Бербатов се кандидатира за президент на БФС

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5461
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Бербатов се кандидатира за президент на БФС

Мнениеот insaneboy1 » 27 апр 2021 16:06

Официално: Бербатов кандидат за президент на БФС, Стилиян и Мартин влизат в екипа



Димитър Бербатов оповести официално, че ще се кандидатира за президент на БФС. Той сподели, че в неговия екип ще попаднат Стилиян Петров и Мартин Петров.

Ето какво заяви той:

"Откривам моята кампания за президент на БФС. Мисля, че моментът е дошъл и започваме от днес, а ние сме почнали от доста преди това да работим активно. Преди да ви запозная детайлно с нещата, които искаме да ви покажем, ще ви представя екипа, с който ще работим. Това е ядрото, с което подготвяме тази промяна към по-добро. Мога да дам пример защо хората, които са с мен, защото имах привилегията да работя с най-добрия треньор в Манчестър – сър Алекс. Той винаги говореше за екипната работа. Казваше, че подборът на екипа е най-важното нещо по пътя към успеха. После всички видяхме какви успехи имат Юнайтед", каза Бербатов.““

"Кои сме ние? Настъпвам в нова глава от своето професионално развитие. Решили сме да има симбиоза между футболни хора и хора, които са били дълго в бизнес управлението и знаят чисто административно как се случват нещата. Държа връзка със Стилиян Петров. Той ще бъде част от бъдещия Изпълком. Другият човек е Мартин Петров – радостен съм, че тези хора са в моя живот и продължаваме да поддържаме отношения и идеологията ни е сходна. Трябва да поемем отговорност за бъдещето на нашия футбол. От другата страна е Петър Величков, вече говорихте с него, с него намерихме общ език, в който си мисля, че е за доброто на българския футбол.

По-малко познатото име е Боби Станков, който се присъедини към нашия екип и е много важна част от него. Завършил е в УЕФА образователна програма за футболен мениджмънт. Това е човек, който знае как се случват нещата и има познания в УЕФА, извън България. Опитът му е безценен. Имаме и юрист в нашия екип без който няма как да се случи професионална и отговорна работа. Това е Георги Владов. Той иска да търси правдата и разумните решения. Това е ядрото, което движи нещата от доста време и подготвяме, както и много други хора, които няма смисъл сега да ги нареждаме на масата.

Те имат желанията и намеренията да променят нещата както са, защото има нужда. Силата, която ни обединява, е че нещата трябва да станат по по-добър начин. Тези хора знаят, че имат моето „Благодаря”. Те предоставят мнения и идеи, които се обсъждат и дебатират. Всяка една добра идея е добре дошла при нас. Не знаем всичко, затова се учим и растем. Затова хората, които търсят промяната, нямат сцената да кажат какво искат са добре дошли при нас. Футболът е за всички нас, а не за мен", каза още той.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10845
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Бербатов се кандидатира за президент на БФС

Мнениеот ivan56 » 27 апр 2021 16:12

Еми, можем да му пожелаем успех и да бутне кочината наречена БФС и всички неможачи вътре.
Чакам с интерес изказването на оня плондер и другите търтеи от БФС.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Бербатов се кандидатира за президент на БФС

Мнениеот Вълчан » 27 апр 2021 16:34

Каква кампания ще се заформи срещу тях не е истина. Няма да пуснат лесно кокала онези тюфлеци...Еи го шкембето вече компромати щял да вади. Срамна и жалка работа е тоя Стефанов.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6036
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Бербатов се кандидатира за президент на БФС

Мнениеот MASTER_COOL » 27 апр 2021 17:10

Всички зад Бербатов ! Време е за тотална промяна :idea:
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

peliforewer
Мнения: 9470
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Бербатов се кандидатира за президент на БФС

Мнениеот peliforewer » 27 апр 2021 19:52

Бербатов,Стилиян и Мартин ще са най-доброто за българският футбол,жалко че няма да гласуват феновете,а апаратчиците на заплати от БФС.Ако така наречените футболни хора не направят рестарт на футбола ни трябва да се намесим и феновете,като за начало може да си кажем мнението по време на мачовете.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9205
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Бербатов се кандидатира за президент на БФС

Мнениеот bubka » 27 апр 2021 20:05

Трябва да се има впредвид, че е важно и с какво правителство ще работят. Ако се запази Баце, и Мис Вселена да е президент на футболния съюз, нещата няма да станат.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6036
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Бербатов се кандидатира за президент на БФС

Мнениеот MASTER_COOL » 28 апр 2021 14:41

Перуката оттеглила оставката си ! ЗАКРИВАЙ ЦИРКА, НАРЕЧЕН БФС :idea: :idea: :idea:
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Бербатов се кандидатира за президент на БФС

Мнениеот Вълчан » 28 апр 2021 15:46

Тези си правят каквото искат. Егати подигравката спрямо хората искащи промяна. Няма ка да повярвам че толкова хора и клубове стоят зад перуката. Тои нищо не е направял свястно от къде на къде ще го харесват и подкрепят. Онзи другият плешивец Лечкоив и тои една мазна и подла мастия.....

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Бербатов се кандидатира за президент на БФС

Мнениеот ImmortaL_1000 » 28 апр 2021 18:31

Ми това е добре ама не знам до колко ще върне футбола . Сега чета че ония клоун с перуката се връщал някакси ..... нямам думи ще е бахти цирка.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Бербатов се кандидатира за президент на БФС

Мнениеот ogrizko » 11 май 2021 13:56

Поне аз повече вярвам на Бербо, Стилян и Мартин :) Първо, че говорят да се променят правилата на максимум 3 мандата ...което изключва доживотните претенции да управляват на хора като Батето и след това Боби ....и второ, вярвам, че Бербо ще даде всичко от себе си да се докаже след като отказа да играе за националния, че причината е била само заради малоумното управление и може би в частност на алчния глупак Лечков дето съм сигурен, че той е свирнал на Боби да си оттегли оставката. Толкова нагъл човек не знам дали съм виждал, независимо дали спазва правото или не. Освен право има и морал, а при него сякаш няма такъв! Освен това смятам, че Бербо е видял разни положителни практики на запад и според мен трябва някакъв нов поглед над нещата, поне ще донесе до някаква промяна. Или какво пак да изберем Бобито и Лечков понеже видяха, че ГЕРБ няма да вземат властта в БГ и видяха шанс да продължат да наглеят в БФС до живот ???
Изображение


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта