Н.Александров и Русе

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Гуу
Мнения: 1624
Регистриран на: 11 дек 2009 21:43
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот Гуу » 12 апр 2010 11:16

Какво пък сте се разкрякали ?
Какво каза Ники Александров, което не вярно ?
Никаде не е казано, че задължително Дунав и Етър трябва да са в "А" група. По-добрите ще оцелеят, това положението. Това че има хора, които не изплюват задължителните, научените преди това шаблони, не означава, че не са прави. Вие искате той да ви гали ушите, да обяснява "какъв срам за футбола е, че Русе и Велико Търново нямат отбор в "А" група", и не приемате всяко различно от това мнение.
Някой беше задал въпросът, какво ще стане, ако София остане без отбор в "А" група, ами нищо няма да стане, ще стане това, което ставаше, когато Пловдив беше без отбор в елита.
Колкото до традициите, които имат Дунав и Етър, ами вижте, Нотингам Форест също имат традиции, но къде са те сега, и къде бяха през последните години, къде са Лийдс, къде бяха Наполи до преди няколко години ?

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот msm » 12 апр 2010 11:17

Apostola написа:Веднага ти отговарям от моя гледна точка, без да ангажирам никого с това мнение! Един от основните проблеми за тая безъбост за мен, е че не се подбират подходящите момчета от малки! Не от всяко дърво става свирка! Ще ти дам един елементарен пример! В момента поритвам за аматьорския Самоводене, който е първи в регионалната ни А група! Догодина живот и здраве влизаме във В! Ако ти кажа колко кадърни момчета играят, с каква жар и страст! Готови са терена да изорат и то срещу "грандове" като Янтра Драганово например! Полувината от тях са прибрани да играят от малкия Етър, понеже видиш ли за да играеш там трябва да си платиш едни скромни сумички, които не искам да цитирам. На тяхно място играят едни мърдици, на които татенцата решили, че трябва да станат футболистчета! Кихат се парици! Играят кози, а ти искаш игра! Е няма как да стане! Имам по-малки познати, които са ми разказвали ужасни неща за подготовките на малките в отбори като Левски, Литекс...! За какво говорим? А на първо място за мен, за да играеш футбол трябва да го усещаш от вътре! Да има чувство! Да ревеш, като падаш и да ревеш като биеш! Докато играят бездушни трупове по терена така ше е! Няма спасение! Провокира ме и стана малко лично извинявам се за което! ;)

Ами почти стигаме до консенсус. Твоят пример показва точно това, че играят парите и положението , а не качеството. За какво говорим тогава. За какви терени и заплати може да става въпрос, след като играят мамини синчета? За това и спортът ни умира във всичките си разновидности.

velinsky
Мнения: 464
Регистриран на: 13 авг 2008 08:12
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот velinsky » 12 апр 2010 11:18

Странни метаморфози стават с играчите-раздават се както казваш,изяждат и трева на терените,плачат,когато падат ,правят го и като бият в родните си отбори...а като ги вземат грандовете на килограм-стоят на пейката/обикновено заради чужденци или мениджърски интереси и комисионни/,загубват си ищаха за игра,загубват си и футболните качества,поради липса на игрова практика,след това са продавани или отстъпвани на безценица на никакви азерски отбори и ...потъват!Това защо?Защото грандовете купуват за сметка на неплатени данъци,осигуровки,неизпълнени обещания към отборите от които са взели играчите!Ето случая с Мездра!Те имат да вземат пари от ЦСКА,затова са принудени да наемат частна фирма за охрана.Това е-не толкова финансово стабилни отбори са превзели ерархията във футбола ни,колкото отбори с протекции,които не плащат!А честните,които едвам издържат са смачквани!

velinsky
Мнения: 464
Регистриран на: 13 авг 2008 08:12
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот velinsky » 12 апр 2010 11:24

Гуу написа:Какво пък сте се разкрякали ?
Какво каза Ники Александров, което не вярно ?
Никаде не е казано, че задължително Дунав и Етър трябва да са в "А" група. По-добрите ще оцелеят, това положението. Това че има хора, които не изплюват задължителните, научените преди това шаблони, не означава, че не са прави. Вие искате той да ви гали ушите, да обяснява "какъв срам за футбола е, че Русе и Велико Търново нямат отбор в "А" група", и не приемате всяко различно от това мнение.
Някой беше задал въпросът, какво ще стане, ако София остане без отбор в "А" група, ами нищо няма да стане, ще стане това, което ставаше, когато Пловдив беше без отбор в елита.
Колкото до традициите, които имат Дунав и Етър, ами вижте, Нотингам Форест също имат традиции, но къде са те сега, и къде бяха през последните години, къде са Лийдс, къде бяха Наполи до преди няколко години ?

Именно!Гореспоменатите отбори бяха изхвърлени или принудени от финансова гледна точка да минат назад в ерархията!А на нашите т.н. грандове само им се галят ушите при подобни провинения.Защо ли?Защото ще се вдигнат феновете им и пияни и дрогирани под ръководството на мустакати идеолози и шкембелии лидери ще блокират родната ни централа и ще създадат дискомфорт на шефовете и!Никой не оспорва,че в майсторската група имат място само изрядни отбори с нужното класиране!!Думата ми бе,че за такива са нарочени провинциалните отбори единствено от господин журналиста Н.Александров!

Потребителски аватар
Apostola
Мнения: 223
Регистриран на: 29 май 2008 18:15
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот Apostola » 12 апр 2010 11:31

msm написа:
Apostola написа:Веднага ти отговарям от моя гледна точка, без да ангажирам никого с това мнение! Един от основните проблеми за тая безъбост за мен, е че не се подбират подходящите момчета от малки! Не от всяко дърво става свирка! Ще ти дам един елементарен пример! В момента поритвам за аматьорския Самоводене, който е първи в регионалната ни А група! Догодина живот и здраве влизаме във В! Ако ти кажа колко кадърни момчета играят, с каква жар и страст! Готови са терена да изорат и то срещу "грандове" като Янтра Драганово например! Полувината от тях са прибрани да играят от малкия Етър, понеже видиш ли за да играеш там трябва да си платиш едни скромни сумички, които не искам да цитирам. На тяхно място играят едни мърдици, на които татенцата решили, че трябва да станат футболистчета! Кихат се парици! Играят кози, а ти искаш игра! Е няма как да стане! Имам по-малки познати, които са ми разказвали ужасни неща за подготовките на малките в отбори като Левски, Литекс...! За какво говорим? А на първо място за мен, за да играеш футбол трябва да го усещаш от вътре! Да има чувство! Да ревеш, като падаш и да ревеш като биеш! Докато играят бездушни трупове по терена така ше е! Няма спасение! Провокира ме и стана малко лично извинявам се за което! ;)

Ами почти стигаме до консенсус. Твоят пример показва точно това, че играят парите и положението , а не качеството. За какво говорим тогава. За какви терени и заплати може да става въпрос, след като играят мамини синчета? За това и спортът ни умира във всичките си разновидности.

Благодаря за разбирането! Отговорих ти, щото си от старата школа и си човек на място! Усещаш истинската страна на нещата! Малко ти е множко червеното, но иначе нямаш грешка! :) Последното беше в кръга на шегата! Знаем се все пак! ;)
Дела трябват,а не думи!

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот msm » 12 апр 2010 11:33

velinsky написа:Странни метаморфози стават с играчите-раздават се както казваш,изяждат и трева на терените,плачат,когато падат ,правят го и като бият в родните си отбори...а като ги вземат грандовете на килограм-стоят на пейката/обикновено заради чужденци или мениджърски интереси и комисионни/,загубват си ищаха за игра,загубват си и футболните качества,поради липса на игрова практика,след това са продавани или отстъпвани на безценица на никакви азерски отбори и ...потъват!Това защо?Защото грандовете купуват за сметка на неплатени данъци,осигуровки,неизпълнени обещания към отборите от които са взели играчите!Ето случая с Мездра!Те имат да вземат пари от ЦСКА,затова са принудени да наемат частна фирма за охрана.Това е-не толкова финансово стабилни отбори са превзели ерархията във футбола ни,колкото отбори с протекции,които не плащат!А честните,които едвам издържат са смачквани!

А пък ти, май не знаеш за какво си пуснал темата. Първо ти е виновен Н.Александров , че е споменал Русе, после са ти виновни привържениците, че не зачитали Зарко Мачев,а накрая го обърна и за неизплатени данъци и обещания. Явно изобщо не си гледал БТВ и интервюто, а просто те чеше крастата да плюеш по ЦСКА.

Потребителски аватар
Apostola
Мнения: 223
Регистриран на: 29 май 2008 18:15
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот Apostola » 12 апр 2010 11:34

Гуу написа:Какво пък сте се разкрякали ?
Какво каза Ники Александров, което не вярно ?
Никаде не е казано, че задължително Дунав и Етър трябва да са в "А" група. По-добрите ще оцелеят, това положението. Това че има хора, които не изплюват задължителните, научените преди това шаблони, не означава, че не са прави. Вие искате той да ви гали ушите, да обяснява "какъв срам за футбола е, че Русе и Велико Търново нямат отбор в "А" група", и не приемате всяко различно от това мнение.
Някой беше задал въпросът, какво ще стане, ако София остане без отбор в "А" група, ами нищо няма да стане, ще стане това, което ставаше, когато Пловдив беше без отбор в елита.
Колкото до традициите, които имат Дунав и Етър, ами вижте, Нотингам Форест също имат традиции, но къде са те сега, и къде бяха през последните години, къде са Лийдс, къде бяха Наполи до преди няколко години ?

Никой не "кряка"! Тук се коментира само! Колкото и странно да звучи, да! Толкова грешно си ни разбрал думите, че дори не мисля да те коментирам! Ако желаеш прочети отново какво сме написали и тогава пускай коментари! Жив и здрав! ;)
Дела трябват,а не думи!

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот msm » 12 апр 2010 11:39

Apostola написа:Благодаря за разбирането! Отговорих ти, щото си от старата школа и си човек на място! Усещаш истинската страна на нещата! Малко ти е множко червеното, но иначе нямаш грешка! :) Последното беше в кръга на шегата! Знаем се все пак! ;)

И аз благодаря за оценката! А що се отнася до червеното, възможно е да личи ;) . Иначе , как да твърдя , че съм фен? Но, пък спорта, като такъв, винаги ще си остане най-важното нещо в живота ми. Не зависимо от цветовете му.

Потребителски аватар
Гуу
Мнения: 1624
Регистриран на: 11 дек 2009 21:43
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот Гуу » 12 апр 2010 11:41

velinsky написа:
Гуу написа:Какво пък сте се разкрякали ?
Какво каза Ники Александров, което не вярно ?
Никаде не е казано, че задължително Дунав и Етър трябва да са в "А" група. По-добрите ще оцелеят, това положението. Това че има хора, които не изплюват задължителните, научените преди това шаблони, не означава, че не са прави. Вие искате той да ви гали ушите, да обяснява "какъв срам за футбола е, че Русе и Велико Търново нямат отбор в "А" група", и не приемате всяко различно от това мнение.
Някой беше задал въпросът, какво ще стане, ако София остане без отбор в "А" група, ами нищо няма да стане, ще стане това, което ставаше, когато Пловдив беше без отбор в елита.
Колкото до традициите, които имат Дунав и Етър, ами вижте, Нотингам Форест също имат традиции, но къде са те сега, и къде бяха през последните години, къде са Лийдс, къде бяха Наполи до преди няколко години ?

Именно!Гореспоменатите отбори бяха изхвърлени или принудени от финансова гледна точка да минат назад в ерархията!А на нашите т.н. грандове само им се галят ушите при подобни провинения.Защо ли?Защото ще се вдигнат феновете им и пияни и дрогирани под ръководството на мустакати идеолози и шкембелии лидери ще блокират родната ни централа и ще създадат дискомфорт на шефовете и!Никой не оспорва,че в майсторската група имат място само изрядни отбори с нужното класиране!!Думата ми бе,че за такива са нарочени провинциалните отбори единствено от господин журналиста Н.Александров!


Поминалата година ЦСКА бяха изхвърлени от европейските турнири, но тогава нито ни се галеха ушите, нито пък се вигнаха дрогирани и пияни фенове да блокират централата. Ако не предстоеше подписването на договор за телевизионно излъчване, сигурно щяхме да бъдем изхърлени от елита въобще. Никой не го е страх от феновете на така наречините ни грандове, и въпросните фенове по никакъв начин не биха могли да създадат дискомфорт на шефовете в БФС, просто защото на мачовете на въпросните ни грандове, ходят около 2-3 хил човека. Да му се невиди, те на мачове не ходят, та какви протести, какви безредици, какви пет лева ?
Ако някой може да създаде дискомфорт на Борислав Михайолов, то това са определено малките отбори, просто защото Михайлов се нуждае от гласовете им, за да му продължи мандата като президент на БФС. Михайлов няма да изгода да дразни въпросните провинциални клубове, просто защото бъдещето му зависи от тях. На него му е все тая дали става въпрос за ЦСКА и Левски или пък за Малеш Микрево и Долно Нагорнище, така или иначе гласовете им са изравнени. Ето защо "А"група е с толкова отбори (ако можеше сигурно щеше да ги направи повече), ето защото Михайлов го е страх да пипне по-сериозно отборите за лицензи, че случайно да не обиди някой. Мисълта ми е, че е смешно да се говори за подкрепа на грандовете, като подкрепените отбори в последните години са именно малките и бедни тимове от селца и паланки. ;)

velinsky
Мнения: 464
Регистриран на: 13 авг 2008 08:12
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот velinsky » 12 апр 2010 11:42

msm написа:
velinsky написа:Странни метаморфози стават с играчите-раздават се както казваш,изяждат и трева на терените,плачат,когато падат ,правят го и като бият в родните си отбори...а като ги вземат грандовете на килограм-стоят на пейката/обикновено заради чужденци или мениджърски интереси и комисионни/,загубват си ищаха за игра,загубват си и футболните качества,поради липса на игрова практика,след това са продавани или отстъпвани на безценица на никакви азерски отбори и ...потъват!Това защо?Защото грандовете купуват за сметка на неплатени данъци,осигуровки,неизпълнени обещания към отборите от които са взели играчите!Ето случая с Мездра!Те имат да вземат пари от ЦСКА,затова са принудени да наемат частна фирма за охрана.Това е-не толкова финансово стабилни отбори са превзели ерархията във футбола ни,колкото отбори с протекции,които не плащат!А честните,които едвам издържат са смачквани!

А пък ти, май не знаеш за какво си пуснал темата. Първо ти е виновен Н.Александров , че е споменал Русе, после са ти виновни привържениците, че не зачитали Зарко Мачев,а накрая го обърна и за неизплатени данъци и обещания. Явно изобщо не си гледал БТВ и интервюто, а просто те чеше крастата да плюеш по ЦСКА.

Много внимателно я гледах :) Но явно има доста привърженици на ЦСКА,които се явяват адвокати на всичко червено/не визирам теб въпреки,че отдалеч личи фенското ти/,и ме провокират с различни неща от написаното от мен,та реших да не оставам длъжен на всички тях,затова им отговарям!Колкото до ЦСКА,и дядо ми и баща ми/вече покойници/,бяха привърженици на ЦСКА.Аз също имах такива уклони/докато през 1983 та във Варна се влюбих в Юнайтед/,бях/въпреки че съм от Русе/ на мачовете с Нотингам,Ливърпул,Реал Сосиедад,Валенсия,Байерн,Барселона и мога да те уверя,че бяхме цели сектори с фенове от провинцията!Колкото до сегашното ЦСКА-това не бе онова великото-сега се управлява от луди шамани/Атанасов/,дебели дебили/Ангелов/,които насъскват за своя собствена изгода феномете,които в голямата си част са неуравновесени,млади,луди/в добрия смисъл/.И гореспоменатите дебили и мустакати идиоти ги правят да сквернят името на футбола въобще.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта