КАЖЕТЕ МИ ДО КЪДЕ ЩЕ ГО ДОКАРАМЕ???

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

lifesaver
Мнения: 37
Регистриран на: 04 юни 2008 13:08
Контакти:

КАЖЕТЕ МИ ДО КЪДЕ ЩЕ ГО ДОКАРАМЕ???

Мнениеот lifesaver » 09 окт 2008 13:33

...ако така се гаврим с Апостола?

http://vbox7.com/play:8468a166&ef=1

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: КАЖЕТЕ МИ ДО КЪДЕ ЩЕ ГО ДОКАРАМЕ???

Мнениеот POPCORN » 09 окт 2008 13:46

първо брато тя въбоше незнае кой е Левски!И не и пука обеден съм в това!Второ никой не е виновен, че вие сте си избрали името на Апостола!Това е футбол а не история!Футбола е много ралзично от историята!Аз примерно не свързвам с нищо отобра Левски с човека Левски!Левски е един и той е бил човек!Борил се е за свободата на България!Футболен клуб Левски е просто един футболен клуб който незнам за какво се бори, и незнам какви са били причините да се кръсти така!Смисъл нито искам обиждам някой но просто за мене няма никва вързка футбола с Апостола!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
di6ka
Мнения: 65
Регистриран на: 14 юли 2008 14:54
Контакти:

Re: КАЖЕТЕ МИ ДО КЪДЕ ЩЕ ГО ДОКАРАМЕ???

Мнениеот di6ka » 09 окт 2008 14:07

POPCORN виж сега"брато" ти някъде да я чу хавайката да казва "К.р за фк Левски".Не? Ами как ще чуеш като някой от твоите зурлоподобни приятели( не се засягай) си прави гаргара с АПОСТОЛА.Ей заради такива неща хората не напразно ви викат"ТУРЦИ" и "антибългари".Заради такива "шегички" пожелавам най искренно на автора на въпросното клипче бял ден да не види и в турски затвор да попадне. 8-)
http://www.sportno.info/123/Fenovete-na-Cherno-More-se-izgavriha-s-Bulgariia.htmlФеновете на Черно Море се изгавриха с България

Чика Куре
Мнения: 5
Регистриран на: 04 окт 2008 21:04
Контакти:

Re: КАЖЕТЕ МИ ДО КЪДЕ ЩЕ ГО ДОКАРАМЕ???

Мнениеот Чика Куре » 09 окт 2008 14:31

Вие сте този който се гаврите с Апостола!!!Кой ви дава правото да носите неговото имае!Не една а 3 хавайки да викат... за Левски не е толко срамно колкото цяла Европа да ви гледа кирливите заядници!Всеки обича и уважа Васил Левски,но той няма нищо с мизерния ви клуб!!!!

tezei
Мнения: 223
Регистриран на: 12 сеп 2008 15:49

Re: КАЖЕТЕ МИ ДО КЪДЕ ЩЕ ГО ДОКАРАМЕ???

Мнениеот tezei » 09 окт 2008 14:57

Чика Куре написа:Вие сте този който се гаврите с Апостола!!!Кой ви дава правото да носите неговото имае!Не една а 3 хавайки да викат... за Левски не е толко срамно колкото цяла Европа да ви гледа кирливите заядници!Всеки обича и уважа Васил Левски,но той няма нищо с мизерния ви клуб!!!!


Абе тарикат, мизерен ти е задника!!! Голяма работа станахте, само дето и вас ви няма в Европа никакви!!!Отворковци шибани!!!

dobermanche
Мнения: 214
Регистриран на: 01 окт 2008 11:47
Контакти:

Re: КАЖЕТЕ МИ ДО КЪДЕ ЩЕ ГО ДОКАРАМЕ???

Мнениеот dobermanche » 09 окт 2008 15:01

От сега нататък да се знае че К*Р за уески се превежда "същото" за ФК УЕСКИ!!!!!!
А иначе човекът ЛЕВСКИ БЕ ВЕЛИК,и винаги ще бъде:))))

tezei
Мнения: 223
Регистриран на: 12 сеп 2008 15:49

Re: КАЖЕТЕ МИ ДО КЪДЕ ЩЕ ГО ДОКАРАМЕ???

Мнениеот tezei » 09 окт 2008 15:32

dobermanche написа:От сега нататък да се знае че К*Р за уески се превежда "същото" за ФК УЕСКИ!!!!!!
А иначе човекът ЛЕВСКИ БЕ ВЕЛИК,и винаги ще бъде:))))


Кур за сливата на майка ти!!!

Потребителски аватар
stramberk
Мнения: 227
Регистриран на: 05 окт 2008 13:15
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: КАЖЕТЕ МИ ДО КЪДЕ ЩЕ ГО ДОКАРАМЕ???

Мнениеот stramberk » 09 окт 2008 16:08

И АЗ МИСЛЯ,ЧЕ Е ВРЕМЕ ДА ОСЪЗНАЯТ СИНИТЕ ФУТБОЛИСТИ КОЙ Е ЛЕВСКИ И ДА ИГРАЯТ ПОНЕ МЕЖДУНАРОДНИТЕ СИ МАЧОВЕ СЪС СЪРЦЕ.МОЖЕ ДА ПАДАТ,НО ДА ИГРАЯТ И ДА ДАДАТ ВСИЧКО ОТ СЕБЕ СИ.ЧЕ ТАКА ОСРАМВАТ ВСИЧКИ НАС И РОДИНАТА НИ С БАШИБОЗУШКИТЕ СИ МАЧОВЕ.ФЕНОВЕТЕ ИМ СА НЕЩО ДРУГО-ТЕ ВИНАГИ СА БИЛИ НА НИВО.

lokosf_fan
Мнения: 97
Регистриран на: 16 сеп 2008 15:01

Re: КАЖЕТЕ МИ ДО КЪДЕ ЩЕ ГО ДОКАРАМЕ???

Мнениеот lokosf_fan » 09 окт 2008 16:19

to4no ti li go kazva6 s tvoito selsko otbor4e sliven su6toto kato litex kupuvat ma4ove i sudii i s eradvat ama nie 6te vi 6ibame

northss
Мнения: 21
Регистриран на: 18 сеп 2008 23:28
Контакти:

Re: КАЖЕТЕ МИ ДО КЪДЕ ЩЕ ГО ДОКАРАМЕ???

Мнениеот northss » 09 окт 2008 16:26

Тъпи турци дано не почнете да се гаврите с името и на другия ВЕЛИК ХРИСТО БОТЕВ БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ кур за ЦС*ка САМО ЛЕВСКИ


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта