Н.Александров и Русе

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

velinsky
Мнения: 464
Регистриран на: 13 авг 2008 08:12
Контакти:

Н.Александров и Русе

Мнениеот velinsky » 12 апр 2010 09:07

Какво има против господин журналиста към родния ми град?И днес по BTV и преди месец по Ринг от думите му струи някакво гадно чувство към Русе и Велико Търново.В смисъл,че няма нищо лошо,дори напротив??? Русе и Търново да бъдат заличени от футболната карта на страната????!!!!Нямали база,нямали традиции,нямало да свърши света,ако изчезнат от футбола ни!Искам да го попитам дали е идвал скоро на мач на "Дунав"?На Градския стадион ходят минимум по 3-4000 зрители/колкото на мачове на любимия му червен клуб/,теренът е в доста по-добро качество от на повечето клубове в т.н. Майсторска група/ако цитирам съперници на ЦСКА в Европа,които оприличиха терена на "Българска армия" като "пасбище за кози"/.Традиции....легендите на червените Георги Велинов,Никола Христов,Анатоли Нанков,Зарко Мачев да не са се пръкнали на Панчарево?Публиката на Дунав,която и сега и преди и за в бъдеще е подкрепяла,подкрепя и ще подкрепя безрезервно в Русе и навсякъде своя любим тим,без да се мъчи да се бие с невинни бащи и деца,привърженици на противниковия тим дали е по-лоша от тази на Г-н Димитър Ангелов?
Надявам се,че не съм разбрал правилно господин журналиста!Искрено се надявам "Дунав" да играе наесен с прехваления му любим тим и да му се изясни кой трябва да бъде заличен от футболната карта на България!

Потребителски аватар
fire
Мнения: 1130
Регистриран на: 08 фев 2010 18:52
Skype: няма
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот fire » 12 апр 2010 09:24

Същ огледах участието му бтв и отново господин Александров ме изуми със странните си критерии и неоснователните си примери например: Никито даде един пример с Германия,че там Мюнхен оставал без отбор в елита и в това нямало нищо лошо!? ОК,чудя се,дали ако и у нас столицата ни остане без нито един отбор в елита,от където е и неговия любим клуб,господина ще говори подобни неща със същата лекота? Естествено че не!

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот POPCORN » 12 апр 2010 09:28

Всеки си има мнение!Никой не ви кара на сила да се съгласявате с Н.Александров!Аз въобще как може да се впрягате на думите на човек, на който не го познавате дори!Така мисли , така говори.вие кво комплексирани сте нещо ли?Щом ви влиае мнението на някой, чак толкова много....явно!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
Irish stout
Мнения: 1844
Регистриран на: 08 апр 2008 13:15
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот Irish stout » 12 апр 2010 09:29

Изобщо не се учудвайте. Субектът Н. Александров е рядко комплексирано същество. Ако имаш възможност да намериш коментарите му по адрес на пловдивското дерби, ще видиш, че от все ред там струи евтина злобичка на едно малко просто човече.
СВЕЩЕНОТО ЧЕРНО-БЯЛО РАЙЕ СЕ НАДЯВА НЕ НА ТЯЛОТО, А НА ДУШАТА! И ТО НЕ СЕ ПРОДАВА И НЕ СЕ ПОДАРЯВА: ЗА НЕГО СЕ ВОЮВА, ЗА ДА ГО ЗАСЛУЖИШ ПРЕД ТЕЗИ ФЕНОВЕ, КОИТО НАЙ-ДОБРЕ ЗНАЯТ ЦЕНАТА МУ!

Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот kokic1986 » 12 апр 2010 09:32

"Дунав" Русе и "Етър" Велико Търново отбори без традиции ??? :lol: :lol: :lol:
Никито май тотално е изперкал - та това са едни от футболните центрове на България :roll:

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот Бижутера » 12 апр 2010 09:36

[offtopic]Какво е казал бе, аз пак нищо не съм чул.... :mrgreen:[/offtopic]
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот msm » 12 апр 2010 09:53

Явно някой е слушал с други части на тялотото си , освен с ушите. Темата на разговор, не е била за отбори с традиции, а дали ще се оправи БГ футбола. А, изказване беше именно за това, че ако има отбори, които имат базите (според критерия за лицензиране) и качеството на игра да се преборят за класиране в намалена от към отбори А група, то няма никакво значение от кой град са. Самият пример , който даде с Германия показва точно това, че даже и столицата да остане без отбор в А група, няма да е края на света. Май наистина имате някакви комплекси,както каза POPKORN, защото не чувате това, което слушате. Какво значение има, че Дунав, Етър, Ботев Вр.,Спартак Пл. и други подобни имат традиции, след като шампион ще е Литекс, който няма такива, но има бази и отбор за това? Именно това е идеята, не традициите да играят , а възможностите!

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот msm » 12 апр 2010 09:59

Бижутера написа:[offtopic]Какво е казал бе, аз пак нищо не съм чул.... :mrgreen:[/offtopic]

[offtopic]Изслушай видеото и ще разбереш. http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/vid ... TsSKA.html[/offtopic]

killamasta
Мнения: 248
Регистриран на: 21 сеп 2008 20:51
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот killamasta » 12 апр 2010 09:59

Така си е :) Традициите са си традиции,никой не го оспорва,но не играят те.

Потребителски аватар
Apostola
Мнения: 223
Регистриран на: 29 май 2008 18:15
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Re: Н.Александров и Русе

Мнениеот Apostola » 12 апр 2010 10:17

Всеки един отбор, колкото и малък да е той, си има свои мечти и цели. Играе според тоягата, както се казва, особено и в положението, е което се намира татковината ни! Вярно е, че не всеки разполага с необходимите ресурси и бази, за да поддържа едно ниво нормално за нашите стандарти, но поне се полагат някакви усилия! Като привърженик на виолетовите, мога да кажа, че винаги с трепет посещавам стадион "Ивайло" , когато имам възможност разбира се! Изживявам всяка победа или загуба, също както и ако играе Левски примерно! Да не забравяме, че и малките също имат мечти, да не говорим как три от тия малки точно са на полуфинал за купата на България, а през миналите години същите тези малки, като Дунав, Етър, Локо Г.О. са се представяли повече от достойно в А група! Справка 1991г. .....Уважение към всеки един отбор, без начение какъв е той, най-малко към труда му! ;)
Дела трябват,а не думи!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта