Амбициознния проект "Арда", сефте, кога?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Амбициознния проект "Арда", сефте, кога?

Мнениеот Sinite ot Sofia » 14 юли 2019 13:43

Тъй като дума няма от никъде какво се случва с този мач, аз ще попитам някой ИТК от този форум.. кога аджеба ще гледаме този спектакъл. Има ли някаква яснота?!?!
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Амбициознния проект "Арда", сефте, кога?

Мнениеот nitro77 » 14 юли 2019 14:42

Когато отводнят терена на прясно ремонтирания стадион в Кърджали. В Русе вече го гледахме този филм.

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: Амбициознния проект "Арда", сефте, кога?

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 14 юли 2019 17:47

Само Левски и само Арда ! :wink:

В тая връзка се сещам какво ми разправяше една позната от летището : Прости, неуки, провинциални пътници... за пръв път стъпват на летище, но вече със самочувствие, щото фирми са им купили билети и ги пращат да робуват некъде по Европата, да мият чинии, да берат не-нам-кво-си, да чистят риба, да скубят кокошки, да къпят посрани европейски бабички, и от вратата почват - ама госпожо, кога ще я вдигнете тая мъгла, кога ще спрете бурята, кога ще вдигнете облачноста, кога ще спрете тоя дъжд, кога ще спрете снега....

И се сърдят като им кажат - вървете на пистата да издухате мъглата, да пазите самолетите с чадъра, да риете снега и да спирате вятъра... :lol:

Rozova_Dolina_FC
Мнения: 40
Регистриран на: 08 окт 2008 15:15
Контакти:

Re: Амбициознния проект "Арда", сефте, кога?

Мнениеот Rozova_Dolina_FC » 14 юли 2019 18:32

Има скандирания" Резаци"и "Турци сте" към феновете на Арда. Само да поясня че Арда е Български Футболен Клуб и винаги ще бъде такъв. Има и много фенове Българи. Такива скандирания само спират Българите да ходят на мачове на Арда и правят отбора наистина турски. Местните шлемове се изживяват че едва ли не има турски отбор в Българското първенство.

vladomin_
Мнения: 426
Регистриран на: 27 юни 2008 15:53
Skype: vladominlok
Местоположение: гр. Стара Загора България
Контакти:

Re: Амбициознния проект "Арда", сефте, кога?

Мнениеот vladomin_ » 14 юли 2019 18:46

Как можете да вземете алкохолика Караджов за вратар!
ВДинев

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Амбициознния проект "Арда", сефте, кога?

Мнениеот russia » 14 юли 2019 18:58

Кенефчийска тема, затова и малцината списващи са се изтаковали в нея. :o
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Амбициознния проект "Арда", сефте, кога?

Мнениеот Вълчан » 14 юли 2019 19:05

Rozova_Dolina_FC написа:Има скандирания" Резаци"и "Турци сте" към феновете на Арда. Само да поясня че Арда е Български Футболен Клуб и винаги ще бъде такъв. Има и много фенове Българи. Такива скандирания само спират Българите да ходят на мачове на Арда и правят отбора наистина турски. Местните шлемове се изживяват че едва ли не има турски отбор в Българското първенство.

Ако публиката във Кърджали се направи на извънредно умна и се провъзгласят за Турски отбор това ще краят на проекта.Ще бъдат орязани тотално от всички и отново към 3та лига..... :)

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6766
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Амбициознния проект "Арда", сефте, кога?

Мнениеот icko65 » 15 юли 2019 11:37

Не знам какво е ставало в Кърджали на мача от вчера но по спортните сайтове е мълчание.Нито кадри нито коментари.Нова броадкастинг груп-същата работа.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12241
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Амбициознния проект "Арда", сефте, кога?

Мнениеот TristaNNN » 15 юли 2019 19:11

Този отбор определено загатва за потенциал, показаха доста интересни неща срещу майните и ми се чини, че немалка част от родните тимове ще губят точки в Кърджали. Помощникът на Мъри Стоилов, при който крадците на идентичности играха агресивен и приятен футбол, е свършил добра работа досега.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Амбициознния проект "Арда", сефте, кога?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 16 юли 2019 12:51

Rozova_Dolina_FC написа:Има скандирания" Резаци"и "Турци сте" към феновете на Арда. Само да поясня че Арда е Български Футболен Клуб и винаги ще бъде такъв. Има и много фенове Българи. Такива скандирания само спират Българите да ходят на мачове на Арда и правят отбора наистина турски. Местните шлемове се изживяват че едва ли не има турски отбор в Българското първенство.

Всъщност, болшинството турци - български граждани са добри и работливи хора, които изкарват мирно и честно хляба си, което не може да се каже за мнозина българи... 8-) Друг въпрос е, че отношенията ни с Турция са по-добри, отколкото с някои други, съседни нам (уж братски) държави... ;) И трето, но не на последно място по значение, живеем в края на второто десетилетие на XXI век и редица стереотипи от миналото трябва да бъдат преосмислени... :!:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта