Н.Александров и Русе

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

velinsky
Мнения: 464
Регистриран на: 13 авг 2008 08:12
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот velinsky » 12 апр 2010 14:27

Мислех да спра с "извинението " на журналиста Александров,но ти ме провокира с фамозните ти определения за проспериращ клуб,въпреки че липсват традиции и зрители на стадиона,какъвто е Литекс!Забрави какво е в момента и си представи какво ще стане когато батянята,благодетелят,батюшката го гръмнат!?Колкото и жестоко да звучи това неминуемо ще стане,защото колкото и да се опитва да си изчисти бизнеса,този мафиот израстнал от посредствен борец е престъпник.Това че държавата,засега,си затваря очите пред далаверите му нищо не означава!Та какво ще стане след гибелта му?Не се надявай,че някой друг ще си вложи парите в Литекс след това....и тук се намесват традициите,защото след смъртта на доказани мафиоти като Жоро Илиев или Илия Павлов,футболните клубове,чрез които те перяха пари не изчезнаха-жив пример Локо Пловдив.Защо?Защото на Лаута ходят хиляди,подкрепящи чернобелите и извън Пловдив,защото огънят на любовта към този клуб с традиции не е изчезнал.Дунав бе изпаднал в несъстоятелност и потъна в зоните заради глупавите решения на друг мафиот,но не потъна,не изчезна от картата за разлика от съгражданите ни еднодневки от "Раковски"/клуб създаден и закрит от русенски престъпници/.Пак защо?Заради традициите и любовта на хората/4000 зрители на мач от Б група в дъжда...между другото колко са били зрителите в Ловеч на мачовете от евротурнирите?/.Това имах предвид като ти говоря за традиции и огън...но ще го разбереш вероятно след....това!

gonzo_levski
Мнения: 57
Регистриран на: 06 фев 2010 10:59
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот gonzo_levski » 12 апр 2010 14:40

Град като Русе трябва да има отбор в А група. Традиции и други глупости ОК така да бъде. Хората в Русе са зажаднели за футбол. От както Дунав са първи тук на стадиона в Русе се събират минимум 3000 4000 най-малко. Представете си в мач от А група колко народ ще гледа мача на стадиона. Ники Александров да си говоеи квото иска. Има право на мнение казва си го, но не трябва от 1 човек да се обиждаме НИЕ РУСЕНЦИТЕ. Дунав А група ;) ;) ;)

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот PFC Litex » 12 апр 2010 14:48

velinsky написа:Мислех да спра с "извинението " на журналиста Александров,но ти ме провокира с фамозните ти определения за проспериращ клуб,въпреки че липсват традиции и зрители на стадиона,какъвто е Литекс!Забрави какво е в момента и си представи какво ще стане когато батянята,благодетелят,батюшката го гръмнат!?


Мнение изстискано през призмата омраза.
Сега искам да ми покажеш един-единствен клуб в България, който може да съществува на високо спортно-техническо ниво без да има стабилен финансов благодетел.

Кога ще разберете един път завинаги, че у нас още не сме дорасли да момента които и да е клуб да се издържа на около 60% от феновете си.

gonzo_levski написа:Град като Русе трябва да има отбор в А група. Традиции и други глупости ОК така да бъде. Хората в Русе са зажаднели за футбол. От както Дунав са първи тук на стадиона в Русе се събират минимум 3000 4000 най-малко. Представете си в мач от А група колко народ ще гледа мача на стадиона. Ники Александров да си говоеи квото иска. Има право на мнение казва си го, но не трябва от 1 човек да се обиждаме НИЕ РУСЕНЦИТЕ. Дунав А група ;) ;) ;)


Кой е казал, че град като Русе не трябва да има отбор в "А" група?
Влиза Дунав в "А" група, където разходите са в пъти по-големи.
С какъв бюджет разполага клуба?
Ще ми е интересно някой да постне снимки и да сподели за състоянието на ДЮШ им.
Всички знаем, че стадионите у нас са в окаяно състояние, те какви планове имат за техния стадион за да придобие някакво минимално европейско равнище.
Ей тези неща визираше Ники.

Това за базите важи за всеки един клуб у нас с изключение на Черноморец. Хора живеем в 21 век, а отборите ни играят на ливади и за това не са виновни БФС, може би имат вина. че им дават лиценз и толкова, но ако не им дадат лиценз за стадиона тогава какво ще правят в Русе, Търново, Локо София, ЦСКА, Литекс, Локо Пд и т.н.?
Последна промяна от PFC Litex на 12 апр 2010 14:54, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
pumpo
Мнения: 1060
Регистриран на: 07 мар 2010 00:21
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот pumpo » 12 апр 2010 14:52

PFC Litex написа:
velinsky написа:Мислех да спра с "извинението " на журналиста Александров,но ти ме провокира с фамозните ти определения за проспериращ клуб,въпреки че липсват традиции и зрители на стадиона,какъвто е Литекс!Забрави какво е в момента и си представи какво ще стане когато батянята,благодетелят,батюшката го гръмнат!?


Мнение изстискано през призмата омраза.
Сега искам да ми покажеш един-единствен клуб в България, който може да съществува на високо спортно-техническо ниво без да има стабилен финансов благодетел.

Кога ще разберете един път завинаги, че у нас още не сме дорасли да момента които и да е клуб да се издържа на около 60% от феновете си.

Кажи ми ,какъв е интересът в Ловеч към Литекс?!

Потребителски аватар
pumpo
Мнения: 1060
Регистриран на: 07 мар 2010 00:21
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот pumpo » 12 апр 2010 15:00

С какъв бюджет разполага клуба?


Общински пари+пари на по малки фирми.И очакването на нов собственик,врял и кипял във футбола през 90-те като ръководител.
А и 15 мача по 12 000-15 000 средно на мач ,по 3 лв. билет,ето ти едно добро перо в графата приходи ;)
Едно е стадион за 24 000 ,друго стадион за 6 000,от които 4 500 пустеещи седалки,капиш ;)

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот PFC Litex » 12 апр 2010 15:10

pumpo написа:Кажи ми ,какъв е интересът в Ловеч към Литекс?!


Това какво общо има с развитието на един футболен клуб?
Интереса е такъв, каквато е общата картинка на общият интерес и посещаемост в България.
За момента у нас в България посещаемостта е свързана и с демографски причини.
Всички захапвате цифрите, хубаво, но захапвайте всички цифри до края, направете сторниране и извадете съотношенията процентно.

Давам ти за база приблизителното населението на градовете а от теб искам да сметнеш в процентно съотношение посещаемостта.

София - 1 500 000
Пловдив - 400 000
Бургас - 300 000
Варна - 400 000
Стара Загора - 150 000
Перник - 100 000
Благоевград - 90 000
Монтана - 50 000
Ловеч - 30 000
Мездра - 11 000
Своге - 9 000

Хайде сега хипотетично си представи Ловеч да е със 100 000 население, според теб дали средната посещаемост и тя няма да е три пъти повече?
Изображение

Потребителски аватар
pumpo
Мнения: 1060
Регистриран на: 07 мар 2010 00:21
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот pumpo » 12 апр 2010 15:18

Е как може интересът на феновете от града ,да няма нищо общо с футболния клуб,нали тези фенове са източник на приходи на всеки клуб ,или ти никога не си се замислял за това,Гришата е при нас ,пари бол :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот PFC Litex » 12 апр 2010 15:23

pumpo написа:Е как може интересът на феновете от града ,да няма нищо общо с футболния клуб,нали тези фенове са източник на приходи на всеки клуб ,или ти никога не си се замислял за това,Гришата е при нас ,пари бол :lol: :lol: :lol:


От един 30 000 град каква посещаемост очакваш и ми посочи ЕДИН клуб в България който да може да се издържа от билети?

Отговори ми на въпроса по-горе и не го заобикаляй.

Ето ще ти дам елементарен пример при днешните цени.
Хипотетично приемам, че в Ловеч на всеки мач има 10 000 зрители * 2 лева = 20 000 лева.
15 домакинства * 20 000лв = 300 000 лв., с тази сума и отбор от "Б" група няма да може да се издържа за една календарна година.

Критикувайте градивно, а не мненията ви да опират до мига заяждане.

Аз имам лично мое виждане за нещата, но не желая да го споделям, тъй като ми е ясно какви отговори ще последват.
Ще ти дам жокер с въпрос - Колко пъти е по-висока средната заплата в Европа, спрямо България?
Изображение

Потребителски аватар
L_Messi
Мнения: 2649
Регистриран на: 29 мар 2009 11:50
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот L_Messi » 12 апр 2010 18:29

В А група трябва да има само 10 отбора, без значение дали са от София и Пловдив или от Каварна и Банско, стига да имат стабилно ръководство, което да желае да развива футбола в дадения град и да може да си го позволи.

Потребителски аватар
pumpo
Мнения: 1060
Регистриран на: 07 мар 2010 00:21
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот pumpo » 12 апр 2010 18:47

L_Messi написа:В А група трябва да има само 10 отбора, без значение дали са от София и Пловдив или от Каварна и Банско, стига да имат стабилно ръководство, което да желае да развива футбола в дадения град и да може да си го позволи.

Oбоснови се ,защо в А група ,трябва да има 10 отбора?
Колко ще са изпадащите?Колко ще влизат от Б група и каква ще е структурата на Б група?


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта