Вън Михайлов, Лечков и Венци Стефанов

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Вън Михайлов, Лечков и Венци Стефанов

Мнениеот obi4am_pirin » 12 окт 2021 09:47

До кога ще търпим тази клика?Тези колоси управленци!Докарали българския футбол да това скиори на да ни мачкат с тройка на изкуствени терени!Марш шкембета,кубета,перуки и недоучили образи!В Левски явно са доволни!Харесва им!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Вълчан
Мнения: 4266
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Вън шкембета и кубета

Мнениеот Вълчан » 12 окт 2021 15:03

За съжаление ако спечели Михйлов и си гласувал против него това си е голяма черна точка. Трудно ще достигат средства по програми на Уефа. Същото е като при изборите за кметове. Не спечели ли човек на Герб да забравят за евро фондове и програми по възстановяване на региона.Говоря за по малките и отдалечени градове.

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Вън шкембета и кубета

Мнениеот obi4am_pirin » 12 окт 2021 16:57

Само какви дербита ни чакат с Андора,Гибралтар,Сан Марино!Трагедия!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Вън шкембета и кубета

Мнениеот insaneboy1 » 12 окт 2021 17:50

Жалко, поредното доказателство, че никой не може да спре мафията в тая прогнила държава, независимо в коя сфера е. Тоя боклук остана единственият в историята президент, който подаде оставка и после се върна.

Наглост.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Вън Михайлов, Лечков и Венци Стефанов

Мнениеот ogrizko » 12 окт 2021 20:44

Тия така удобно са се окопали, че мислят до живот да си карат там по приятелски футболно мафиотски кръгове. Трябва на всеки стадион да има плакати "Не искаме Боби Михайлов!!!"....това, че някакви оядени футболни деятели и ръководители дето явно цоцат нещо покрай Боби са гласували за него по баджанашка линия, съвсем не значи, че обикновения фен и зрител и човек иска БФС да се управлява от тия супер нагли и корумпирани ръководители!!! И как ли случайно забраниха на 10 човека от Благоевградска област да се явят на изборите .....абе тия си знаят абсолютно всеки глас и всичко перфектно са си го подготвили, винаги имат в ръкавите някакви вратички, за да не спазят правилата и пак да са там ......и между другото супер прозрачно беше всичко.... предаваше се на един телевизор "изказване 10 мин.", "гласуване", еди какво си..... що не пуснат звук и картина, аз с удоволствие щях да ги гледам..... ама са толкова прозрачни само в схемите си :!: :!: :!:

Наистина се надявам феновете на всички стадиони да сложат плакати срещу Боби, защото това нещо трябва да се промени и тия да се изметат на сила като не искат доброволно и само да ми наглеят по интервюта и прочие...
Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Вън Михайлов, Лечков и Венци Стефанов

Мнениеот paceto » 12 окт 2021 20:58

ogrizko написа:Тия така удобно са се окопали, че мислят до живот да си карат там по приятелски футболно мафиотски кръгове. Трябва на всеки стадион да има плакати "Не искаме Боби Михайлов!!!"....


Мислиш ли, че тези плакати ще ги трогнат и ще си подаде оставката някой? Не виждате ли колко са нагли всичките и го карат на приятелски начела. Сираков ми излиза и ми говори, че нямало как да се отрече от приятелството си с него и ще си даде гласа за Боби, Лечков е на същият принцип и дори няма как да изпусне поста на вице, Венци Стефанов също се блажи от цялата работа.

Може би ще се замислят ако се прави бойкот на всички мачове на Националният да не се ходи на мачовете, въпреки че то в последно време дали има и по 500 човека. Няма да го махнат лесно, защото се вижда, че не иска да пуска кокала и е доказателство оставката му и след почти 2 години се връща и я отнема и все едно нищо не е станало. Друг е въпроса, че тази оставка дойде от натиска на Борисов, което е нарушения, но няма да го докажат това. Изчака го да падне от власт и се върна все едно нищо не е станало...

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Вън Михайлов, Лечков и Венци Стефанов

Мнениеот obi4am_pirin » 12 окт 2021 21:00

Джибри ще гледа ли резила и тази вечер?
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Вън Михайлов, Лечков и Венци Стефанов

Мнениеот paceto » 13 окт 2021 01:26

Предният път въртяха такива номера и сега пак.

Клуб, прекратил своята дейност преди 20 години, подкрепил Михайлов за президент на БФС
https://topsport.bg/bfs/klub-prekratil- ... a-bfs.html

Изображение

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Вън Михайлов, Лечков и Венци Стефанов

Мнениеот mistreated » 13 окт 2021 11:47

Докато фенските организации не вземат нещата в свои ръце, нищо няма да се случи. Почти съм убеден, че Бербатов ще успее да оспори в съда избирането на Михайлов, но това няма да реши проблемите. Защото при следващото гласуване ще е същото!
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Вън Михайлов, Лечков и Венци Стефанов

Мнениеот Sole » 13 окт 2021 16:59

Още скандални разкрития за Конгреса на БФС!

Topsport.bg

Бившият футболен съдия и настоящ президент на футзалния Черно море Мания Мартин Балулов направи сериозни разкрития за протичането на вчерашния Конгрес на БФС. Той е категоричен, че преизбирането на Борислав Михайлов е незаконно и би следвало да има балотаж.

"За нарушението на устава няма да вземем отношение, има си съдилища. По-скоро искам да разкажа как е технологията за печелене на един конгрес. Технологията на морално-бедните хора, управляващи в момента БФС. Първо, започва с това да намалят клубовете, които могат да гласуват за врага. Двайсетте отбора, които са от Пиринска Македония. Очевидно те ще гласуват за България. Услужливо комисията към БФС им намира пропуски в документацията и не ги допуска до Конгрес. Лишават Бербатов от 20 гласа. Той има 230, като добавиш - 250 на 240. Боби щеше да ходи да се пенсионира.

Комисията за Варна беше ръководена от шефа на съдиите в Шумен Румен Вичков. Комисията за София беше от един отбор, който излезе с 20-минутен клип колко е велик Боби Михайлов. Тези две комисии бяха със сигурност ръководени от техни служители. За Пловдив и Търново не мога да кажа, защото не ги познавам. Тези поне ги знам.

Направихме скандал, че не може служители на БФС да броят гласовете. Накрая Венци Стефанов го потуши, като отиде да каже на Камен Костадинов: "Хубаво, остави ги, нека има наблюдатели", защото очакваха, че ще бият с много. Хора, като Стилиян Петров се наредиха като ученички на 2 метра от броящите, за да видят дали хиксчето ще бъде отбелязано правилно или не. След което, вече когато видяха, че не могат да манипулират данните се оказа за тях много неприятно, защото гласовете бяха много близки и то бяха толкова близки, че не им стигна един глас, за да спечелят на първи тур и трябваше да отидат на балотаж. И тогава вече дойде огромната наглост. Преди това казаха "трябват ни 242", а имаха 241. Десет минути почивка. Ходиха вътре, влизаха-излизаха и накрая като председателят на генералната изборна комисия излезе и каза, че Михайлов е спечелил, си помислих, че Бербатов е спечелил. Толкова тъжно го каза. Те виждаха, че са загубили, просто решиха да отложат момента на загубата и да кажат "ето, ние имаме 241 и печелим". Накрая като не можаха след всичките си мазни номерца да спечелят, обявиха незаконен резултат.

Естествено, че интегралната бюлетина донесе повече гласове на Бербатов. Аз ще разкажа как се гласуваше, преди това. Интегралната бюлетина беше използвана на този конгрес за избора на президент, но преди избора за президент има избори за комисии. Тези изборни комисии следят процеса, обработват резултатите. Всички това преди тези избори се случва с вдигане на картонче. Значи делегатите в зала 1 на НДК, която е огромна и вдигат едно картонче. Има обаче квестори, които по зони броят. Тези квестори са служители на БФС. Те отиват при Неделчо Михайлов да му съобщят резултатите. Той на едно листче смяташе. Взима това листче и го дава на Камен Костадинов. Ако не се гласува с интегрална бюлетина, а по този начин, как ще бъде честен вотът? Служители на БФС броят на ум, дават на Неделчо Михайлов резултатите и той на листче ги предава към служителя на Боби Михайлов Камен Костадинов? Няма как да не се борим за интегрална бюлетина. Единственото гласуване, което нямаше как да подредят, беше с интегралната бюлетина вътре в заличката, защото там човек е със свободна душа. Може да говори всичко, но отива в стаичката и пуска бюлетината.

Ще кажа и още нещо, защото е точно по темата за стаичките. След гласуването, докато се чудиха по кой път да поемат - дали да отидат на балотаж или да измислят тази гавра с този глас, излизам извън НДК и чувам една група делегати от района на Габрово и Велико Търново, на които им беше набивано канчето, бяха обиждани и нападани от Георги Трендафилов - шефа на габровския футболен съюз. Защото са си позволили да обещаят да гласуват за Боби Михайлов, а накрая се е установило, че не е така. Луд скандал. Говореше се: "следващия път ще ви накарам да гласувате с телефони, за какво ги храним, за какво ги поим, накрая да правите каквото си искате. Накрая хора - президенти на отбори, свити се чудят по кой път да хванат.

Аз бих казал въпреки всички мои познати, които са натъжени, че надеждата е жива. За мен съдът ще събори конгреса заради това, че нямат необходимия глас от присъстващите да победят без балотаж. Даже и съдът да вземе друго решение, ще направим нова подписка на 1/3 от клубовете, пак ще има конгрес и пътят, който е поел Боби да си ходи, ще стане още по-ясен. Няма как да стане. Където е тръгнало, ще продължи да тече. Много отбори, които видяха, че работата е на кантар, смело ще гласуват за Бербатов. Много хора казваха, че той няма да успее да събере гласове. Сега вече на следващия конгрес дали ще е след месеца, два или три, хората ще видят, че промяната е тук. Няма как да се случи една шайка и клика от хора да тормозят целия спорт", каза той пред "Дарик".


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта