Слух връща Гигов в Локо (Пд)

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

lud
Мнения: 244
Регистриран на: 22 юли 2008 16:29
Контакти:

Слух връща Гигов в Локо (Пд)

Мнениеот lud » 05 ное 2011 13:55

Шокиращ слух броди из Локо средите в последните няколко дни. Според него от зимата като благодетел на Локо (Пловдив) се завръща Николай Гигов. Оръжейният бос на практика вече абдикира от столичните железничари. Гигов ще докара Емил Велев като треньор. Именно това е била и целта на посещението на Велев за мача с Черно море. От своя страна, след двубоя, провокиран от журналист, Константин Динев намекна за промени през зимата, но реши да си замълчи и остави на въображението на журналистите какво е имал предвид.
Информацията за Гигов изтече от футболисти от школата на клуба, тъй като реформите при "смърфовете" предвиждат и сериозно възраждане на "черно-бялата" люпилня за таланти. За целта е възможно да бъдат привлечени талантливи играчи от Чавдар (Етрополе), за което пък ще се разчита на съдействие от страна на Христо Стоичков, който е със сериозни позиции там.

Завръщането на Гигов начело на Локомотив Пд не изглежда нелогично, тъй като от няколко години е съинвеститор в екозавода в Шишманци в близост до Пловдив и има сериозни бизнес интереси в града ни.

В същото време Коко Динев предприе сериозни инвестиции в базата на Локо и



(C) Plovdiv24.bg | Източник: http://sport.plovdiv24.bg/302266.html#ixzz1cjxmCedz

Потребителски аватар
bianchi
Мнения: 1650
Регистриран на: 11 юни 2011 16:27
Контакти:

Re: Слух връща Гигов в Локо (Пд)

Мнениеот bianchi » 05 ное 2011 13:56

Гигов Коко И Рефан и става страшно

lud
Мнения: 244
Регистриран на: 22 юли 2008 16:29
Контакти:

Re: Слух връща Гигов в Локо (Пд)

Мнениеот lud » 05 ное 2011 13:56

Добре дошъл у дома

Потребителски аватар
bianchi
Мнения: 1650
Регистриран на: 11 юни 2011 16:27
Контакти:

Re: Слух връща Гигов в Локо (Пд)

Мнениеот bianchi » 05 ное 2011 13:57

Дано Гигов Се Вьрни У дома с Коко и Фирмата Рефан ще станем Много Стабилни

Потребителски аватар
Червени_шампиони
Мнения: 4530
Регистриран на: 26 юни 2010 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: Слух връща Гигов в Локо (Пд)

Мнениеот Червени_шампиони » 05 ное 2011 13:59

bianchi написа:Дано Гигов Се Вьрни У дома с Коко и Фирмата Рефан ще станем Много Стабилни


Стабилни ама у "Бе" ;) Тоя идиот превърна Локо София от отбор в четворката в борещ се за оцеляване.
СЕКТОР Г - ТОВА СИ ТИ!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/O0kE0WP.jpg[/wrapimg]

kubik
Мнения: 3415
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: Слух връща Гигов в Локо (Пд)

Мнениеот kubik » 05 ное 2011 14:01

http://www.novsport.com/news166469_1070.html

Според запознати не е изключено от Нова година той да се върне в ръководството на столичните железничари, но само ако се стигне до сделка между собственика Николай Гигов и бизнесмена Иван Василев - Бозата. Бившият футболист на червено-черните е готов с оферта към оръжей­ния бос.


И при софийското Локо текат слухове за напускане на Гигов от Нова година. :?
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

Потребителски аватар
bianchi
Мнения: 1650
Регистриран на: 11 юни 2011 16:27
Контакти:

Re: Слух връща Гигов в Локо (Пд)

Мнениеот bianchi » 05 ное 2011 14:03

Според запознати не е изключено от Нова година той да се върне в ръководството на столичните железничари, но само ако се стигне до сделка между собственика Николай Гигов и бизнесмена Иван Василев - Бозата. Бившият футболист на червено-черните е готов с оферта към оръжей­ния бос.

Потребителски аватар
nikullas
Мнения: 342
Регистриран на: 12 сеп 2010 18:15

Re: Слух връща Гигов в Локо (Пд)

Мнениеот nikullas » 05 ное 2011 14:11

http://gong.bg/view_article.php?article_id=219653
много ще е интересно как ще си паснат двамцата :lol: :lol: :lol:
защо феновете на локо харесват коко динев,а митьо-пищове не-и двамата са богати,известни, дебели,имат много жени около себе си и порят женичките си като риби?ами явно феновете на локо не харесват митьо пищова ,защото не обичат джакузитата

Jobs
Мнения: 46
Регистриран на: 08 окт 2011 15:10

Re: Слух връща Гигов в Локо (Пд)

Мнениеот Jobs » 05 ное 2011 14:59

nikullas,ти си доказателство,че за жълтата злоба,почивен ден няма!Не говори за "педофили", че един доскорошен кмет,със запотени очила,който четири години ви спасяваше с общински пари,има точно такова гнусно хоби, за което говориш.Ако си от Пловдив,което ме съмнява,сигурно си чувал, за 12 годишните му ромски закачки,по времето,когато е бил учител в "Столюпеново"?Иначе,както казваше бившият ви собственик,Хр.Данов, оня дето ви раздаваше шалове и въведе плащанията на "тарторите" ви:Няма вечни врагове,има вечни интереси.И това най-добре се вижда от снимката на сергей,как вашия собственик се целува с бат Бойко: http://novinite.bg/articles/275/%d0%a1% ... 0%b0%d0%b7!
А уж Бойко се беше скарал с него?

Новината ми изглежда изсмукана... отвсякъде.Но ако стане,покрай Гигов,ще се появят и други капитали,мисля.Въпросът е да поканят и такива като А. Попов в ръководството и да възродят школата! Титли и Европа,мен не ме блазнят кой знае колко.Всяка промяна носи надежда,дали обаче ще има такава е друга тема...
Аз се радвам повече на успехите на децата от днес,отколкото на "новините" на П24.

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: Слух връща Гигов в Локо (Пд)

Мнениеот костенурк » 05 ное 2011 15:33

Jobs написа:nikullas,ти си доказателство,че за жълтата злоба,почивен ден няма!Не говори за "педофили", че един доскорошен кмет,със запотени очила,който четири години ви спасяваше с общински пари,има точно такова гнусно хоби, за което говориш.Ако си от Пловдив,което ме съмнява,сигурно си чувал, за 12 годишните му ромски закачки,по времето,когато е бил учител в "Столюпеново"?Иначе,както казваше бившият ви собственик,Хр.Данов, оня дето ви раздаваше шалове и въведе плащанията на "тарторите" ви:Няма вечни врагове,има вечни интереси.И това най-добре се вижда от снимката на сергей,как вашия собственик се целува с бат Бойко: http://novinite.bg/articles/275/%d0%a1% ... 0%b0%d0%b7!
А уж Бойко се беше скарал с него?

Новината ми изглежда изсмукана... отвсякъде.Но ако стане,покрай Гигов,ще се появят и други капитали,мисля.Въпросът е да поканят и такива като А. Попов в ръководството и да възродят школата! Титли и Европа,мен не ме блазнят кой знае колко.Всяка промяна носи надежда,дали обаче ще има такава е друга тема...
Аз се радвам повече на успехите на децата от днес,отколкото на "новините" на П24.

Голяма злоба и комплекси си насъбрал,ще си докараш някоя болест.Дано Гигов да ви вземе че с тоя Коко станахте за смях с толкова черно тото.Следващия сезон искаме силен Локоморив за да стават зрелищни дербита,не да ви размятаме тото-командата наляво надясно :lol: Иначе ме съмнява Гигов да зареже единх отбор и да иде в друг.А за нашия собственик може само да си мечтаете ;)
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта