Efbet лига - сезон 2020/2021

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15049
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Efbet лига - сезон 2019/2020

Мнениеот miro_rz » 21 юли 2019 20:50

За 12 мача 43 голаи средно по 3.58 гола на мач , не е никак зле !
Изображение

волфи
Мнения: 109
Регистриран на: 10 дек 2013 19:13
Контакти:

Re: Efbet лига - сезон 2019/2020

Мнениеот волфи » 05 авг 2019 20:45

Тази година ще е интересна битката за влизане в топ 6, тъй като към основните претенденти - Черно море, Берое, Ботев (Пл), Локо, Етър, се прибавя и отборът на Арда. Славия и Ботев Вр. ми изглеждат по-слаби от миналата година, но са много равностойни отборите и всичко е възможно.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: БФС не изхвърли ЦСело, като Верея

Мнениеот Red_Neck » 06 авг 2019 07:07

TristaNNN написа:
loko1 написа:Най-накрая БФС се светна, че има тото проект на околовръсното, чудно само що не ги изхвърли както направи с Верея, а ги остави да играят патерица.

Патерица на кого? На обвиненият в данъчни измами господин от село Микре ли? :?

Дет се вика,... видя ли на кого? :)
Стойнето е дългогодишен, верен ортак на Черепухата и.... бизнесмен ;)
Не мисля, че има сантименти - инвестицията "ЕБ лига" трябва да се избива ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12284
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: БФС не изхвърли ЦСело, като Верея

Мнениеот TristaNNN » 06 авг 2019 11:29

Red_Neck написа:
TristaNNN написа:
loko1 написа:Най-накрая БФС се светна, че има тото проект на околовръсното, чудно само що не ги изхвърли както направи с Верея, а ги остави да играят патерица.

Патерица на кого? На обвиненият в данъчни измами господин от село Микре ли? :?

Дет се вика,... видя ли на кого? :)
Стойнето е дългогодишен, верен ортак на Черепухата и.... бизнесмен ;)
Не мисля, че има сантименти - инвестицията "ЕБ лига" трябва да се избива ;)

Ахааа, това ли било. Добре, добре ... директивата е в ход значи! :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Efbet лига - сезон 2019/2020

Мнениеот tatusindo » 06 авг 2019 11:44

В такъв случай отсега да почваме да празнуваме титлата за Левски .....
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Efbet лига - сезон 2019/2020

Мнениеот Red_Neck » 06 авг 2019 12:22

Нема директиви, нема постановки .... ич даже :) Всичко е феърплей! :)
За съжаление, между "мачлета" с канари и царе идва некви кипърци или лихтейнщайнци и хавата става грозна :)

Иначе, неам идея как ви стиска да организирате празненства, ..... особено след Везаловден, ама вие си знаете :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Efbet лига - сезон 2019/2020

Мнениеот THE G.A.M.E » 06 авг 2019 16:23

Red_Neck написа:За съжаление, между "мачлета" с канари и царе идва некви кипърци или лихтейнщайнци и хавата става грозна :)
Така е, то не може всички да сме като ЦСКА-София, честни, и всеки сезон групи на Ш.Л. и Л.Е. 8-)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12284
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Efbet лига - сезон 2019/2020

Мнениеот TristaNNN » 07 авг 2019 16:54

Red_Neck написа:Нема директиви, нема постановки .... ич даже :) Всичко е феърплей! :)
За съжаление, между "мачлета" с канари и царе идва некви кипърци или лихтейнщайнци и хавата става грозна :)

Иначе, неам идея как ви стиска да организирате празненства, ..... особено след Везаловден, ама вие си знаете :)

To e ясно, че ППЛ (Първа ПОЛИГРАФ Лига) не беше честна - като почнем с пробитите с червено шило черноморци, минем през умишленото губене на точки от страна на Лудогорец, сетне братския бой между Дяков и Малинков, та чак до самопризнанията на подсъдимия за данъчни измами бизнесмен от село Микре. Правя последната вметка, за да покажа наглостта, ааа пардон - да покажа морала на този "спортен меценат", както се изрази един припознавач в приповдигнато настроение.
Сега да видим какво ни е подготвила efbet Лигичката. Дотук, без екскурзиите на рефери и противникови състезатели до Бялка, а и без непрестанното врякане и натиск от страна на Стойкас, нещата си идват на мястото полека-лека. Но да видим, де, има още дооооооста мачове до края. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Efbet лига - сезон 2019/2020

Мнениеот Red_Neck » 12 авг 2019 13:34

Интересен кръг в ЕБ лигата ;)
Нямаше обръщалка на мача на Славия, част от футболиститите на Ботев отново демонстративно показаха, че лятото е созона на отпуските, а в Подуяне дойде мотивиран (или по-скоро "неинструктиран") отбор и логично отнесе трупата на Хубсата с разлика. ;)
В Разград стана здрав и добър мач, но с няколко сериозни съдийски грешки в двете посоки. Новината от там е, че ..... Петричев се кани да пуска жалба срещу съдийството :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Успех, мургав! ;)

Черешката на тортата обаче бе театралната постановка на Лаута. Такъв цирк не бях гледал от Верея - Левски 3:4. Очевадно пак трябваше да паднат определен брой голове и вратарите на двата отбора станаха за резил.
Вероятно на Крюшу му трябва свеж кеш за чартъра до Страсбург, а на тия от Арда пара за селекция, ..... ама много аматьорско изпълнение. Остава да видим, дали някой ще се сети да разследва цирка.

Наздраве, Бобка! Пускай Преслава!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Efbet лига - сезон 2019/2020

Мнениеот Warped » 12 авг 2019 13:36

Отдана не съм виждал такова нещо, безобразие и интелектуална немоШШШ.
МОжели тоз съдя гавазин да не даде чиста дуспа за Лудогорец???
Питам аз за тва ли давам по 8 лева на месец, да се ебават с Моци?????
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта