Монако започна с атаката: Закупи Моутиньо и Родригес

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Rofles
Мнения: 8044
Регистриран на: 17 ное 2010 20:56
Контакти:

Re: Монако започна с атаката: Закупи Моутиньо и Родригес

Мнениеот Rofles » 24 май 2013 19:39

Монако винаги са ми били симпатичен отбор. Годината, през която стигнаха финала в ШЛ играеха много добре и наистина им се радвах на футбола. Дано се върнат на Европейската сцена.
Изображение[/center]

Потребителски аватар
McLovin
Мнения: 1423
Регистриран на: 29 дек 2008 22:39
Контакти:

Re: Монако започна с атаката: Закупи Моутиньо и Родригес

Мнениеот McLovin » 24 май 2013 19:49

Първо - не са ги купили още. Второ - няма никакъв шанс Фалкао да отиде там. Трето - само с 2-3-5 нови попълнения, пък било то и за 50 милиона всеки, не става. Четвърто - към момента няма известен добър треньор, който да има желание да ги ръководи. Ако вземат Манчини са загубени и само ще си хвърлят парите на вятъра. Съвсем от нищото отбор за една година не става. Дори с 11 играча от топ ниво за минимум 40 милиона, пак не е гарантирано, че ще излезе отбор от всичко това или ще бъде спечелена каквато и да е титла.
"За какво ми е публика, футбол трябва да се изграе при закрити врати! Футболът е изкуство!"

"Какво висше има в нашето първенство, че да се нарича Висша лига?!"

Потребителски аватар
Янис Зику
Мнения: 2095
Регистриран на: 26 ное 2011 20:37
Контакти:

Re: Монако започна с атаката: Закупи Моутиньо и Родригес

Мнениеот Янис Зику » 24 май 2013 19:52

Фен съм на Порто от както се помня, гледах ги по сателита редовно.. От 2003 следя и Монако, особено след достигането на финала в ШЛ. Адски симпатичен отбор, а това, че данъците им са към кралство Монако, а не към Франция е огромен плюс за този отбор.

Между другото, днес е подписан договор за TV правата на Френската Лига 1 и ще се излъчват по Ринг БГ и БТВ Екшън! Честито на всички, това напоследък не толкова популярно първенство, но адски интригуващо и оспорвано се завръща в БГ ефир след няколкогодишна пауза.
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/972/6460972z.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
pirin_blg
Мнения: 93
Регистриран на: 05 май 2009 00:17
Контакти:

Re: Монако започна с атаката: Закупи Моутиньо и Родригес

Мнениеот pirin_blg » 24 май 2013 19:54

Това, че Монако се завръща с Лига 1 е добре за конкуренцията в първенството, което беше доминирано години наред от Лион. Сега ПСЖ са фактор, ето ги и монегаските, Лион все още са класа, Олимпик М не е за подценяване. Изглежда първенството ще е доста интересно, а и стана ясно, че и ние тук ще може да гледаме някой друг мач от него :)
Аз исках да обърна внимание на другия отбор в сделката - Порто. Не знам какво правят тези хора, но или са някакви екстрасенси или имат някакъв невероятен нюх към играчите, които купуват/създават, развиват и след това продават. Не искам да споменавам имена, защото няма как да не пропусна някой(не са 1 или 2ма). Имам чувството, че и дърво да забият на центъра на Драгао, ще го направят футболист и ще му вземат 30-ина милиона от раз. Поздравления за тези хора, това се казва управление на таланти и клуб като цяло!

Потребителски аватар
chelseaboy
Мнения: 280
Регистриран на: 15 апр 2011 18:18
Контакти:

Re: Монако започна с атаката: Закупи Моутиньо и Родригес

Мнениеот chelseaboy » 24 май 2013 19:57

McLovin написа:Първо - не са ги купили още. Второ - няма никакъв шанс Фалкао да отиде там. Трето - само с 2-3-5 нови попълнения, пък било то и за 50 милиона всеки, не става. Четвърто - към момента няма известен добър треньор, който да има желание да ги ръководи. Ако вземат Манчини са загубени и само ще си хвърлят парите на вятъра. Съвсем от нищото отбор за една година не става. Дори с 11 играча от топ ниво за минимум 40 милиона, пак не е гарантирано, че ще излезе отбор от всичко това или ще бъде спечелена каквато и да е титла.


За Моутиньо и Родригес е официално. А Фалкао ще подпише в понеделник ;) Раниера каза, че целта им е топ 3 през следващия сезон - според мен напълно постижима.

Потребителски аватар
fr3ak_boy
Мнения: 9349
Регистриран на: 14 май 2009 19:59
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Монако започна с атаката: Закупи Моутиньо и Родригес

Мнениеот fr3ak_boy » 24 май 2013 20:35

Аз пък се кефя как Порто си пълнят джебовете, а догодина пак ще са силни. 8-) 8-)
shumkar_44 написа:...Весел лаят е на Шаро,
весел е и неговият вид,
щом във с ветреца ювелирно
се прокарва мириса на сух бисквит.

Годините ще литнат бързо,
и децата ще напуснат каменния зид,
ала сърпа лунен, той ще помни вечно,
къкрещия, вкусен, сух бисквит.

Gil-galad
Мнения: 13143
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Монако започна с атаката: Закупи Моутиньо и Родригес

Мнениеот Gil-galad » 24 май 2013 20:39

Не виждам какво му е на Раниери, че да им трябва друг треньор на Монако... :lol:
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
Rooster1912
Мнения: 712
Регистриран на: 25 мар 2010 00:14
Контакти:

Re: Монако започна с атаката: Закупи Моутиньо и Родригес

Мнениеот Rooster1912 » 24 май 2013 20:41

federer90 написа:Aз пък се радвам ,4е класи4ески отбор като Нант се завърна


Любимият ми френски отбор се завръща, след едно не чак толкова кратко забвение във втория ешелон. Сега вече с удоволствие мога да следя френския шампионат, след като "канарчетата" са отново при големите. ;) .

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Монако започна с атаката: Закупи Моутиньо и Родригес

Мнениеот dreben23 » 24 май 2013 20:48

Френското първенство е слабо, макар че се наливат милиони. 3-4 мача на кръг завършват по 0-0! :lol:

Фалкао отрича за трансфер.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Монако започна с атаката: Закупи Моутиньо и Родригес

Мнениеот batmanlevski » 24 май 2013 21:43

браво на Гари Родригес бързо направи име в Европа,заслужава и в по-голям клуб да играе !
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !

[wrapimg=]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10301117_1432328167037561_8238237856843780182_n.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Авалокитешвара и 6 госта