Родителите убиват БГ футбола !!!

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

sp0x_man
Мнения: 8
Регистриран на: 04 сеп 2010 01:32
Skype: sp0x_man
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ !!! Родителите убиват БГ футбола !!!

Мнениеот sp0x_man » 09 юли 2011 23:40

за Пловдив съм доре долу съгласен, но иначе човека си е много коректен и е абсолютно прав! Просто това си ни е част от манталитета като кажем нещо, 1вата ни работа е да кажем, защо не е така или как би трябвало да се направи. За човека дето каза че Ливърпул е живота му, човек заминавай за Англия!
Просто тука в тази страна/България/ останаха хора, които само си търсят виновни и се оправдават с други неща. Младите дето вече трябва да хващат нещата в свои ръце, за съжаление бягат в чужбина. Писна ми от хора дето чакат партия, примиер, бог или незнам си кой да им каже какво да правят, как да го правят и след това да очакват да живеят "нормално".
А колкото до това че може да си изядеш боя, имам познати които са си ходили около НДК, срещат ги 2-3 по яки и ги "джобат" без да носят фанелки и каквито и да било провокации. Така че това си го има навсякъге и дори в Германия.

Потребителски аватар
ASENOVSKI VOYN
Мнения: 460
Регистриран на: 03 юли 2011 13:41
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ !!! Родителите убиват БГ футбола !!!

Мнениеот ASENOVSKI VOYN » 09 юли 2011 23:44

fabregas_949 написа:
ASENOVSKI VOYN написа:Ето това ме дразни истински в нас българите. Нямаме самочуствие че от нас френите
зависи да си направим нещата така както ни харесват. Днес ти ще заведеш твойто дете, ще види някой друг и утре и той ще доведе своето и така след година стадиона ще е пълен с деца и хора, които ходят да поткрепят футбола а олигофрените или ще си тръгнат сами или полицията ще им помогне, като видят че те стават опасни за децата на България. Само си спомни 70 - 80 години в Англия, ако и там се бяха предали пред хулиганите, на кой щеше да си фен сега


То не само трябва да се водят децата по стадионите. Не си мисли, че е толкова просто. Трябва да се изградят нови структури, да се приемат и по-строги закони. Промяната трябва да е комплексна, не само от едно нещо да зависи. Някой ден хубаво ще заведа детето си на мач, ама като се умори след 70 минути висене прав и иска да седне, но седалката му е изкъртена? На последните два мача на които съм ходил, цели редове бяха огънати. Брат ми на няколко мача когато беше ходил, ми изкъртена му беше седалката на тези двубои... Като ходя на мач искам да ми е приятно, да има нужната атмносфера. В момента сме далече от това. Щом на 80-90% от нас не ни харесва, как ще му хареса на едно дете?

Напълно съм съгласен с теб, че трябва да се направят нови стадиони, да се напишат нови закони, но за да се случи всичко това нали трябва нйя феновете да настояваме за това. Ако прес целия сезон стадионите са пълни дали господата политици няма да обърнат внимание за да спечелят някои и друг глас повече за следващите избори. Но когато 90% процента от мачовете се играят прет 500 човека за какво да си правят труда да правят каквото и да е било, като нямат никаква файда. Виж волейбола там 10 години залата във Варна се пълнеше и накрая какво, имат си нова зала. Така ще стане и с футболните стадиони стига да има кой да ги пълни. Всичко е бизнес в днешно време
9 МАРТ 1230 Битката при Клокотница
"В лято 6738, индикт 3 аз, Иван Асен, в Христа Бога верен цар и самодържец на българите, син на стария цар Асен, излязох на война в Романия и разбих гръцката войска, а самия цар кир Теодор Комнин взех в плен."

jusi123
Мнения: 77
Регистриран на: 18 май 2011 09:14
Skype: jusi_95
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ !!! Родителите убиват БГ футбола !!!

Мнениеот jusi123 » 09 юли 2011 23:48

Махни ти фланелките.. Някой от тук ако е ходил на мач е забелязъл защо родителите убиват бг футбола... Първоначално като чуеш детски мач например за Купа България набор 96 между Ботев 2002 - Левски или Пирин - ЦСКА си казваж, ето сега ще видим качества на новите Бербатов.. Марто.. Стилиян.. обаче реалноста е друга.. Единственото, което се чува от трибуните са псувно.. значи родителите ходят не да подкрепят децата си .. а да псуват като хамали (съдията ли ще е .. другия отбор.. публиката на другия отбор.. няма значение) И от там всичко според мен в детско юношеския футбол в България умира.. :|

Потребителски аватар
fabregas_949
Мнения: 9605
Регистриран на: 05 апр 2009 09:19
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ !!! Родителите убиват БГ футбола !!!

Мнениеот fabregas_949 » 09 юли 2011 23:52

ASENOVSKI VOYN написа:Напълно съм съгласен с теб, че трябва да се направят нови стадиони, да се напишат нови закони, но за да се случи всичко това нали трябва нйя феновете да настояваме за това. Ако прес целия сезон стадионите са пълни дали господата политици няма да обърнат внимание за да спечелят някои и друг глас повече за следващите избори. Но когато 90% процента от мачовете се играят прет 500 човека за какво да си правят труда да правят каквото и да е било, като нямат никаква файда. Виж волейбола там 10 години залата във Варна се пълнеше и накрая какво, имат си нова зала. Така ще стане и с футболните стадиони стига да има кой да ги пълни. Всичко е бизнес в днешно време


Честно казано, пълни или празни, мисля че само на нас ни пука. Не виждам как някой от политиците ще се заеме с нещо такова и държавата в общи линии. Единствения шанс са частни инвеститори според мен, ама и тях как ще ги докараме един Господ знае. Много ми харесва примерно какво направи Гришата със стадиона в Ловеч. Така се прави, не очаквам да го пълнят всеки мач, но ще има повече хора... И то не за друго, а поне ще го пазят, защото е хубаво съоражение и няма да си струва. По почти всички стадиони има олигофрени и т.н. защото нито има строги закони, които да ги спират, нито има какво да се пази. Сигурен съм, че докато беснеят си казват "Що не, то и без тва е почти разрушено.". Много неща трябва да се променят и лека полека ще се поразкарат, но трябва и общия манталитет и представи да се променят.
[center][wrapimg=]http://img708.imageshack.us/img708/6629/55829510150908834689008.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
ace_ventura
Мнения: 431
Регистриран на: 26 авг 2009 14:23
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ !!! Родителите убиват БГ футбола !!!

Мнениеот ace_ventura » 09 юли 2011 23:55

само дето не разбрах с какво са виновни родителите, че държавата и футбола гният?
а още по тъпо и малоумно ми стана, като прочетой, че даже и самите деца имали пръст за помията в която е спорта ни като цяло ...
Hey you! Don't help them to bury the light. Don't give in without a fight.

Потребителски аватар
bultras4e
Мнения: 1809
Регистриран на: 21 май 2008 18:28
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ !!! Родителите убиват БГ футбола !!!

Мнениеот bultras4e » 10 юли 2011 00:01

От утре всички с тениска на Танко Дяков :twisted: :twisted: :twisted:
[wrapimg=]http://static.football24.bg/cache/470x0/assets/2013_novi/a/botev/todor_nedelev1.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Toninik
Мнения: 107
Регистриран на: 22 авг 2008 15:40
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ !!! Родителите убиват БГ футбола !!!

Мнениеот Toninik » 10 юли 2011 00:03

Доста е прав автора! Не само некупуването на фланелки е проблема, а и незаинтересоваността на малките от БГ-футбол. Истината е, че идва много компютъризирано, мързеливо, неграмотно, незаинтересовано, пропито и чуждопоклинническо поколение. А за това няма други виновни освен родителите. Не беше отдавна когато татковци и синове хващаха тесли и лопати, изравняваха терен, слагаха дървени, собственоръчно изработени врати и гледаха как малките играят. А сега - отива таткото в еврофутбола и кисне там, докато малкия цикли на компютъра. Е как да има заинтересовани от БГ-футбол? Как да има футболисти, като на малките им е по-гот да играят на компа или да седят по кафетата? Сигурно Батков е виновен...

Някой каза, че го било страх да ходи с фланелка на любимия БГ отбор, щото лумпените от другия отбор... бля, бля. У нас има само 4 отбора, на които е опасно да носиш фланелка. Да, вярно, най-популярните са и повечето хора викат за тях, но едва ли ако пуснеш 8-годишен хлапак с фланелка на Левски да иде долу на двора да рита, някой ще му направи нещо. Да не говорим, че който и да се разхожда с такава фланелка в 99% от градовете у нас 1000% нищо няма да му се случи. Или всички сте ЦСКА-ри от Люлин? Много драматизирате нещата, а истината е, че ако има желание може да се заобича тоя пуст БГ-футбол поне малко повече.

Не ми говорете, че ако нямаше хулигани във футбола и той беше на по-високо ниво, щяхте всички да сте с фланелки на БГ-отбори. Волейбола ни на световно ниво ли е? Има ли хулигани, които ще те набият ако носиш фланелка на Салпаров от ЦСКА? Е тогава защо не носите фланелки на националите? Сега ще кажете, че няма на кой да се носи фланелка от българските футболисти. Ами Тодор Янчев, Гаджев, Пламен Илиев, Янев, Георги Миланов, Здравко Лазаров и още десетки? Има една поговорка - "Който има желание - намира начин, който няма - намира оправдание."

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ !!! Родителите убиват БГ футбола !!!

Мнениеот Cesc Fabregas » 10 юли 2011 00:05

bultras4e написа:От утре всички с тениска на Танко Дяков :twisted: :twisted: :twisted:

Aз пък искам на Иван Гемеджиев от рОлецо, а кажи ми нещо сега :twisted:
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ !!! Родителите убиват БГ футбола !!!

Мнениеот dunavfc » 10 юли 2011 00:07

Абсолютно съм убеден,че на всеки един стадион в България,всяко едно дете може да бъде в пълна безопасност.Бил съм на много мачове в цяла България,никога не съм се чуствал застрашен,за колорит дори съм бил и в гостуващи агитки,които са идвали в София е никога и за момент не съм изпитвал страх или някакво притеснение.Кажете ми какъв е проблемът да заведеше синът си на мач на Левски например ? Искаш спокойствие,ок сектор "А" и "В" са за теб,искаш да не те вали,няма проблем отиваш си в сектор "А"
Последна промяна от dunavfc на 10 юли 2011 00:08, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
liverpool96
Мнения: 4498
Регистриран на: 12 ное 2010 15:37
Контакти:

Re: ВНИМАНИЕ !!! Родителите убиват БГ футбола !!!

Мнениеот liverpool96 » 10 юли 2011 00:07

sp0x_man написа:за Пловдив съм доре долу съгласен, но иначе човека си е много коректен и е абсолютно прав! Просто това си ни е част от манталитета като кажем нещо, 1вата ни работа е да кажем, защо не е така или как би трябвало да се направи. За човека дето каза че Ливърпул е живота му, човек заминавай за Англия!
Просто тука в тази страна/България/ останаха хора, които само си търсят виновни и се оправдават с други неща. Младите дето вече трябва да хващат нещата в свои ръце, за съжаление бягат в чужбина. Писна ми от хора дето чакат партия, примиер, бог или незнам си кой да им каже какво да правят, как да го правят и след това да очакват да живеят "нормално".
А колкото до това че може да си изядеш боя, имам познати които са си ходили около НДК, срещат ги 2-3 по яки и ги "джобат" без да носят фанелки и каквито и да било провокации. Така че това си го има навсякъге и дори в Германия.


Именно като завърша училище ще заминавам за там и това ми е един от многото бъдещи планове. Отново ще трябва да го повторя, че тук няма основи на които да градиш, тук тези основи не ги е имало от 20 години. Ако прИмиерите покажат, че тук има за какво да се живее, няма да има толкова емигриращи. Но това, което получаваме засега са хиляди неспазени обещания и всичко си остава като глас в пустиня. Ние в момента се излагаме. Да разпускат БФС-то и стадионите ще се поддържат и използват предимно за турнета на поп-фолк певици, как я мислите? Едно средностатистическо българско семейство не може да разпредели семейният си бюджет, тъй като винаги остават неща, които да се доизплащат. Вие къде сте тръгнали да сравнявате нашият футбол с този на Запад? Хората там са си подсигурили всичко възможно и затова излязоха първи от кризата, а нас ни мачка от гореспоменатите 20 години. За да хвърлят безумно много пари във футбола, значи почвата е напоена дори за бъдещи поколения. Любопитен факт е, че Саудитска Арабия плаща разноските на ВСЕКИ ГРАЖДАНИН НА СТРАНАТА за пътни, ако той е решил да напусне държавата временно, но тук идва и същественото - трябва да обещае, че ще се върне. Тъй като по тези теми може да се дискутира безкрайно много, а и с риск да бъда наказан от модераторите на форума - ще спра дотук.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта