присъстваха,така че)...
Къде са Робен,Швайни,та дори и Нойер!?


пп:Чудо ще е,ако Рибери спечели наградата :oops:

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Награда на УЕФА за сезон 2012/2013

Мнениеот shotgun blues » 07 авг 2013 11:05

smoothc написа:Тенденциозното отношение и толериране на едни и същи играчи(в продължение на 4-5 сезона),предизвиква у мен отвращение към Уефа и нейните антифеърплей механизми!
Байерн Мюнхен счупиха доста рекорди тази година,размазаха с лекота почти всички отбори,играят интелигентен и директен футбол...но естествено това не е достатъчно да имат поне 2-ма играчи в призовата тройка(да не кажа и трима) ;)
Двойния стандарт на Платини...вече и слепите го видяха!!(извинявам се за израза)
Когато Барселона спечели Требъл през 2009,почти всеки техен играч присъстваше в класациите(но какво ли го коментираме...то и без Требъл пак си присъстваха,така че)...
Къде са Робен,Швайни,та дори и Нойер!?


пп:Чудо ще е,ако Рибери спечели наградата :oops:

кратко ,точно и ясно 8-)
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Trueplayer
Мнения: 417
Регистриран на: 03 апр 2009 00:07
Местоположение: София
Контакти:

Re: Награда на УЕФА за сезон 2012/2013

Мнениеот Trueplayer » 07 авг 2013 11:26

Според мен всеки един от Байерн заслужава наградата,както и някои играчи от Борусия (лично мнение).

Фен на Барселона съм.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 17301
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Награда на УЕФА за сезон 2012/2013

Мнениеот Udoji90 » 07 авг 2013 11:29

Сега е моментът Рибери да я спечели.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34968
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Награда на УЕФА за сезон 2012/2013

Мнениеот MuFc1878 » 07 авг 2013 11:48

Udoji90 написа:Сега е моментът Рибери да я спечели.

Messi is here! Please, try again later :)
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Майстор Манаси
Мнения: 65
Регистриран на: 28 юли 2013 22:38
Контакти:

Re: Награда на УЕФА за сезон 2012/2013

Мнениеот Майстор Манаси » 07 авг 2013 12:28

По принцип Рибери заслужава най-много да спечели отличието, но и преди него Снайдер,Шави и Иниеста също го заслужаваха много повече от Меси, обаче всички видяхме какво се случи.
Така че очаквам и този път да подарят Златната топка на малкия палячо 8-)

Потребителски аватар
dxl
Мнения: 1242
Регистриран на: 23 авг 2010 13:28
Контакти:

Re: Награда на УЕФА за сезон 2012/2013

Мнениеот dxl » 07 авг 2013 12:55

Меси, щото както споменахте, ония дето са гледали 2 мача в годината знаят само него... И е като Бог за тях. За Роналдо съм съгласен да присъства. Гледах не малко мачове на Мадрид миналия сезон и повечето им играчи се представяха посредствено, с изключение иманно на Роналдо и Шаби.

Робен няма да получи наградата, защото почна сезона като резерва и мрънка много за това, а головете, които вкара и се оказаха супер важни за Байерн, бяха плод на егоизъм, много пропуски и пропиляни възможности. От друга страна Томас Мюлер всеки мач се раздаваше на 100%, но той е малко черноработник, дори и да не вкара гол или да направи асистенция, пак ще е спечелил много топки и раздал много пасове.
Илиян Илиев: "Този пък, страничният, Костадин Ангелов ми каза: "Мани се от тука, ше ти прасна една глава".

vvessel написа: Добре че дойде Матеус, та да запишем загуба и от Корсика, че почти не остана отбор от Европа от който не сме падали.

Потребителски аватар
Левски_с_дубъла
Мнения: 259
Регистриран на: 04 авг 2013 18:43
Skype: Цимбика
Контакти:

Re: Награда на УЕФА за сезон 2012/2013

Мнениеот Левски_с_дубъла » 07 авг 2013 13:21

Тая награда ще я вземе Рибери според мен и ще е заслужено. За Златната топка обаче може да се получи гаф като 2010,когато няколко човека заслужаваха отличието повече от хипофизния гном.Сега Левандовски се представи страхотно в ШЛ тази година и даже вкара 4 гола на отбор като Реал и то на полуфинал ,а дори не в тройката ... спомнете си какво бучене настана като аржентинеца вкара 4 гола на дантелената защита на Арсенал.За 2012 също Роналдо трябваше да вземе Златна топка. Ще види наистина какво ще се случи.

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Награда на УЕФА за сезон 2012/2013

Мнениеот MCMXIII » 07 авг 2013 13:22

За мен е цяло чудо, че Рибери въобще е в тройката. Как от от УЕФА-та са се сетили за него, не мога да го проумея?
Дано я взема тази награда, въпреки че никак не ми се вярва...
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта