Момиров,Гергинов,Перуков и всички журналисти!

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

joro65
Мнения: 752
Регистриран на: 02 ное 2009 00:32
Skype: KOMAZEC
Контакти:

Момиров,Гергинов,Перуков и всички журналисти!

Мнениеот joro65 » 27 ное 2009 20:56

Събрали се да коментират днес мача.Ама неграмотност и безхаберие колкото искаш.И няма един свестен журналист да зададе един свестен въпрос!!!Обяснява Гергинов ,че според него продължение от 3 мин било съвсем нормално и ако бил той съдия,щял да иска да свърши колкото си може по бързо този кошмарен мач!!!!Ужас....та това бе един от малкото двубои,които бяха интересни в нашето умряло първенство.....Не може да ти се иска да свършва по бързо,защото хората за тожа са си платили билети и кабелна,за да гледат нещо ,като футбол.Иначе всеки съдия би могъл да вдигне 5 мин продължение на ЦСКА-Локо Мз при резултат 4:0,но какво да видим в тези продължения??Съдиите у нас се опитват да убиват всячески футбола .Има засада след дълъг пас и топката попада във вратаря,който спокойно може да продължи бързо играта,точно тогава се намесва нашия човек и надува свирката,следва уточнение къде точно е била засадата и отидоха 2 мин!Авантажа(може би защото е чуждица)е непозната за наште рефери дума.За какво им е да се забързва играта,да има повече положения,повече спорни моменти....нали са отишли там да изкарат мача без скандал и да си вземат 1000 лева,а зрителите-кучетата ги яли.Нали не те дават парите.Гергинов сравнява влизането на Кишишев с това на Минев.!!!!!Единият явно се стреми да спре атака на противника(при първия картон) и да му строши крака(при втория)без въобще да гледа топката,а Кишишев следи 5 секунди топката и почти не вижда мангала,който уж закачил с крака .Закачил ама друг път....гнусна симулация от Зе ,както и при втория картон на Кишишев.Гнусна симулация на другия мангал.Мача Свиленград-ЦСКА.....последна минута,откъсва се нападател на домакините и Котев го поваля.Не си сигурен дали има фал,не си му дал червен картон....добре,ами после шматко зашо даваш стената да е на 5 метра и защо след като имаше 2 мин разправии при този фал,свириш на секундата след 3 мин продължение???Да не би да вземат да вкарат Свиленград и да стане мача интересен за зрители на стадиона и по Тв.Много важно зрителите ,нали на него мача ше му мине спокойно.Докога така се чудя??А шом тези дето учат съдиите как да свирят ,не забелязват тези моменти,няма скоро да излизаме опт блатото.Лошо ,че и самозвани журналисти не виждат тези неща а си защитават тяхни си тези в зависимост от това на кой отбор за привърженици и кой ще ги вземе януари в Кипър.Днес гледам първите 30 мин на Пирин -Сливен.Скучно ,но и съдиите се опитват по всякакъв начин да го направят по скучно.Откъсва се нападател на Пирин сам срешу вратаря и съдията вдига засада.Дават повторение,ами той покрит с цял метър!Ама на коментатора и дума не мисли да каже за това.Викам си ,Лечков е обработил Керезов.Само след 10 мин,съшото в другата посока,значи не е Лечков,а простите съдии гледат мача да им е по лесен,а зрителя моментално изпуска 2 хубави момента и може би голове.Ама на тях не им пука.....нали си взимат париците.А какъв ли скандал ще им вдигне някой за една засада(я има хубаво повторение,я не),ама за един гол от засада ще им разкатаят фамилиите!А зрителите и публика.....много важно.Те за това и този рядък животински вид е вече на изчезване(публика и зрители имам в предвид)Много още има какво да се каже по темата за измъкване на футбола ни от блатото,но за днес ми стига....боли ме ,яд ме е,но това май е реалността в момента!
Изображение


chelseabg
Мнения: 1167
Регистриран на: 19 юли 2009 14:03
Контакти:

Re: Момиров,Гергинов,Перуков и всички журналисти!

Мнениеот chelseabg » 27 ное 2009 21:19

Според мен на Момиров му е ясно че Зе симулира,но щеше да стане прекалено да коментира всики положения в полза на Литекс.
Иначе отвсякъде симулация падна като застрелян.

venconi
Мнения: 62
Регистриран на: 08 сеп 2009 15:19
Контакти:

Re: Момиров,Гергинов,Перуков и всички журналисти!

Мнениеот venconi » 27 ное 2009 21:30

Работата наистина е страшна. Тези гнусни отбори с имена уевски, цецка направиха сами системата, а сега са недоволни от нея :). Такава наглост няма на света. Не стават една година шампиони и започват да плюят по всичко- това са нашите грандове. Ако някой от тях не е шампион , значи светът е свършил. Ми направете си тогава лига и играйте.Другите отбори били слаби, ами нали вие съсипахте всичко, само и само светът да се върти около вас . Като останат 10 отбора кой ще ви пуска точки , а ! Били на ниско ниво другите :), ами бийте ги тогава, ама не ...дупят ви се , щото иначе лошо.Направо ми се повръща от вас, боклуци ! ! ! Пожелавам си да настъпи най-хубавия ден когато отидете да играете в някоя друга лига ако ще и да е шампионска, най-важното да ви няма, защото вие господа от голямото добро утро, разваляте всичко хубаво в нашия футбол или по-точно ебахте майката на всичко хубаво !

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Момиров,Гергинов,Перуков и всички журналисти!

Мнениеот ЕМИЛ » 27 ное 2009 21:33

Venkoni ,а ти от кой отбор си бе душко?

venconi
Мнения: 62
Регистриран на: 08 сеп 2009 15:19
Контакти:

Re: Момиров,Гергинов,Перуков и всички журналисти!

Мнениеот venconi » 27 ное 2009 21:38

Хаха , започва се :))))) Пич, не обиждам нито феновете на л, нито на ц.... просто си казвам неутралното мнение....:)))) Иначе , да речем че съм селянин :)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Момиров,Гергинов,Перуков и всички журналисти!

Мнениеот metodito » 27 ное 2009 21:39

Разправях на един съфорумец, привърженик на ЦСКА, че това ще е най-добрия мач през есента. Така щеше да е, но съдията...


venconi написа:Иначе , да речем че съм селянин :)

Е, щом си от София, що скачаш?

mile_bg8
Мнения: 137
Регистриран на: 22 мар 2009 08:50
Контакти:

Re: Момиров,Гергинов,Перуков и всички журналисти!

Мнениеот mile_bg8 » 27 ное 2009 21:52

Бетонната глава не може да допусне ,че има други отбори освен Уевски и Цецка!

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Момиров,Гергинов,Перуков и всички журналисти!

Мнениеот _RoKi_ » 27 ное 2009 21:53

metodito написа:Разправях на един съфорумец, привърженик на ЦСКА, че това ще е най-добрия мач през есента. Така щеше да е, но съдията...


venconi написа:Иначе , да речем че съм селянин :)

Е, щом си от София, що скачаш?
Eми човекът не може ли да си изрази мнението 8-) :roll: По темата,те трябва да са вън,ама кой да ги изгони,като и един свестен не остана :)

Потребителски аватар
Blue_AvalanchE
Мнения: 1072
Регистриран на: 11 май 2009 00:00
Контакти:

Re: Момиров,Гергинов,Перуков и всички журналисти!

Мнениеот Blue_AvalanchE » 27 ное 2009 21:54

venconi написа:Работата наистина е страшна. Тези гнусни отбори с имена уевски, цецка направиха сами системата, а сега са недоволни от нея :). Такава наглост няма на света. Не стават една година шампиони и започват да плюят по всичко- това са нашите грандове. Ако някой от тях не е шампион , значи светът е свършил. Ми направете си тогава лига и играйте.Другите отбори били слаби, ами нали вие съсипахте всичко, само и само светът да се върти около вас . Като останат 10 отбора кой ще ви пуска точки , а ! Били на ниско ниво другите :), ами бийте ги тогава, ама не ...дупят ви се , щото иначе лошо.Направо ми се повръща от вас, боклуци ! ! ! Пожелавам си да настъпи най-хубавия ден когато отидете да играете в някоя друга лига ако ще и да е шампионска, най-важното да ви няма, защото вие господа от голямото добро утро, разваляте всичко хубаво в нашия футбол или по-точно ебахте майката на всичко хубаво !

Не знам за другите, но аз не искам да се съкратява А група. А това за въртенето само около Левски и ЦСКА, медиите според мен се въртят около тях. Ние феновете обичаме отбора си и го подкрепяме отбора си. ;)
ЗАВИНАГИ СИН !
Изображение
ТУК Е ЗЕМЯТА НА БЪЛГАРИТЕ ! ТОВА Е НАШИЯТ СТАДИОН, НАШИЯТ ОТБОР ! НАШИЯТ ЖИВОТ !


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта