Пропагандата Лудогорец

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
loko-pd-fan
Мнения: 290
Регистриран на: 31 окт 2009 10:57
Контакти:

Re: Пропагандата Лудогорец

Мнениеот loko-pd-fan » 25 юли 2011 17:13

Тия от Лудогорец дето ми пускат декларацийки.Да им припомня думите на президента им.Играем стойностни контроли,благодарение на мойте връзки.А не ,че отборчето от Разградско някой го знае на картата.Така ,че да не се правят на велики ,защото много сме ги слушали тия бързите правения на големи отбори.Пълни еднодневки,които ще се видят още в това първенство.

Потребителски аватар
levski_4_life
Мнения: 626
Регистриран на: 25 юни 2009 13:39
Skype: addicted-2-life
Контакти:

Re: Пропагандата Лудогорец

Мнениеот levski_4_life » 25 юли 2011 17:22

До фена на Янтра: отбори тип Литекс и Лудогорец ги има много - хит за десетилетие, след още едно такова - само в архивите ги има.

Потребителски аватар
аби
Мнения: 574
Регистриран на: 27 окт 2010 14:17
Контакти:

Re: Пропагандата Лудогорец

Мнениеот аби » 25 юли 2011 17:27

stannn написа:За форум може да питаш господата от ГОНГ защо още не са направили такъв, а примерно този на Сливен стои. Да не би в Сливен да има по малко турци и цигани. Стига сте говорили глупости. На фена на Доростол мога да му кажа, че съм запознат с историята на Лудогорец и отбора играеше с това име дълги години преди да се появи Доростол.


Темата направо си е за ключ с изказвания от рода на "Проекта на ДПС" и "Неуспелия да вкара турско лоби в Цска". Нито Лудогорец е проект на ДПС, нито в (забележи умнико) ЦСКА, а не Цска е имало някога опити за турско лоби.

Направи справка преди да ръсиш глупости! Бащта ми е роден 1920 год. и е завършил футболната си кариера през 1951год. именно в Доростол! ;)

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Пропагандата Лудогорец

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 25 юли 2011 17:28

levski_4_life написа:До фена на Янтра: отбори тип Литекс и Лудогорец ги има много - хит за десетилетие, след още едно такова - само в архивите ги има.

Нищо не се знае. Литекс и преди Гриша Ганчев ги е имало и дори и във В група са били отбор , от който местните хора са се интересували. Няма как всички да са вечно на върха , но не виждам защо когато един отбор изживява зенита трябва да бъде ненавиждан от останалите.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Пропагандата Лудогорец

Мнениеот pampi » 25 юли 2011 17:32

аби написа:
stannn написа:За форум може да питаш господата от ГОНГ защо още не са направили такъв, а примерно този на Сливен стои. Да не би в Сливен да има по малко турци и цигани. Стига сте говорили глупости. На фена на Доростол мога да му кажа, че съм запознат с историята на Лудогорец и отбора играеше с това име дълги години преди да се появи Доростол.


Темата направо си е за ключ с изказвания от рода на "Проекта на ДПС" и "Неуспелия да вкара турско лоби в Цска". Нито Лудогорец е проект на ДПС, нито в (забележи умнико) ЦСКА, а не Цска е имало някога опити за турско лоби.

Направи справка преди да ръсиш глупости! Бащта ми е роден 1920 год. и е завършил футболната си кариера през 1951год. именно в Доростол! ;)

До 39г. в коя румънска лига е играл? ;)
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
stannn
Мнения: 2808
Регистриран на: 22 окт 2008 09:51
Контакти:

Re: Пропагандата Лудогорец

Мнениеот stannn » 25 юли 2011 17:45

аби написа:
stannn написа:За форум може да питаш господата от ГОНГ защо още не са направили такъв, а примерно този на Сливен стои. Да не би в Сливен да има по малко турци и цигани. Стига сте говорили глупости. На фена на Доростол мога да му кажа, че съм запознат с историята на Лудогорец и отбора играеше с това име дълги години преди да се появи Доростол.


Темата направо си е за ключ с изказвания от рода на "Проекта на ДПС" и "Неуспелия да вкара турско лоби в Цска". Нито Лудогорец е проект на ДПС, нито в (забележи умнико) ЦСКА, а не Цска е имало някога опити за турско лоби.

Направи справка преди да ръсиш глупости! Бащта ми е роден 1920 год. и е завършил футболната си кариера през 1951год. именно в Доростол! ;)


Я ни припомни как е цялото име на отбора от Силистра. Да не би да е ПФК „Доростол – 2003″? И ако е така това 2003 какво значи? Колко фенове има?
[center]ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Пропагандата Лудогорец

Мнениеот milen.hristov » 25 юли 2011 17:46

Божееее,един човек да се опита да гради един отбор както трябва от началото до края,сега и на него му се намериха кусури.
п.с. Не мога да заключа темата но автора на този пасквил излиза в почивка

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Пропагандата Лудогорец

Мнениеот milen.hristov » 25 юли 2011 17:48

levski_4_life написа:До фена на Янтра: отбори тип Литекс и Лудогорец ги има много - хит за десетилетие, след още едно такова - само в архивите ги има.

Аз бих искал в Левски да се работи както го правят в Лудогорец

Goshky
Мнения: 389
Регистриран на: 07 юли 2009 12:05
Контакти:

Re: Пропагандата Лудогорец

Мнениеот Goshky » 25 юли 2011 17:51

soad написа:Лудогорец всъщност е един толкова измислен отбор, че не е истина. До преди няма и 2 години отборът беше с името "Разград 2000" и беше размазан от "Доростол" в директния мач за влизане в Б група. Уви, и те от пъкъла се набутаха с късмет от всевишния в Б група. В тази Б група те бяха меко казано подпряни, за да излязат на 1-вата позиция с точкова разлика пред останалите отбори, след отнемането на точки поради отказалите се Равда, Дунав и Балчик. С високомерното си отношение и огромното самочувствие, както в техните фенове, така и в управата им, те спечелиха моето презрение.

подкрепям с 2 ръце
дори и фенове нямаха до преди 1 година преди да ги наеме домузчиев
балона им ще се спука много скоро 8-)
Последна промяна от Goshky на 25 юли 2011 17:51, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
stannn
Мнения: 2808
Регистриран на: 22 окт 2008 09:51
Контакти:

Re: Пропагандата Лудогорец

Мнениеот stannn » 25 юли 2011 17:51

milen.hristov написа:
levski_4_life написа:До фена на Янтра: отбори тип Литекс и Лудогорец ги има много - хит за десетилетие, след още едно такова - само в архивите ги има.

Аз бих искал в Левски да се работи както го правят в Лудогорец


И не само ти. И аз искам това което прави с Лудогорец да беше го направил в ЦСКА, но това е. Ще има още един отбор койще ще бърка сметките.
[center]ИзображениеИзображение[/center]


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта