ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ НА ФОРУМА!!!

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

СинТерор
Мнения: 871
Регистриран на: 14 сеп 2008 20:36
Местоположение: София
Контакти:

Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ НА ФОРУМА!!!

Мнениеот СинТерор » 12 яну 2009 21:14

hlucho написа:
СинТерор написа:Така е напълно подкрепям тази инициатива! Не може някакви си червени индиви да пускат тема за "Гунди ви зове на синъото небе ", че " Васил Левски бил юда" и по цял ден някакви пъпчасали педерастчета да викат "к*р за Левски" Това не се българи!!! Как може да се псува по наи-великият българин... и никои да не го банва от модераторите! Явно тях ги няма никакви! Идват от дъжд на вятър и трият някакви теми в,които няма нищо нередно, а оставят простаците като Fidel Castro,които ,между другото се подвизава с 1000 ника в тоя форум! Ще дам пример cesekar4o_the_best, CSKA ULTRAS 15 има и още, но не ми се занимава тоя BGarmy, Albena, 1962, Евробоец тия и още много такива индивиди, които пускат провокативни теми и когато почнем нормалните хора да си обсъждаме нещо винаги тая червена паплач влиза и осира всичко! Извинявам се за грубия език ама си е така!


Извинявай, ама ти си много възпитан! Никога не се заяждаш, не провокира и т.н.!


Моето момче я виж кои по цял ден пише против Левски и да не говорим, че дори не пишат правилно името на наи-големия българин! Погледни твоите хора и тогава говори за Левски...

СинТерор
Мнения: 871
Регистриран на: 14 сеп 2008 20:36
Местоположение: София
Контакти:

Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ НА ФОРУМА!!!

Мнениеот СинТерор » 12 яну 2009 21:15

al_ex1 написа:Ето един най големите подстрекатели СИН ТЕРОР, дори и сега разваля всичко! С такива разбирателство няма! :oops: :oops: :oops:


Не знам какво развалям аз, но ти явно искаш да разваляш нещо :lol: Какво ще отречеш, че тоя Fidel Castro, Albena, dancho70, BGarmy, cesekar4o_the_best не пускат провокативни теми ли!?

Потребителски аватар
al_ex1
Мнения: 711
Регистриран на: 04 авг 2008 08:42
Местоположение: България

Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ НА ФОРУМА!!!

Мнениеот al_ex1 » 12 яну 2009 21:16

Ти по нищо не се различаваш от тях! :oops: :oops: :oops: Сега ясно ли ви е какво ще бъде на 14.01 2009!

Потребителски аватар
hlucho
Мнения: 2477
Регистриран на: 26 юни 2008 14:04
Местоположение: София
Контакти:

Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ НА ФОРУМА!!!

Мнениеот hlucho » 12 яну 2009 21:18

Моето момче я виж кои по цял ден пише против Левски и да не говорим, че дори не пишат правилно името на наи-големия българин! Погледни твоите хора и тогава говори за Левски...[/quote]

В случая не говоря за Левски,а за теб! Заради 2-3 идиоти, не можеш да слагаш всички под един знаменател! И за това да пускаш само идиотски теми свързани с ЦСКА!
Последна промяна от hlucho на 12 яну 2009 21:20, променено общо 1 път.
Някои се лекуват с Fervex, други с Coldrex, а трети с Durex!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23765
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ НА ФОРУМА!!!

Мнениеот delqnski47 » 12 яну 2009 21:19

СинТерор написа:
al_ex1 написа:Ето един най големите подстрекатели СИН ТЕРОР, дори и сега разваля всичко! С такива разбирателство няма! :oops: :oops: :oops:


Не знам какво развалям аз, но ти явно искаш да разваляш нещо :lol: Какво ще отречеш, че тоя Fidel Castro, Albena, dancho70, BGarmy, cesekar4o_the_best не пускат провокативни теми ли!?

Така е брат,ма лошото при тебе е че вземаш за пример тъпанарите и ти ставаш такъв!!!Сещаш ли се за какво ти говора!!! ;) :)Другото което е че още в първият ти коментар на тази тема,показва че ти ОТНОВО делкаш левскари и цскари и вземаш за нас червените фенове за най-долните олигофрени!!!И другото което е че цскарите не обиждат Васил Лъвски,те не обичат ПФК Левски!!! ;)
П.П Нарочно съм използвал думата ''не обичат'' вместо ''мразят''!!! ;) :) Айде наздраве и без псувни моля
Последна промяна от delqnski47 на 12 яну 2009 21:23, променено общо 1 път.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

elit
Мнения: 266
Регистриран на: 25 авг 2008 21:13
Контакти:

Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ НА ФОРУМА!!!

Мнениеот elit » 12 яну 2009 21:20

Напълно подкрепям идеята. Време е за действие!
Крайните, невъзпитаните, провокаторите, грубя-
ните е перверзниците, независимо какъв цвят носят
нямат място във форума!
Така ще помогнем и на любимите си отбори и на бъл-
гарския спорт и футбол!

Потребителски аватар
GoDDeadman
Мнения: 146
Регистриран на: 02 окт 2008 22:56
Контакти:

Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ НА ФОРУМА!!!

Мнениеот GoDDeadman » 12 яну 2009 21:22

al_ex1 написа:Ти по нищо не се различаваш от тях! :oops: :oops: :oops: Сега ясно ли ви е какво ще бъде на 14.01 2009!


Да стана ни ясно отдавна.Видяхме и декларацията в която се отказахте да подкрепите протеста. И причината беше ,че и ние, сините фенове, ще подкрепим акцията. Видяхме ви, "българи"
Гордея се че съм БЪЛГАРИН,обичам Родината,но мразя държавата.

Потребителски аватар
love_hurts
Мнения: 658
Регистриран на: 27 авг 2008 19:30

Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ НА ФОРУМА!!!

Мнениеот love_hurts » 12 яну 2009 21:23

Определено ЗА, да въведът и задължително писане на кирилица. Тия глупендери с тия снимки, където са сложили като подписи против Левски и ЦСКА auto ban, да не говорим че 9/10 от тях са photoshop.
batmanlevski написа: Батков,България е с теб !

ЕМИЛ написа:Изслушах го внимателно интервюто на Батков и мога да ви кажа ,че този човек хич не си поплюва.Тепърва ЦСКА ще ги сполетява синият гняв.Приятели червени-светът ще ви се види тесен......

Потребителски аватар
al_ex1
Мнения: 711
Регистриран на: 04 авг 2008 08:42
Местоположение: България

Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ НА ФОРУМА!!!

Мнениеот al_ex1 » 12 яну 2009 21:23

hlucho написа:Моето момче я виж кои по цял ден пише против Левски и да не говорим, че дори не пишат правилно името на наи-големия българин! Погледни твоите хора и тогава говори за Левски...


В случая не говоря за Левски,а за теб! Заради 2-3 идиоти, не можеш да слагаш всички под един знаменател! И за това да пускаш само идиотски теми свързани с ЦСКА![/quote]
Покажи ми една идиотска тема,която съм пуснал в близките 2 месеца и ще те черпя! Но не обвинявай просто защото си пристрастен! :oops: :oops: :oops:

Потребителски аватар
hlucho
Мнения: 2477
Регистриран на: 26 юни 2008 14:04
Местоположение: София
Контакти:

Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ НА ФОРУМА!!!

Мнениеот hlucho » 12 яну 2009 21:24

Пич, това беше насочено към Син Терор!
Някои се лекуват с Fervex, други с Coldrex, а трети с Durex!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта