Защо интересни мачове не ги дават по националните телевизии?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

joe
Мнения: 88
Регистриран на: 02 май 2011 12:38
Контакти:

Защо интересни мачове не ги дават по националните телевизии?

Мнениеот joe » 02 юни 2011 16:46

Защо дербитата от А група, от Шампионска лига, от Висшата лига не ги дават по БТВ и Нова, а ги даваха по кабеларките БТВ Екшън и Нова Спорт и така хиляди българи останаха на тъмно?Не е ли по-добре това да се промени при положение, че БТВ и Нова имат правата, спокойно могат поне най-интересните мачове А група, финалът на ШЛ, дербиата от Висшата лига да ги дават по НАЦИОНАЛНИТЕ ТВ?

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: Защо интересни мачове не ги дават по националните телевизии?

Мнениеот DmG » 02 юни 2011 16:50

Защото ако ги дават по БНТ , мачовете ще се коментират на турски .
Въобще автора на темата , неможе ли да помисли МАЛКО ? И сам ще разбере .

joe
Мнения: 88
Регистриран на: 02 май 2011 12:38
Контакти:

Re: Защо интересни мачове не ги дават по националните телевизии?

Мнениеот joe » 02 юни 2011 16:52

DmG написа:Защото ако ги дават по БНТ , мачовете ще се коментират на турси .

Не, БТВ и Нова имат правата, защо примерно финалът на ШЛ не беше предаван по БТВ, какво толкова, поне 1 милион повече зрители щяха да имат отколкото по БТВ Екшън !!!!

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Защо интересни мачове не ги дават по националните телевизии?

Мнениеот shotgun blues » 02 юни 2011 16:57

1 милион повече ти си луд
кой вече няма кабелна или цифрова
на мен на селото ми чичо ми сложил цифрова и има 2 пъти повече канали отколкото аз в града
почти всеки вече има тези канали а и да ги няма пуска си интернет с си го гледа :mrgreen:
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

joe
Мнения: 88
Регистриран на: 02 май 2011 12:38
Контакти:

Re: Защо интересни мачове не ги дават по националните телевизии?

Мнениеот joe » 02 юни 2011 16:58

shotgun blues написа:1 милион повече ти си луд
кой вече няма кабелна или цифрова
на мен на селото ми чичо ми сложил цифрова и има 2 пъти повече канали отколкото аз в града
почти всеки вече има тези канали а и да ги няма пуска си интернет с си го гледа :mrgreen:

Не е така, има по-бедни хора, не си мисли, че всички имат пари, за да дават по 25-30 лв на месец за кабеларка, която само в най-скъпия си пакет включва и БТВ Екшън и Нова Спорт ;)

mishki
Мнения: 39
Регистриран на: 29 мар 2011 13:09
Контакти:

Re: Защо интересни мачове не ги дават по националните телевизии?

Мнениеот mishki » 02 юни 2011 17:06

PRO BG сега вече BTV ACTION, като беше про бг имаше я на кабеларката.Сега незнам, но сигурно пак е има а и Нова се хваща на кабеларка така, че леко тъпа тема :idea:

Потребителски аватар
Right_side
Мнения: 442
Регистриран на: 07 сеп 2010 22:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Защо интересни мачове не ги дават по националните телевизии?

Мнениеот Right_side » 02 юни 2011 17:07

една причина - който дава парите ,той поръчва музиката
Българийо, събуди се!!!

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Защо интересни мачове не ги дават по националните телевизии?

Мнениеот shotgun blues » 02 юни 2011 17:25

какви 25 - 30 лева на месец за кабелна за да хващаш тези канали ,ти си луд честно бахти тъпата тема ,аз плащам 10 лева на месец кабелна и си ги хващам :shock: :shock: :shock: и за какво ти е Нова Спорт след като най-интересните мачове ги дават по ДИЕМА :shock: :shock: :shock:
та то вече е по евтино да имаш цифрова от кабелна
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Chelsea Forever
Мнения: 2119
Регистриран на: 08 мар 2011 14:31
Контакти:

Re: Защо интересни мачове не ги дават по националните телевизии?

Мнениеот Chelsea Forever » 02 юни 2011 17:27

mishki написа:PRO BG сега вече BTV ACTION, като беше про бг имаше я на кабеларката.Сега незнам, но сигурно пак е има а и Нова се хваща на кабеларка така, че леко тъпа тема :idea:

Да преди се хващаше Про бг,но сега няма бтв екшън!

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13808
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Защо интересни мачове не ги дават по националните телевизии?

Мнениеот Pichichi » 02 юни 2011 17:33

Ами не всички имат кабелна или интернет . Според мен от А група трябва да се дава поне по 1 мач
на седмица по БНТ . Вече който иска ШЛ и клубни първенства да си намира начин !
Про БГ се хващаше и на антена (и самата телевизия като новини и филми беше по-добра от БТВ),
вярно с малко лошо качество но ставаше за гледане ако си запален по родния шампионат .
Ама откакто са БТВ Екшън забравете , най-тъпото е че някой хитреци(оператори) се изхитриха с
някакъв промоционален пакет за малка сума в който имаше БТВ Екшън но само за няколко месеца
а клиентите им подписаха договори за 1 г. !!! И сега или минават на по-скъп план или не гледат
А група а доста хора само заради нея си пуснаха тази услуга !!!Говоря за по-малките градове ,
имам познати там които до тази пролет никога не си бяха пускали кабелна а и не им е трябвала
и след тази врътка на операторите ми казаха че като им изтече договора няма да си го подновят .


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта