Непрофесионален футбол в България

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

kalinek
Мнения: 56
Регистриран на: 26 май 2011 11:45
Skype: venci_83083
Контакти:

Непрофесионален футбол в България

Мнениеот kalinek » 16 апр 2021 21:11

Нека всеки си каже мнението, защото цирка който гледаме не е професионален футбол. Има нещо гнило. Тия футболяги взимат по една чанта с пари а играят ганкиното. Защо не стане като в Исландия, Малта, Литва и др.?
Какъв е проблема?
По- лошо ли ще е?
Аз си мисля че даже ще е по- добре.

Потребителски аватар
stpehenhunt11
Мнения: 311
Регистриран на: 24 дек 2009 12:50
Skype: zveko_1995
Контакти:

Re: Непрофесионален футбол в България

Мнениеот stpehenhunt11 » 17 апр 2021 10:55

kalinek написа:Нека всеки си каже мнението, защото цирка който гледаме не е професионален футбол. Има нещо гнило. Тия футболяги взимат по една чанта с пари а играят ганкиното. Защо не стане като в Исландия, Малта, Литва и др.?
Какъв е проблема?
По- лошо ли ще е?
Аз си мисля че даже ще е по- добре.

Ами и аз съм на това мнение. Според мен професионален футбол значи ,че привличаш фенска маса с футболните си качества под формата на посещения на мачове (която в България ЛИПСВА) и подкрепа чрез фенартикули, каквато култура ние нямаме.
Отбори като Царско село, Славия, Локо София и ЦСКА 1948 просто няма начин да се издържат на различен принцип от това някой олигарх да ги храни с цел облаги. Това са си напълно полу-професионални/аматьорски отбори съдейки по интереса който привличат.
Реално Ефбет мефбет или както се казва там лигата трябва да се превърне в полу-професионална, а за втората мефбет лига да не говорим.
За Исландия си мисля, че вече станаха професионална лига, ама не съм сигурен.
https://www.facebook.com/worldoftheshirts?fref=ts Луд колекционер на тениски :) :)

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Непрофесионален футбол в България

Мнениеот Pride » 19 апр 2021 09:18

stpehenhunt11 написа:
kalinek написа:Нека всеки си каже мнението, защото цирка който гледаме не е професионален футбол. Има нещо гнило. Тия футболяги взимат по една чанта с пари а играят ганкиното. Защо не стане като в Исландия, Малта, Литва и др.?
Какъв е проблема?
По- лошо ли ще е?
Аз си мисля че даже ще е по- добре.

Ами и аз съм на това мнение. Според мен професионален футбол значи ,че привличаш фенска маса с футболните си качества под формата на посещения на мачове (която в България ЛИПСВА) и подкрепа чрез фенартикули, каквато култура ние нямаме.
Отбори като Царско село, Славия, Локо София и ЦСКА 1948 просто няма начин да се издържат на различен принцип от това някой олигарх да ги храни с цел облаги. Това са си напълно полу-професионални/аматьорски отбори съдейки по интереса който привличат.
Реално Ефбет мефбет или както се казва там лигата трябва да се превърне в полу-професионална, а за втората мефбет лига да не говорим.
За Исландия си мисля, че вече станаха професионална лига, ама не съм сигурен.


Локомотив в момента НЕ СЕ ИЗДЪРЖА от олигарх, ето ти модела.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта