Открито писмо до Уейн Рууни

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Rafi
Мнения: 20
Регистриран на: 02 сеп 2010 14:16
Контакти:

Re: Открито писмо до Уейн Рууни

Мнениеот Rafi » 02 сеп 2010 15:42

fenx написа:Много точно е казано всичко в това писмо! Значи не сме искали Бербатов да играе и той затова се е отказал, ами ако му кажем, че не искаме да играе в Манчестър, ще се откаже ли сам и от там, а! Или пък да му кажем да се хвърли от някой блок, дали ще го направи! Той е слабохарактерна и нежна личност, но в същото време алчна! България го е създала, а той се отказва от нея и нещо доводите му силно куцат! Знаете ли как мъжкарски се отвръща на критиката, С МОБИЛИЗАЦИЯ и раздаване! Най-лесно е да се откаже, но явно тука го няма стимулът ПАРИ! А това кой го е създал и от къде е тръгнал отдавно е изместено от този другият стимул-парите! Този човек е толкова нагъл, че няма да е въобще чудно, ако седне да люпи семки на стадиона утре! Първо направи нещо съществено за националният пък после демонстрирай самочувствие пред него. Ако головете му срещу слабаци и не класирането на отбора от сумати години са нещо съществено...да с право Малта и Лихтенщайн си отдъхнаха след отказването му! :lol: :lol:

Който нема пари, все в парите на другите хора се е узрел :)
Това ти е сериозен проблем май...
Това с не искането Бербатов да играе заради журналистите и такива като теб, са измишльотини на такива като теб и журналистите :)

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: Открито писмо до Уейн Рууни

Мнениеот bigbonusprize » 02 сеп 2010 15:54

Rafi написа:Който нема пари, все в парите на другите хора се е узрел :)
Това ти е сериозен проблем май...
Това с не искането Бербатов да играе заради журналистите и такива като теб, са измишльотини на такива като теб и журналистите :)


Я светни неразбралите като мен, защо се отказа Митю?
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!

Rafi
Мнения: 20
Регистриран на: 02 сеп 2010 14:16
Контакти:

Re: Открито писмо до Уейн Рууни

Мнениеот Rafi » 02 сеп 2010 15:57

Не знам никъде да е казвал,защо се е отказал, а ти?

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: Открито писмо до Уейн Рууни

Мнениеот bigbonusprize » 02 сеп 2010 15:59

:) Като изключим мрънкането му и неразбираемите доводи, аз лично разбрах, че националният му пречи на кариерата в Ман Ю + непрестанните критики от страна на журналята, които май пречат и на семейството му (не съм сигурен как точно). Ако някой е разбрал нещо други да сподели. Може да съм в тотална грешка...
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!

fenx
Мнения: 38
Регистриран на: 14 юни 2009 01:39
Контакти:

Re: Открито писмо до Уейн Рууни

Мнениеот fenx » 02 сеп 2010 16:01

Ами той си го каза, че е заради критиките! Само, че на журналистите това им е работата, било в Англия, било тук, да говорят, а на него работата му е когато нещо не е така, спрямо него, като критика, да го доказва на терена, че не е така, а не да ми дава пресконференции и да си оправя диадемата по терена! А после като некоя сърдита ученичка, да се отказва! Що не се откаже и от МАнчестър, като не са парите, а! Като изчезне отвсякъде, никой нема да го споменава даже! На мен ми дреме колко пари имал, но се дразня на такива изменници и родоотсъпници, пък и нагли на всичкото отгоре! За националният отбор на България е чест да се играе, там няма Левски-цска-манчестър, има България, нещо много по-ценно от какъвто и да е клубен отбор, както и от каквото и да е друго!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Открито писмо до Уейн Рууни

Мнениеот blue avalanche » 02 сеп 2010 16:02

zaqwsxd написа:Дядката е изкуфял бе ! Ама му дойде акъла , разбра каква невероятна грешка е допуснал .Часовникът за Бербатов тиктака ! Ако сгафи и тоя сезон , айде чао Юнайтед , здравей Бешикташ !

+1!Даже бих казал,че сега беше най-добрият момент да го шитнат в Бешикташ.хем щяха да му вземат някой лев!Щото след поредния слаб сезон,през лятото ще трябва САФ да го разнася на ръце из Европата,белким някой го купи!
Понеже някой ревеше:"Асистенци-и-и!"
Ето му статистиката за сезона 2009/10(в Ман Юн,за ВСИЧКИ турнири):
Мачове-43(29-титуляр,14-резерва),голове-12(ДВАНАДЕСЕТ-смешно,нали),АСИСТЕНЦИИ-6(още по-смешно)
Анелка(Болтон-Челси за 15млн. лири):
Мачове-47(42-титуляр,5-резерва),голове-15,асистенции-7
Рууни(Евертън-Ман Юн за 25,6млн. лири):
Мачове-44(42-титуляр,2-резерва),голове-ВНИМАНИЕ-32,асистенции-6.
Всеки сам да си прави изводите кой колко струва и как си оправдава парите!
Що се отнася до ефективност в национала:
Салваторе Скилачи(помните ли го?)-16 мача,7 гола(егати коефициента,а!!!) и сега внимание:6 от тях-на Мондиала в Италия,които изведоха неговия отбор до бронза.А сега ми кажете-головете на Бербатов докъде изведоха България?

fenx
Мнения: 38
Регистриран на: 14 юни 2009 01:39
Контакти:

Re: Открито писмо до Уейн Рууни

Мнениеот fenx » 02 сеп 2010 16:09

И понеже се спекулира затова, каква е причината да се откаже! Това няма значение! Факт е , че се е отказъл от България, това говори само по себе си! България не е нито на Мъри, нито на Наско, нито на журналистите! Големият футболист е голям и с характера си! Той не се прави на велик, сред останалите си съотборници и не се държи като капризна Музикална Звезда преди, по време, и след голям концерт!

Потребителски аватар
Dobri
Мнения: 1088
Регистриран на: 07 юни 2009 15:29
Контакти:

Re: Открито писмо до Уейн Рууни

Мнениеот Dobri » 02 сеп 2010 16:11

blue avalanche написа:
zaqwsxd написа:Дядката е изкуфял бе ! Ама му дойде акъла , разбра каква невероятна грешка е допуснал .Часовникът за Бербатов тиктака ! Ако сгафи и тоя сезон , айде чао Юнайтед , здравей Бешикташ !

+1!Даже бих казал,че сега беше най-добрият момент да го шитнат в Бешикташ.хем щяха да му вземат някой лев!Щото след поредния слаб сезон,през лятото ще трябва САФ да го разнася на ръце из Европата,белким някой го купи!
Понеже някой ревеше:"Асистенци-и-и!"
Ето му статистиката за сезона 2009/10(в Ман Юн,за ВСИЧКИ турнири):
Мачове-43(29-титуляр,14-резерва),голове-12(ДВАНАДЕСЕТ-смешно,нали),АСИСТЕНЦИИ-6(още по-смешно)
Анелка(Болтон-Челси за 15млн. лири):
Мачове-47(42-титуляр,5-резерва),голове-15,асистенции-7
Рууни(Евертън-Ман Юн за 25,6млн. лири):
Мачове-44(42-титуляр,2-резерва),голове-ВНИМАНИЕ-32,асистенции-6.
Всеки сам да си прави изводите кой колко струва и как си оправдава парите!
Що се отнася до ефективност в национала:
Салваторе Скилачи(помните ли го?)-16 мача,7 гола(егати коефициента,а!!!) и сега внимание:6 от тях-на Мондиала в Италия,които изведоха неговия отбор до бронза.А сега ми кажете-головете на Бербатов докъде изведоха България?


Гледат се играните минути. Сега направи пак сравнението ;)
Гледат се постовете ;)

Rafi
Мнения: 20
Регистриран на: 02 сеп 2010 14:16
Контакти:

Re: Открито писмо до Уейн Рууни

Мнениеот Rafi » 02 сеп 2010 16:12

Как пък така се случи, че само Левскари се обаждат срещу Бербатов?!
Не бил велик,нищо не постигнал,слабак,този Фъргюсън е изкуфял :D
Бе целия свят е изкуфял,само вие сте си наред с главата.
Къде е тоя любителя на великете футболисти, да ми извади една статистика за забравения Гунди, който ако видиш ли не бил се споминал без време щял да постигне много....оооо чакай,забравих,той и сега си е най-велик, защото просто няма кой да е великия.
10 години не е в Цска, ма пак няма да забравите, както няма да забравите и Стоичков и Пената и всички,всички са слабаци Гунди е велик.
Пази боже Бербатов да се върне и да играе редом с Домовчийски в нападение,тъжна картинка.
Опаа открих защо се е отказал- пред преспективата треньор да му е Стоилов, а в нападение да му партнират половината циганета от Герена всеки футболист би се отказал. :)
Това в кръга на шегата. :arrow:

Rafi
Мнения: 20
Регистриран на: 02 сеп 2010 14:16
Контакти:

Re: Открито писмо до Уейн Рууни

Мнениеот Rafi » 02 сеп 2010 16:20

fenx написа:И понеже се спекулира затова, каква е причината да се откаже! Това няма значение! Факт е , че се е отказъл от България, това говори само по себе си! България не е нито на Мъри, нито на Наско, нито на журналистите! Големият футболист е голям и с характера си! Той не се прави на велик, сред останалите си съотборници и не се държи като капризна Музикална Звезда преди, по време, и след голям концерт!

Ако България върви заедно с тези субекти,заедно с цялата пумия в Българския футбол...оооо да всеки нормален човек би се отказал, кое е по важно националсти такива, да спреш да уважаваш себе си, да предадеш принципи и всичко или да се откажеш от националния...не ми говорете,че националния сме ние, като сме ние що онея лъжци и некадърници управляват футбола още?Щото не сме ние ,а са те в България е така-факт.България не е един национален отбор по футбол,България не е президенството или парламента,тези институции. България е в сърцето на всеки човек,не можеш да кажеш на човек ,че не обича България,защото се е отказал да гласува или се е отказал от футбола в БГ. Важното е,че същия тоя Бербатов има прекрасна фондация,която подкрепя талантливи деца в БГ, мисли за БГ и т.н


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта