Колко БГ футболни мача гледа на живо през изминалият сезон ?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ASENOVSKI VOYN
Мнения: 460
Регистриран на: 03 юли 2011 13:41
Контакти:

Колко БГ футболни мача гледа на живо през изминалият сезон ?

Мнениеот ASENOVSKI VOYN » 04 юли 2011 23:41

Първо искам да кажа че аз несам хулиган а фен :!: :!: :!:
Аз бях на всичките домакинства на ЦСКА (включително с Видима Раковски в Каварна), ходих на 11 от гостуванията (с Академик си тръгнах на полувремето, и пропуснах мачовете в Благоевград, Сливен и Монтана), бях на всички мачове от евротурнирите (както в България така и в чужбина), не пропуснах нито една среща от турнира за купата на България и стигнах до следният извод:
Общото между ЦСКА - Левски 0:1, Левски - ЦСКА 1:3, ЦСКА - Литекс 1:1, Литекс - ЦСКА 0:0, ЦСКА - Литекс 2:1 (полуфинала), Черно море - ЦСКА 1:0, Локомотив Пловдив - ЦСКА 4:1, че на стадионите имаше над 10 000 души и мачовете бяха на средно европейско ниво, футболистите се раздадоха на 100% и футбола победи. Това са мачове който ще остават в съзнанието ми завинаги. А мачовете: ЦСКА - Берое 3:2, Локомотив София - ЦСКА 2:2 и другите на които имаше по 200 - 300 човека искам да забравя , колкото се може по-бързо.
Изводът е много прост, ако стадионите са пълни футболът в България е качествен, защото ния феновете сме много важна част от него, когато има пред кой БГ отборите се раздават на 100% !!!
Затова те питам ТИ на колко мача беше и с какво допринесе за развитието на БГ футбола или просто си остана да гледаш виша мишата лига, бундесдундес и прочие, защото там се играло някав друг футбол. За това искам да изкажа едно МНОГО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на всички онези като мен(без значение от кубната принадлежност), които претпочетохме БГ мизерията прет чуждопоклоничеството. А ТИ ОТ КОЙ БЕШЕ :?: :?: :?:
Последна промяна от ASENOVSKI VOYN на 04 юли 2011 23:44, променено общо 1 път.
9 МАРТ 1230 Битката при Клокотница
"В лято 6738, индикт 3 аз, Иван Асен, в Христа Бога верен цар и самодържец на българите, син на стария цар Асен, излязох на война в Романия и разбих гръцката войска, а самия цар кир Теодор Комнин взех в плен."

Потребителски аватар
Един град-един отбор
Мнения: 1087
Регистриран на: 14 авг 2009 16:18
Контакти:

Re: Колко БГ футболни мача гледа на живо през изминалият сезон ?

Мнениеот Един град-един отбор » 04 юли 2011 23:43

Бях на всички домакински мачове на Ботев Пловдив с изключение на мачът с Горно Сахране. Изпуснах гостуванията в Кърджали, Нова Загора и Свиленград. На всичко останало съм присъствал и допринесох с това Ботев Пловдив да е най-посетеният отбор през изминалата година...
БОТЕВ ПЛОВДИВ
Символ на град Пловдив от 12 март 1912 година.
ПЛОВДИВ Е САМО НАШ!


Потребителски аватар
whitesnake
Мнения: 436
Регистриран на: 03 мар 2009 22:07
Контакти:

Re: Колко БГ футболни мача гледа на живо през изминалият сезон ?

Мнениеот whitesnake » 04 юли 2011 23:53

От 2007г досега имам един пропуснат мач,гостуването в Ст.Загора тая пролет,защото бях в чужбина :oops:
Най-старият футболен клуб в България е:
Славия Сф -1913г
Черно море -1913г
Доростол-1902г

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: Колко БГ футболни мача гледа на живо през изминалият сезон ?

Мнениеот turbogena » 04 юли 2011 23:54

В Европа не изпуснах домакински мач - от Дъндолк до Спортинг ;) В БГ първенството бях на всички домакинства без мачовете със Славия и Черно Море. За купата бях с Берое на Герена. От гостуванията бях с всички отбори от столицата и в Пловдив ;) От новия сезон ще наблегна на излизанията в провинцията :)
[center]"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/AB/67/7390d557afe6ab67.png[/wrapimg][/center]
http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

Потребителски аватар
bekono
Мнения: 3386
Регистриран на: 20 юли 2008 10:34
Skype: tatqnko_1
Местоположение: Димитровград, България
Контакти:

Re: Колко БГ футболни мача гледа на живо през изминалият сезон ?

Мнениеот bekono » 04 юли 2011 23:54

ЦСКА - Черно Море за купата, ЦСКА - Славия за купата, Берое - ЦСКА, Локо Пд - ЦСКА, ЦСКА - Левски, ЦСКА - Литекс, ЦСКА - Академик Сф, Черноморец - Левски (по случайност бях на море тогава на Поморие и отидох да гледам). Освен това гледах всички домакинства без 2 на Димитровград, както и домакинствата им за Купата на България и за Аматьорската купа, и едно гостуване в Хасково за аматьорската купа. Някъде около 50 мача стават :)
Ако броим и ЛЕ - ЦСКА - Порто и ЦСКА - Бешикташ :)
[wrapimg=]http://i45.tinypic.com/2yywn10.gif[/wrapimg] Изображение Изображение Изображение

Потребителски аватар
Asterix
Мнения: 544
Регистриран на: 04 ное 2010 18:13
Контакти:

Re: Колко БГ футболни мача гледа на живо през изминалият сезон ?

Мнениеот Asterix » 04 юли 2011 23:59

Толкова са много , че вече не ги помня :lol: Но най-запомнящото се беше във Волос 8-)

Помня , че не бях на Левски - Локо Пд 1:2 .... казах си " Всеки път ходя и все падаме , този път няма да отида белким бием :) "

Потребителски аватар
pesho_1913
Мнения: 6785
Регистриран на: 24 фев 2011 20:28
Контакти:

Re: Колко БГ футболни мача гледа на живо през изминалият сезон ?

Мнениеот pesho_1913 » 05 юли 2011 00:03

Почти не съм пропуснал този сезон домакински мач на Славия(макар и безобразното им представяне). А на гостуване извън София бях в Ловеч и Велико Търново.
СЛАВИЯ е любов, а не бизнес - ВЪН боклуците от любимия отбор !
[offtopic][wrapimg=]http://orig07.deviantart.net/a121/f/2013/147/3/b/bvb_by_syndikata_np-d66tj6i.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
gilento93
Мнения: 2884
Регистриран на: 06 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: Колко БГ футболни мача гледа на живо през изминалият сезон ?

Мнениеот gilento93 » 05 юли 2011 00:13

0.Просто на тези стадиони гробници докато не ги оправят няма да стъпя повече.Да направят Герена като стадиона на някой отбор от Чемпиъншип пък ако ще и 10 евро да е билета ще го платя но да отида на хубав модерен стадион а не на паметник на отминалата вече комунистическа епоха.

Потребителски аватар
wade3
Мнения: 123
Регистриран на: 26 юли 2010 23:11
Контакти:

Re: Колко БГ футболни мача гледа на живо през изминалият сезон ?

Мнениеот wade3 » 05 юли 2011 00:14

Еми на отбора от моя град мисля,че бяха 4 или 5


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта