2.40 за мач от Висшата лига ?Бихте ли платили?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
АКАДЕМИК София
Мнения: 106
Регистриран на: 22 апр 2008 00:45
Местоположение: София; Редута
Контакти:

Re: 2.40 за мач от Висшата лига ?Бихте ли платили?

Мнениеот АКАДЕМИК София » 19 авг 2012 00:40

2.40лв. за мач на любимия ми английски отбор бих платил! Те тук се гласят да поискат да даваме пари да гледаме умрелия ни български футбол, така че за английски качествен футбол даже с удоволствие бих платил. Гледам доста народ не са съгласни, но не може всичко без пари да ни се поднася.
А колко пари давате за синята зона например?!? Но за едно удоволствие не ви се плаща. Не искам никой да заангажирам с моето мнение.
Изображение

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: 2.40 за мач от Висшата лига ?Бихте ли платили?

Мнениеот Red Warrior » 19 авг 2012 01:27

Те трябва да ми пращат СМС-и за да им гледам дърводелското първенство, а не аз на тях. Единствено бих платил за българския шампионат и то 1-2 лева (максимум), и при това не на мач, а за цял месец към таксата за кабелна. Но с уговорката, че ще предават всички мачове и се направи всичко качествено със студиа и т.н. Поне знам, че парите отиват, за българския футбол, български клубове, български момчета. Може футбола да ни е супер слаб, но си е наш. Някак си не мога да съпреживея емоциите на чуждите мачове. Затова са ми били и много странни българските фенове на чуждите отбори. Като дете не съм си играл край река Мърси, а съм си играл в Борисовата градина и естествено, че ми пука повече за ЦСКА отколкото за Ливърпул.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
amstel_beer
Мнения: 2069
Регистриран на: 02 апр 2012 18:34
Skype: Dallas
Контакти:

Re: 2.40 за мач от Висшата лига ?Бихте ли платили?

Мнениеот amstel_beer » 19 авг 2012 02:19

Red Warrior написа:Те трябва да ми пращат СМС-и за да им гледам дърводелското първенство, а не аз на тях. Единствено бих платил за българския шампионат и то 1-2 лева (максимум), и при това не на мач, а за цял месец към таксата за кабелна. Но с уговорката, че ще предават всички мачове и се направи всичко качествено със студиа и т.н. Поне знам, че парите отиват, за българския футбол, български клубове, български момчета. Може футбола да ни е супер слаб, но си е наш. Някак си не мога да съпреживея емоциите на чуждите мачове. Затова са ми били и много странни българските фенове на чуждите отбори. Като дете не съм си играл край река Мърси, а съм си играл в Борисовата градина и естествено, че ми пука повече за ЦСКА отколкото за Ливърпул.

+ 1914 ;)

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: 2.40 за мач от Висшата лига ?Бихте ли платили?

Мнениеот Blagoy » 19 авг 2012 08:03

11.11.2011 написа:Здравейте.С началото на Висшата лига Нова телевизия ни поднесе доста неприятна изненада,а именно за да гледаш мач от сайта на телевизията трябва да заплатиш сумата от 2.40.Та въпроса ми е бихте ли платили тази сума за да изгледате някой мач на любимия си отбор ,който е посочен за излъчване в сайта?


Не, ще си намеря руски стрийм с почти кристално качество през Сопкаст и ще го гледам напълно безплатно там. :)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6524
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: 2.40 за мач от Висшата лига ?Бихте ли платили?

Мнениеот Alexx » 19 авг 2012 09:35

Red Warrior написа:Те трябва да ми пращат СМС-и за да им гледам дърводелското първенство, а не аз на тях. Единствено бих платил за българския шампионат и то 1-2 лева (максимум), и при това не на мач, а за цял месец към таксата за кабелна. Но с уговорката, че ще предават всички мачове и се направи всичко качествено със студиа и т.н. Поне знам, че парите отиват, за българския футбол, български клубове, български момчета. Може футбола да ни е супер слаб, но си е наш. Някак си не мога да съпреживея емоциите на чуждите мачове. Затова са ми били и много странни българските фенове на чуждите отбори. Като дете не съм си играл край река Мърси, а съм си играл в Борисовата градина и естествено, че ми пука повече за ЦСКА отколкото за Ливърпул.


Добре уе , не мога да разбера за какво ми е нужно да гледам мач с изпитване на емоции ? Аз просто искам да гледам нещо качествено. Така и е се опитвам да ви схвана логиката ама не мога . Задавам ви просто въпроси ама никой не ми отговаря. Като например трябва ли да гледам български хокей примерно за да се насладя на тази моя любима игра ? Защото по вашата логика за да ми е хубаво когато гледам спорт трябва да гледам нещо българско и на живо !

Потребителски аватар
just one is eric
Мнения: 144
Регистриран на: 03 сеп 2010 10:59
Контакти:

Re: 2.40 за мач от Висшата лига ?Бихте ли платили?

Мнениеот just one is eric » 19 авг 2012 09:53

Какво ги защитавате ТЕЗИ ..... 2.40 за мач !!!! Горе долу има 3 мача на кръг , които са интересни т.е. 7 лв на седмица :) Тия луди ли са ? Поне цените да бяха нормални .

THE G.A.M.E
Мнения: 49979
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: 2.40 за мач от Висшата лига ?Бихте ли платили?

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 авг 2012 11:36

Докато за същият мач има много други безплатни възможности, няма да платя ... :lol:

Така де, ако си вървите и видите две заведения едно до друго, в едното бирата е 2.40 а в другото е безплатна, къде ще седнете да пиете ?? ... :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
joring
Мнения: 825
Регистриран на: 14 юли 2010 13:41
Контакти:

Re: 2.40 за мач от Висшата лига ?Бихте ли платили?

Мнениеот joring » 19 авг 2012 13:25

THE G.A.M.E написа:Така де, ако си вървите и видите две заведения едно до друго, в едното бирата е 2.40 а в другото е безплатна, къде ще седнете да пиете ?? ... :mrgreen:

В това в което дават мача :mrgreen:
Believe in better
[offtopic]Най-много мразя расизма и циганите :mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: 2.40 за мач от Висшата лига ?Бихте ли платили?

Мнениеот Red Warrior » 19 авг 2012 13:46

Alexx написа:
Red Warrior написа:Те трябва да ми пращат СМС-и за да им гледам дърводелското първенство, а не аз на тях. Единствено бих платил за българския шампионат и то 1-2 лева (максимум), и при това не на мач, а за цял месец към таксата за кабелна. Но с уговорката, че ще предават всички мачове и се направи всичко качествено със студиа и т.н. Поне знам, че парите отиват, за българския футбол, български клубове, български момчета. Може футбола да ни е супер слаб, но си е наш. Някак си не мога да съпреживея емоциите на чуждите мачове. Затова са ми били и много странни българските фенове на чуждите отбори. Като дете не съм си играл край река Мърси, а съм си играл в Борисовата градина и естествено, че ми пука повече за ЦСКА отколкото за Ливърпул.


Добре уе , не мога да разбера за какво ми е нужно да гледам мач с изпитване на емоции ? Аз просто искам да гледам нещо качествено. Така и е се опитвам да ви схвана логиката ама не мога . Задавам ви просто въпроси ама никой не ми отговаря. Като например трябва ли да гледам български хокей примерно за да се насладя на тази моя любима игра ? Защото по вашата логика за да ми е хубаво когато гледам спорт трябва да гледам нещо българско и на живо !

Ако става дума за чисто естетическа наслада от играта аз изпитвам такава само от испанското първенство и по-конкретно от Барселона. Всичко друго е емоции и чувство на принадлежност към даден клуб. Футболът е съвременната религия, където всеки има своята "вяра". Спомням си един полуфинал в ШЛ между Челси и Ливърпул и айде да не коментираме каква мъка беше на терена, че чак ме хванаха нервите докато ги гледам.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: 2.40 за мач от Висшата лига ?Бихте ли платили?

Мнениеот Blue1914 » 19 авг 2012 14:02

Alexx написа:
Добре yе , не мога да разбера за какво ми е нужно да гледам мач с изпитване на емоции ? Аз просто искам да гледам нещо качествено. Така и е се опитвам да ви схвана логиката ама не мога . Задавам ви просто въпроси ама никой не ми отговаря. Като например трябва ли да гледам български хокей примерно за да се насладя на тази моя любима игра ? Защото по вашата логика за да ми е хубаво когато гледам спорт трябва да гледам нещо българско и на живо !


Народът тотално изтреще! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Е ние пък пък не ви разбираме, вас, фригидните "ултраси" на чужди футболни отбори. И понеже и аз обичам примерите- това е все едно да лъскаш бастуна на Анджелина Джоли, да си си напълнил фейсбука с нейни снимки и да си мислиш, че си сексуално активен! :mrgreen: И на всичкото отгоре да се подиграваш неразбиращо на нормалните хора... :o :mrgreen: луда работа...

В този ред на мисли напълно подкрепям мнението на Red Warrior! ;)


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka и 10 госта