Родителите убиват БГ футбола !!!

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
bultras4e
Мнения: 1809
Регистриран на: 21 май 2008 18:28
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ !!! Родителите убиват БГ футбола !!!

Мнениеот bultras4e » 10 юли 2011 00:07

Cesc Fabregas написа:
bultras4e написа:От утре всички с тениска на Танко Дяков :twisted: :twisted: :twisted:

Aз пък искам на Иван Гемеджиев от рОлецо, а кажи ми нещо сега :twisted:


След Иван Гемеджиев нищо не мога да кажа... :mrgreen:
[wrapimg=]http://static.football24.bg/cache/470x0/assets/2013_novi/a/botev/todor_nedelev1.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ !!! Родителите убиват БГ футбола !!!

Мнениеот Cesc Fabregas » 10 юли 2011 00:08

bultras4e написа:
Cesc Fabregas написа:
bultras4e написа:От утре всички с тениска на Танко Дяков :twisted: :twisted: :twisted:

Aз пък искам на Иван Гемеджиев от рОлецо, а кажи ми нещо сега :twisted:


След Иван Гемеджиев нищо не мога да кажа... :mrgreen:

Това беше един неразкрит футболен господ, занимаващ се с ключарство през свободното си време :lol: :lol: :lol:
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
bultras4e
Мнения: 1809
Регистриран на: 21 май 2008 18:28
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ !!! Родителите убиват БГ футбола !!!

Мнениеот bultras4e » 10 юли 2011 00:09

Cesc Fabregas написа:Това беше един неразкрит футболен господ, занимаващ се с ключарство през свободното си време :lol: :lol: :lol:


Разностранен талант :lol: :lol: :lol:
[wrapimg=]http://static.football24.bg/cache/470x0/assets/2013_novi/a/botev/todor_nedelev1.jpg[/wrapimg]

veseo
Мнения: 2323
Регистриран на: 21 окт 2008 19:18
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ !!! Родителите убиват БГ футбола !!!

Мнениеот veseo » 10 юли 2011 00:11

Toninik написа:Доста е прав автора! Не само некупуването на фланелки е проблема, а и незаинтересоваността на малките от БГ-футбол. Истината е, че идва много компютъризирано, мързеливо, неграмотно, незаинтересовано, пропито и чуждопоклинническо поколение. А за това няма други виновни освен родителите. Не беше отдавна когато татковци и синове хващаха тесли и лопати, изравняваха терен, слагаха дървени, собственоръчно изработени врати и гледаха как малките играят. А сега - отива таткото в еврофутбола и кисне там, докато малкия цикли на компютъра. Е как да има заинтересовани от БГ-футбол? Как да има футболисти, като на малките им е по-гот да играят на компа или да седят по кафетата? Сигурно Батков е виновен...

Някой каза, че го било страх да ходи с фланелка на любимия БГ отбор, щото лумпените от другия отбор... бля, бля. У нас има само 4 отбора, на които е опасно да носиш фланелка. Да, вярно, най-популярните са и повечето хора викат за тях, но едва ли ако пуснеш 8-годишен хлапак с фланелка на Левски да иде долу на двора да рита, някой ще му направи нещо. Да не говорим, че който и да се разхожда с такава фланелка в 99% от градовете у нас 1000% нищо няма да му се случи. Или всички сте ЦСКА-ри от Люлин? Много драматизирате нещата, а истината е, че ако има желание може да се заобича тоя пуст БГ-футбол поне малко повече.

Не ми говорете, че ако нямаше хулигани във футбола и той беше на по-високо ниво, щяхте всички да сте с фланелки на БГ-отбори. Волейбола ни на световно ниво ли е? Има ли хулигани, които ще те набият ако носиш фланелка на Салпаров от ЦСКА? Е тогава защо не носите фланелки на националите? Сега ще кажете, че няма на кой да се носи фланелка от българските футболисти. Ами Тодор Янчев, Гаджев, Пламен Илиев, Янев, Георги Миланов, Здравко Лазаров и още десетки? Има една поговорка - "Който има желание - намира начин, който няма - намира оправдание."


Просто е - защото на българина патриотизма се изразява в това да напсува турци и цигани, да изкаже мнение "тая страна няя се оправи", да тропне по масата и да си сипе ракията.
Типичното гнусно и комплексарско синьо-червено мислене:
Morgause написа:Нека купува съдии и мачове, през оная работа ми е стига да сме шампиони!

Потребителски аватар
fabregas_949
Мнения: 9605
Регистриран на: 05 апр 2009 09:19
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ !!! Родителите убиват БГ футбола !!!

Мнениеот fabregas_949 » 10 юли 2011 00:12

liverpool96 написа:Именно като завърша училище ще заминавам за там и това ми е един от многото бъдещи планове. Отново ще трябва да го повторя, че тук няма основи на които да градиш, тук тези основи не ги е имало от 20 години. Ако прИмиерите покажат, че тук има за какво да се живее, няма да има толкова емигриращи. Но това, което получаваме засега са хиляди неспазени обещания и всичко си остава като глас в пустиня. Ние в момента се излагаме.


Честно казано тук си абсолютно прав и аз попринцип съм позитивно настроен за това мнение за чужбина, но... Нямаме основи на които да стъпим... Ако ние избягаме, то кой ще ги положи за следващото поколение? И то ще избяга като нас! Мисля че сме в критична точка от развитието си като държава и ако ние не вземем нещата в нашите ръце и не положим основите за останалите, ще отиваме само надолу. Наистина трябва да се помисли и върху това! :)
[center][wrapimg=]http://img708.imageshack.us/img708/6629/55829510150908834689008.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
liverpool96
Мнения: 4498
Регистриран на: 12 ное 2010 15:37
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ !!! Родителите убиват БГ футбола !!!

Мнениеот liverpool96 » 10 юли 2011 00:14

fabregas_949 написа:
liverpool96 написа:Именно като завърша училище ще заминавам за там и това ми е един от многото бъдещи планове. Отново ще трябва да го повторя, че тук няма основи на които да градиш, тук тези основи не ги е имало от 20 години. Ако прИмиерите покажат, че тук има за какво да се живее, няма да има толкова емигриращи. Но това, което получаваме засега са хиляди неспазени обещания и всичко си остава като глас в пустиня. Ние в момента се излагаме.


Честно казано тук си абсолютно прав и аз попринцип съм позитивно настроен за това мнение за чужбина, но... Нямаме основи на които да стъпим... Ако ние избягаме, то кой ще ги положи за следващото поколение? И то ще избяга като нас! Мисля че сме в критична точка от развитието си като държава и ако ние не вземем нещата в нашите ръце и не положим основите за останалите, ще отиваме само надолу. Наистина трябва да се помисли и върху това! :)


Ние си изпълняваме дълга, но той си остава неизпълнен от политиците.

Потребителски аватар
fabregas_949
Мнения: 9605
Регистриран на: 05 апр 2009 09:19
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ !!! Родителите убиват БГ футбола !!!

Мнениеот fabregas_949 » 10 юли 2011 00:20

liverpool96 написа:Ние си изпълняваме дълга, но той си остава неизпълнен от политиците.


Много хора не го изпълняват, не само те. Накрая все се лутаме в тъмното, докато другите са на светло.
[center][wrapimg=]http://img708.imageshack.us/img708/6629/55829510150908834689008.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ !!! Родителите убиват БГ футбола !!!

Мнениеот acmilan » 10 юли 2011 00:46

Аз си ходя с артикули и на българския ми любим отбор Берое и на чуждестранния такъв-Милан.Истина е,че все пак в Стара Загора Берое е отборът на града и опасността не е голяма от тази гледна точка,но и в други градове съм бил с фланелка или шал.Не виждам нищо лошо човек да е фен на чужд отбор,всеки има право да харесва каквото си иска и да носи каквото си иска.Да,истина е,че в Пловдив и донякъде в София,може би,има някаква опасност за хората,които носят артикули на любимия си отбор,но толкова по-зле за хората,които нападат някого,защото носи фланелка,шапка или шал на даден отбор.Това е сериозна простащина.Колкото до кумирите,съгласете се,че е трудно младите фенове,сред които вече не знам дали се броя аз с моите 22 години и 15 години гледане на мачове,от които 12 ходене на мачове,да припознаят като пример за подражание някой български футболист,особено от играещите в първенството ни.Да,във всеки от сериозните,за нашите стандарти,отбори в България,които са 7-8,има по някой футболист,който притежава футболни и човешки качества,но нивото е много по-различно от това в Европа.В този смисъл,е нормално от дете идоли да са ми били Малдини,Шевченко,Неста,Кака,Пирло,Гатузо и т.н.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
ASENOVSKI VOYN
Мнения: 460
Регистриран на: 03 юли 2011 13:41
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ !!! Родителите убиват БГ футбола !!!

Мнениеот ASENOVSKI VOYN » 10 юли 2011 01:11

acmilan написа:Аз си ходя с артикули и на българския ми любим отбор Берое и на чуждестранния такъв-Милан.Истина е,че все пак в Стара Загора Берое е отборът на града и опасността не е голяма от тази гледна точка,но и в други градове съм бил с фланелка или шал.Не виждам нищо лошо човек да е фен на чужд отбор,всеки има право да харесва каквото си иска и да носи каквото си иска.Да,истина е,че в Пловдив и донякъде в София,може би,има някаква опасност за хората,които носят артикули на любимия си отбор,но толкова по-зле за хората,които нападат някого,защото носи фланелка,шапка или шал на даден отбор.Това е сериозна простащина.Колкото до кумирите,съгласете се,че е трудно младите фенове,сред които вече не знам дали се броя аз с моите 22 години и 15 години гледане на мачове,от които 12 ходене на мачове,да припознаят като пример за подражание някой български футболист,особено от играещите в първенството ни.Да,във всеки от сериозните,за нашите стандарти,отбори в България,които са 7-8,има по някой футболист,който притежава футболни и човешки качества,но нивото е много по-различно от това в Европа.В този смисъл,е нормално от дете идоли да са ми били Малдини,Шевченко,Неста,Кака,Пирло,Гатузо и т.н.

Не си мисли че аз не гледам нищо друго освен БГ футбол, но ако трябва да избирам между това да си купя тениска на ЦСКА или Рона, ще си взема на ЦСКА. Аз също симпатизирам на чужди отбори, но ако по-едно и също време на националния стадион играят финал за КЕШ Барселона - Рома, а на Българска Армия има контрола между ЦСКА - Нанадолно нанагорнище без да се замисля отивам на армията. Симпатизирам и на Рома и на Барселона но истински обичам само ЦСКА. А за идоли мога да ти дам Тошко Янчев, Ивайло Андонов, Димитър Иванов, Милен Петков, Мето Деянов, Вальо Станчев, Гьорги Андонов, Илия Вълов и т.н. , като дете исках да съм като Стоичков, Балъков, Михаилов и всички онези герой от САЩ 94. Майка България и тя герой е раждала, ражда и ще ражда, въпреки нас, които я предадохме :cry:
9 МАРТ 1230 Битката при Клокотница
"В лято 6738, индикт 3 аз, Иван Асен, в Христа Бога верен цар и самодържец на българите, син на стария цар Асен, излязох на война в Романия и разбих гръцката войска, а самия цар кир Теодор Комнин взех в плен."

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3319
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ !!! Родителите убиват БГ футбола !!!

Мнениеот groti » 10 юли 2011 02:26

Надали фен артикулите на чуждите отбори са най-големия грях...ТРодителите определено спомагат за посредствеността,като си пробутват некадърните синчета,за сметка на по-бедните,но по-талантливи деца. Изпълненията на Боримиров по мачовете на децата също никак,ама никак не спомагат за изграждането им като хора и футболисти...Приеми го..Ние сме едно гадно и шибано общество.Децата от малки се учат да бъдат курви,чалгари и да карат по-лесния начин. Крушата не пада по-далеч от дървото. Ти като видиш,че можеш да го караш покрай правилата от малък винаги ще продължиш да го правиш.Баща ти,ако нехае,че днес си набил оня от долния клас,утре си убил котка,вдругиден куче и т.н. няма как да стане човек от теб. Спорта е дисциплина и труд.Нещо на което не могат да те научат,ако днес тати плати на треньора,утре на учителката и т.н. по веригата. Тогава футбола става мода,татуси и леки жени в кварталната чалготека.
Проблема на футбола ни не само базите,парите и прочие.Дали пък в Африка или Южна Америка са имали по-добри бази? Проблема е същия като в обществото - манталитета на кътил. Днес ще спестя от тая тренировка,утре от тук,другиден от там и след 5 години се оказва,че не можеш да си спреш топката...
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта