Толкова си могат

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Толкова си могат

Мнениеот obi4am_pirin » 23 юли 2021 12:32

ЦСКА не може да бие,Локо бие на късмет, Арда си падна директно.Лудогорец и те 0-0.И това в кой кръг на евротурнирите? Гледам новините и навсякъде акцент върху случилото се след мача на ЦСКА. Акцента трябва да е че първенството ни е слабо, националния отбор е слаб... Кой отговаря за тях? Лошо е,че няма да дадат шанс на Бербатов. Поне щеше да има надежда! С тези старите толкова... С тези не се надявам на нищо!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Вълчан
Мнения: 4274
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Толкова си могат

Мнениеот Вълчан » 23 юли 2021 13:03

Когато решиха да правят новите разпределения за Европеиските турнири точно ние Българите се цупехме къде ни слагат. Ето затова. С нищо не се различаваме от посредствените клубове в Европа.

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: Толкова си могат

Мнениеот vg_vasilev » 23 юли 2021 13:34

obi4am_pirin написа:ЦСКА не може да бие,Локо бие на късмет, Арда си падна директно.Лудогорец и те 0-0.И това в кой кръг на евротурнирите? Гледам новините и навсякъде акцент върху случилото се след мача на ЦСКА. Акцента трябва да е че първенството ни е слабо, националния отбор е слаб... Кой отговаря за тях? Лошо е,че няма да дадат шанс на Бербатов. Поне щеше да има надежда! С тези старите толкова... С тези не се надявам на нищо!


Как кой?
Или си ти, или съм аз или е Боби Михайлов.
Но щом като перукан казва, че щом той е начело всичко е наред остава или аз или ти да сме виновни!

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Толкова си могат

Мнениеот mark1926 » 23 юли 2021 17:28

obi4am_pirin написа:ЦСКА не може да бие,Локо бие на късмет, Арда си падна директно.Лудогорец и те 0-0.И това в кой кръг на евротурнирите? Гледам новините и навсякъде акцент върху случилото се след мача на ЦСКА. Акцента трябва да е че първенството ни е слабо, националния отбор е слаб... Кой отговаря за тях? Лошо е,че няма да дадат шанс на Бербатов. Поне щеше да има надежда! С тези старите толкова... С тези не се надявам на нищо!



Младеж, ти гледа ли мача на Локомотив? Какво означава победа на късмет? Локомотив имаше три 100 % положения, а Словачко едно. 3-1 е реалния резултат. Локомотив владееше повече топката, натискаше противника, търсеше успеха,мачът се играе 90 минути, това ,ч е вкарахме в 89 минута е част от правилата на футбола!!!

Хайде като не си гледал мача да не се изказваш!!! :idea: :idea: :idea:

Вълчан
Мнения: 4274
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Толкова си могат

Мнениеот Вълчан » 23 юли 2021 19:45

mark1926.....понеже гледах предимно Локо смея да твърдя, че бе абсолютна бафта този резултат. Никаква игра от Пловдивчани. Пълна заблуда какво трябва и е правилно да се прави на терена. Един вид хаос. Да не говорим какви умения показа пък нападателя на уж класните гости на 5 метра от вратата в края на мача. Все пак има и втори мач и тои никак няма да си прилича с вчерашният. Тук не се сравняват 3те отбора кои е по наи..... Темата е, че и 3те показаха доста посредствена игра.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта